Перегляди: 748

Частин перша 

В квітні, в затишному грузинському кафе, біля станції метро Золоті Ворота в Києві, спілкуючись з Аннабеллою Моріною, засновницею «Руху Почайна», в мене зародилась ідея пройти і дослідити літописну річку Почайна. Планував це зробити 10 травня, під час фестивалю «Живи Річко», який Аннабелла разом з командою активістів організовувала в честь початку ревіталізації(відродження річки) Почайни. Я навіть збирав групу туристів для сплаву і планував вести на каяках двійках, але через дощову і холодну погоду група не зібралась і добре, що не зібралась. В день самого фестивалю, Михайло Петелицький, засновника «Каяк Каноє Центру» привіз каяки на Почайну і я зміг дослідити найкоротший колектор річки і побачити майже закритий шлюз, який на каяку тандемі пройти дуже важко…

Але ідея дослідити Почайну з її трьома колекторами, отримала нову енергію після того, як в ютюбі я натрапив на програму «Код Віри», в якій ведучий разом з Анабеллою і командою рятувальників з МНС на човні заходили в найдовший колектор під проспектом Степана Бандери. Зателефонував своєму другові з Житомира Андрієві Жигадлу, розповів йому про ідею.  Написав Михайлу Петелицькому, який порадив піднятись вверх по Почайній з Дніпра. 

Більше: Відкрити Почайну
Перегляди: 331

 Після року в задушливих офісах всі ми маримо південними курортами, островами та пальмами, танцями до ранку і текіла-паті. Але, скажу я вам, в Україні є безліч місць, де і душа спочиває, і думки впорядковуються. Україна – найбільша країна Європи, і в нас є численні переваги, яких більше немає в жодній європейській країні – різноманітний клімат, культурні регіони, природа і люди. Мандруйте на північ, щоб відпочити в лісах, сплавлятися річками, рибалити. Їдьте на південь, щоб плескатися в морях і засмагати на сонечку. Беріть рюкзак і прямуйте в Карпати, щоб відчути гуцульський спосіб життя, смачно їсти та вивчати гори. А за веселою компанією і цікавим відпочинком на воді мандруйте з нами до Дністровського каньйону! 

Більше: На Дністер з Заліщицьким туристичним бюро! Приєднуйтесь!
Перегляди: 488

Вода життєдайна. Вона може бути тихою та спокійною, а може – стрімкою та рішучою, бурхливою і непокірною. Вона дає силу та оновлює, особливо тим, хто біля неї живе. Нам дуже пощастило, адже в Україні кілька великих річок та безліч маленьких, а отже багато місць, де можна провести цікавий відпочинок. Зараз ми з вами поринемо у міні-тури із Червоноградським  клубом "За Обрій". З нами ви нудьгувати не будете, не зважаючи на те, який тип відпочинку вам до вподоби – спокійний уєкенд біля озера, кількаденний похід річковими красотами або сплав бурхливою водою.

Більше: Сідаєш на катамаран, байдарку чи каяк і річкою "За Обрій"
Перегляди: 392
Ми всі "мобільні телефони", нам потрбна підзарядка і саме тому, час від часу, ми збираємо свої рюкзаки і йдемо: в гори, в море, глибоко під землю, чи вниз по річках!
Більше: Енергія, яку дають мандри!
Перегляди: 509

Ця стаття, то є короткий огляд і мій особистий рейтинг, де краще поселитись в Країні Буковель! 

Більше: 5 селищ навколо Буковеля!