Перегляди: 800
Ми всі "мобільні телефони", нам потрбна підзарядка і саме тому, час від часу, ми збираємо свої рюкзаки і йдемо: в гори, в море, глибоко під землю, чи вниз по річках!
Більше: Енергія, яку дають мандри!
Перегляди: 4401

Ця стаття, то є короткий огляд і мій особистий рейтинг, де краще поселитись в Країні Буковель! 

Більше: 5 селищ навколо Буковеля!
Перегляди: 412

1. Ранкові, гірські панорами!

Після першого дня і першої ночі в Карпатах, коли організм отримав порцію чистого кисню і джерельної води, наступає ранок, який можна провести за кавою, чи трав'яним чаєм споглядаючи дивовижні гірські панорами засніжених вершин!  

Раджу орендувати садиби не нижче 1000 метрів над рівнем моря, подалі від метушні низовини з центральними вулицями, що переповнені туристів і авто!

Більше: 5 cюжетів зимових Карпат, які не забудуться ніколи!
Перегляди: 551

Ця невелика розповідь про річку Сині Води, що прорізає жаркий український степ смугою зеленого життя і є неймовірним енергетичним місцем для мандрівників! 

Вперше я потрапив на Сині Води в 2007 році! Я брав участь в літньому молодіжному таборі і мав нагоду прогулятись від місця нашої таборівки вверх по течії ріки!

Це було перше моє знайомство, з чудовим мікрокліматом і чистою водою степової оази! 

Більше: Занурення в літо на Синіх Водах
Перегляди: 629

Друзі, вчора мав можливість пройти "Верхніми плавнями" і зрозумів що це кращий каячний маршрут В Києві! Чому?

1. Річка Бобрівня - це унікальна і дуже вузька протока ідеальна для каякінгу по тихій воді! Щоб зайти в Бобрівню треба майстерно пройти вузький вхід, ширина якого всього метр! Після входу в протоку можна протягом майже 2 кілометрів насолоджуватись річечкою і нависаючим над нею осіннім русловим - це казка!

Більше: Сплав Верхніми плавнями