Перегляди: 130

Річка Інгул, на відміну від Дніпра, Дністра і Південного Бугу, зовсім, якось й непомітно долає свій шлях Україною. Досить не часто потрапляє в сюжети національних новині і вже давненько не розливається потужними паводками. Але Інгул дуже цікава річка, яку варто досліджувати з веслом в руках. Читати далі..

Автор статті - Андрій Романчук 

Більше: Інгул, син Чорного лісу - нова рубрика «Про Річки» 
Перегляди: 534

Друзі, запрошуємо вас відвідати одну з найкрасивіших річок європейського континенту - річку Дністер! В сезоні 2019 року, ми будемо сплавлятись трьома основними маршрутами на Дністрі - "Нижнів - Заліщики", Незвисько - Заліщики, та маршрутом від Заліщик до Хотина. 

Всі шість сплавів для вас проведе абориген-інструктор, Андрій Романчук. Андрій, виріс на берегах Дністра і може розповісти не тільки загально відомі факти про природу та історію Дністра, але ще купа різним ментальних історій про життя і побуд місцевих людей. 

Приєднуйтесь, друзі. Природа Дністра вилікує, будь-який, стрес і зарядить вас енергією на довгі місяці. А сюжети Дністровської краси, залишаться в ваших очах на все життя. 

Дивіться наш календар сплавів... 

Більше: На Дністер з аборигеном - 6 сплавів Дністром в 2019 році, в які варто піти.
Перегляди: 222

Друзі, вже 12-13 березня в продажі з'являться квитки на потяги, що відправляються 26 квітня! В цьому році травневі свята поєднуються з Великоднем, тому ажіотаж на залізничні квитки буде величезним. Ми підготували для вас перелік мандрівок, які пройдуть на травневі, щоб ви встигли і квиток купити і місце в групах собі забронювати! Отже, які мандрівки відбудуться на травневі свята 2019 року: 

Більше: Травневі анонси, або рубрика 45 діб до потяга! Готуйтесь брати квиточки і обирайте свою мандрівку!
Перегляди: 469

Запорізький клуб туризму "Hike" - це піші походи в гори і нові підкорення вершин. Час проведений без походу-витрачений час даремно. Новий похід - це нові позитивні емоції, враження і звичайно ж цікаві знайомства з однодумцями. Ми ставимо перед собою мету не пробігтися по горах, а отримати справжнє задоволення від безмежної краси пейзажів, отримати прилив сил і натхнення на нові і нові походи.  

Клуб туризму "Hike" - не тільки прагне показати красу гір в Україні, але й започаткувати трекінгові маршрути, місцинами, які ще не розвідані мандрівниками. Особливо це стосується Українського Приазов'я і Українського Причорномор'я. В клубу великий досвід проведення походів, адже клуб "Hike"  заснований в 2012 році, а його керівник, Олексій Тимофєєв розпочав свій шлях інструктора в далекому 2001 році з походів Кримськими, Карпатськими і Кавказькими горами. Відкривайте статтю і дивіться календар походів клубу на 2019 рік..

Більше: Походи від клубу туризму ""Hike", що пройдуть в 2019 році! Відкривайте і приєднуйтесь!
Перегляди: 407

У квітні і на початку травня як завжди проходитиме весняний "Рафтинг-бум» в Карпатах на гірських річках. Встигніть зловити високу воду в рафтинг-турах на Чорному, Білому Черемоші і Пруті. Також вас чекають цікаві багатоденні сплави Черемошем. Дивіться наш анонс і приєднуйтесь! 

Більше: Сезон рафтингу-2019 в Карпатах від туристичної фірми "Дикий тур"!