Перегляди: 1200

Вода життєдайна. Вона може бути тихою та спокійною, а може – стрімкою та рішучою, бурхливою і непокірною. Вона дає силу та оновлює, особливо тим, хто біля неї живе. Нам дуже пощастило, адже в Україні кілька великих річок та безліч маленьких, а отже багато місць, де можна провести цікавий відпочинок. Зараз ми з вами поринемо у міні-тури із Червоноградським  клубом "За Обрій". З нами ви нудьгувати не будете, не зважаючи на те, який тип відпочинку вам до вподоби – спокійний уєкенд біля озера, кількаденний похід річковими красотами або сплав бурхливою водою.

Більше: Сідаєш на катамаран, байдарку чи каяк і річкою "За Обрій"
Перегляди: 1096
Ми всі "мобільні телефони", нам потрбна підзарядка і саме тому, час від часу, ми збираємо свої рюкзаки і йдемо: в гори, в море, глибоко під землю, чи вниз по річках!
Більше: Енергія, яку дають мандри!
Перегляди: 13317
Ця стаття, то є короткий огляд і мій особистий рейтинг, де краще поселитись поблизу гірськолижного курорту "Буковель"

Більше: 5 селищ навколо Буковеля, де можна оселитись!
Перегляди: 669

1. Ранкові, гірські панорами!

Після першого дня і першої ночі в Карпатах, коли організм отримав порцію чистого кисню і джерельної води, наступає ранок, який можна провести за кавою, чи трав'яним чаєм споглядаючи дивовижні гірські панорами засніжених вершин!  

Раджу орендувати садиби не нижче 1000 метрів над рівнем моря, подалі від метушні низовини з центральними вулицями, що переповнені туристів і авто!

Більше: 5 cюжетів зимових Карпат, які не забудуться ніколи!
Перегляди: 759

Ця невелика розповідь про річку Сині Води, що прорізає жаркий український степ смугою зеленого життя і є неймовірним енергетичним місцем для мандрівників! 

Вперше я потрапив на Сині Води в 2007 році! Я брав участь в літньому молодіжному таборі і мав нагоду прогулятись від місця нашої таборівки вверх по течії ріки!

Це було перше моє знайомство, з чудовим мікрокліматом і чистою водою степової оази! 

Більше: Занурення в літо на Синіх Водах