Календар турів (2)

Немає заходів в календарі

Мандрівки від клубів України

Previous MonthNext Month
Квітень 2024
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Богемська рапсодія Влтави і Отави - рафтинг тур по Чехії

 Реєстрація закінчена
Категорія:
Сплав
Дати
30.08.2019 р. 08:00 - 08.09.2019 р. 22:00
Місце проведення
Річка Влтава і Отава - Київ(місто збору групи)
Число місць
20
Місць лишилось
19
Телефон:
+38 066 381 94 85, +38 066 381 94 85
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Богемська рапсодія Влтави і Отави - рафтинг тур по Чехії

Опис туру:

 У нашому турі по Чехії, Вас чекають дві найкрасивіші і найпопулярніші річки Південної Богемії - Влатва і Отава. Їх мальовничі береги з незайманою природою, прикрашають численні старовинні замки і середньовічні міста. Спокійні ділянки річки чергуються з численними старовинними греблями, які обладнані - «шлайсами» спеціальними похилими жолобами для проходу плавзасобів. Немов на «американських гірках» нам належить раз по раз з них скочуватися. Всі сплави будуть проходити з машиною супроводу для перевезення речей. Більшість ночівель буде проходити в обладнаних і комфортабельних кемпінгах, в мальовничих місцях на березі річки.

--------------------------------------------- 

Вартість туру: 16000 грн. 

* Вартість при повній оплаті туру до 1.07.19 - 15 000 грн.;

Дата проведення: 30 серпня - 8 вересня 2019 року;

--------------------------------------------- 

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Реєстрація за посиланням: http://atu.in.ua/for-tourists/events/667-bohemska-rapsodiia-vltavy-i-otavy-raftynh-tur-po-chekhii/registration 

--------------------------------------------- 

У вартість входить:

- проїзд мікроавтобусом з Києва;

- всі переїзди по маршрути в Чехії;

- машина супроводу на всьому маршруті для перевезення особистих речей туристів та спорядження;

- 3-х разове харчування в турі (сніданки та обіди - гаряче харчування, обіди-перекуси);

- прокат плавзасобів (2 і 3-х місні надувні байдарки, можливий так само 6-ти місний катарафт або рафт);

- прокат спорядження для сплаву (весла, спасжилета);

- послуги інструктора на всьому маршруті;

- прокат особистого туристичного спорядження (спальні мішки і карімати);

- прокат групового туристичного спорядження (намети, тент від дощу, котли і т.д);

- комплектація аптечки першої медичної допомоги з апаратом штучної вентиляції легенів;

- медична страховка для занять екстремальними видами спорту, для громадян України на невідкладну допомогу на 30 000 євро.

У вартість не входить:

- харчування в дорозі;

- вхідні білети;

- оплата кемпінгів.

--------------------------------------------- 

Програма мандрівки: 

День 1  

Виїзд вранці з Києва на мікроавтобусі (сидячі розкладні і спальні місця, велике багажне відділення, TV+DVD, випрямляч 220V для підзарядки фотоапаратів і мобільників). Проїзд по Україні за маршрутом Київ - Житомир - Рівне - Львів (Можлива підсадка в автобус, по ходу маршруту).

Богемська рапсодія Влтави і Отави - рафтинг тур по Чехії: програма, графік туру, вартість, фото і відгуки.

День 2

По дорозі до Чехії ми зробимо зупинку, щоб розім'яти ноги і зробити пішохідну прогулянку по Національному парку «Столові гори» в Польщі. Нам належить знайти «Кам'яне місто» протискуватися серед химерних скель, а також вузьким ходам і тунелях кам'яних лабіринтів.

Переїзд в Богемію до річки Влтава. Огляд стародавнього Вишебродского монастиря ордена Цистерцианців який розташований на старті майбутнього водного маршруту по Влтаві.

День 3

Початок сплаву по Влтаві до Рожмберк тривалість маршруту 14 км.

Для кожного любителя активного відпочинку в Чехії, які тут себе називають - «Трампами», сплав по Влтаві такий же обов'язковий ритуал в житті як у мусульман відвідування Мекки.

Перед сплавом розподіляємось по байдарок. Згідно сленгу місцевих водників, ви маєте бути в залежності від вашого місця на плавзасобі - «Задаком» якщо ви сидите позаду, «гачеком» якщо спереду і «порцеляной» якщо посередині.

Після підготовки плавзасобів і інструктажу з техніки безпеки на нас чекає вихід на воду і перше традиційне тут привітання від численних водних побратимів - «Агооой!».

По закінченню сплаву огляд замку Рожмберк над Влтавою, легендарний замок знаменитий не тільки своєю історією, архітектурою, колекцією зброї в арсеналі, картинною галереєю епохи Відродження. Але і тим, що живе тут примара - «Біла Пані».

День 4

Продовження сплаву на байдарках до міста Чеський Крумлов, тривалість маршруту 17 км.

На маршруті нас чекають численні греблі - «шлайсни» проходження яких додадуть екстриму в наш розмірений сплав. У разі їх невдалого проходження у вас з'явитися унікальна можливо дізнатися значення такого терміна як - «цвакнуть». Якщо хто-небудь не готовий до екстриму, то все греблі легко можна обійти по березі, тут це називається - «конічковать».

По закінченню сплаву прогулянка по історичному центру міста Чеський Крумлов, який знаходиться під захистом ЮНЕСКО. Огляд Крумловського замку, унікального плащового мосту, ратуші і численних костелів. Так само ми при бажанні зможемо спуститися в занедбану графітову шахту, по підземному тунелю на вагонетці.

 День 5

Сплав по Влтаві до монастиря Злата Корона тривалість маршруту 19 км.

Відмітна риса Влтави це численні по берегах і навіть на воді - «госпудекі» ларьки-ресторанчики. Вони немов магніт притягують запахом смажених ковбасок і холодним чеським пивом пропливають повз туристів. Кожен день на сплаві по Влтаві, нас так само чекає подібна швартування біля перевірених госпудек.

По закінченню сплаву огляд монастиря «Злата Корона», який славиться комплексом готичних будівель і найбільшою церквою в Богемії - базилікою «Успіння Богородиці». 

День 6  

Продовження сплав по Влтаві до міста Борщєв, тривалість маршруту 19 км.

Огляд руїн замку «дівча Камінь» розташований на мальовничому і скелястому мисі на злитті Кршемжского струмка і Влтави.

По закінченню сплаву переїзд на річку Отава. По дорозі зупинка для пішохідної прогулянки по історичному центру міста Ческе-Будейовіце. Так само нам треба дізнатись чому саме це місто є «пивною столицею» Чехії.

День 7

Початок сплаву по річці Отава від міста Сушиця до Гораждевіци, тривалість маршруту 18 км. Під час сплаву зупинка для огляду руїн замку Рабі і граду Прачья. Після сплаву можливо за бажанням відвідування аквапарку поруч з нашим кемпінгом

День 8

Продовження сплаву на байдарках по Отаві до Страконіце, огляд давньослов'янського городища «Княжа Гора» і середньовічного замку Страконіце. Тривалість маршруту 21 км.

День 9  

Сплав по Отаві до селища Штек, тривалість маршруту 10 км, по закінченню сплаву огляд замку в місті Штек. Виїзд після обіду в Україні.

День 10

Проїзд по Україні, прибуття пізно ввечері до Києва.

--------------------------------

Менеджер туру: Андрій Романчук

Реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/667-bohemska-rapsodiia-vltavy-i-otavy-raftynh-tur-po-chekhii/registration 

--------------------------------

Календар походів клубу на 2019 рік: http://atu.in.ua/articles/info/yaki-mandrivky-provodytyme-turystychna-firma-dykyi-tur-v-2019-rotsi-dyvitsia-i-pryiednuites 

--------------------------------  

На мапі місце старту маршруту - станція метро "Житомирська":  

 
 

Всі дати

Захід: від 30.08.2019 р. 08:00 до 08.09.2019 р. 22:00
 

Під управлінням iCagenda