Перегляди: 70

Друзі, пропонуємо вам взяти участь в мандрівках туристичної фірми "Дикий тур", що відбудуться в 2019 році! 2019 рік стане 13 сезоном - 13 роком організації сплавів, походів і авто мандрівок для "Дикого туру". В новому році на вас чекає відкриття сезону на річці Реут в Молдові, рафтинг-бум на Черемоші, сплави і авто-мандрівки в Румунію, Словаччину, БолгаріюЧехію і Молдову, а також сплави річками Уборть і Снов в Україні.

Більше: Які мандрівки проводитиме туристична фірма "Дикий тур" в 2019 році?! Дивіться і приєднуйтесь!
Перегляди: 79

Календар одноденних сплавів "Тойвоклубу" на 2019 рік

Друзі, команда "Тойвоклубу" презентує сезон одноденних сплавів в Києві. В 2019 році "Тойвоклуб" планує проводити, вже традиційні, недільні, одноденні сплави акваторією Дніпра і його притоками в Києві. Також на 2019 рік заплановано провести сплави річками: Дунай, Дністер, Ворскла, Оріль, Сіверський Донець і відвідати плавні Дніпра в Запопоріжжі. Статтю про в'їздні сплави опублікуємо трохи пізніше.  

Спершу ми розповімо вам про одноденні маршрути в Києві. Дивіться календар мандрівок "Тойвоклубу" на 2019 рік.: 

Більше: Календар одноденних сплавів від "Тойвоклубу" на 2019 рік! Відкривайте і мандруйте водою!
Перегляди: 386

Клубу туризму "Hike" - це піші походи, сплави, нові пейзажі і нові маршрути. Час проведений без походу-витрачений час даремно. Новий похід - це нові позитивні емоції, враження і звичайно ж цікаві знайомства.

Ми ставимо перед собою мету не пробігтися по горах, а отримати справжнє задоволення від безмежної краси наших пейзажів, отримати прилив сил і натхнення на нові і нові мандрівки. 

Дивіться календар наших походів на 2018 рік.

Більше: Походи Карпатами, узбережжям Азовського і Чорного моря - все це в календарі мандрівок туристичного...
Перегляди: 368

Команда TURE — клуб, основна діяльність якого охоплює сферу активного відпочинку в межах України. Увесь багаж здобутого досвіду за 16 років участі у заходах спортивного туризму та 10 років діяльності у сфері надання туристичних послуг ми сфокусували в організації мандрівок і навчання. 

Натискайте кнопку "Більше" і дивіться наш календар на 2018 рік: 

Більше: 80 cплавів Дністром і не тільки у 2018 році від "Команди ТURE"! Рання реєстрація відкрита!...
Перегляди: 628

 Презентуємо календар мандрівок "Дикого-туру" на 2018 рік. В цьому сезоні "Дикий-тур" традиційно буде організовувати сплави на Чорному і Білому Черемоші, Південному Бузі, Уборті, річці Реут в Молдові, а також клуб поїде в рафтинг-експедицію гірськими річками Румунії. 

 Трекінгові мандрівки "Дикого туру" відбудуться в Болгарії, Румунії, Словаччині і Молдові. В Україні "Дикий-тур" презентує чудову вікендову мандрівку на півострів Трахтемирів.

 Дивіться перелік і обирайте свою мандрівку: 

Більше: Друзі, ми опублікували календар сплавів, походів і автотурів туристичної фірми "Дикий-тур" на 2018...