Календар турів (2)


Рафтинг-тур в Румунію - 4 річки за 5 днів

Категорія:
Сплав
Дати
12.05.2019 р. 09:00 - 17.05.2019 р. 21:00
Місце проведення
Гірські річки Румунських Карпат
Число місць
20
Місць лишилось
20
Телефон:
+38 067 174 90 58, +38 066 381 94 85
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рафтинг тур по Румунії - 4 річки за 5 днів

Опис туру:

Навесні 2018 роки команда «Дикого Туру» перша і єдина з українських компаній успішно пройшла цей маршрут з туристами в румунських Карпатах, по чотирьом красивим і екстремальним річках Румунії. У 2019 ми знову повторимо цей тур, але з урахуванням досвіду попереднього року.

Гори в Румунії займають більше 30% загальної території країни, і мають досить густу і розгалужену річкову мережу. З яких більше двох десятків мають відмінний потенціал для рафтингу. Але також як в українських Карпатах сезон обмежується для більшості річок, двома-трьома місяцями в році. І так само прив'язаний до активного танення снігу в горах. Як правило період повені починаються на початку квітня і закінчуються в кінці травня, початку червня. Відмінна особливість сезону рафтингу в Румунії по відношенню до України, з огляду на більш південне розташування країни сезон починається на 2-3 тижні раніше. І закінчується дещо пізніше, з огляду на більш високі середні висоти Румунських Карпат, що дає можливо трохи більше акумулювати снігові запаси і забезпечує більш тривале його танення.

Інша відмінна риса румунських річок, особливо тих, що протікають на півночі Румунії через осадові, вапнякові породи - це сильна закарстованість регіону. Яка проявляється в сильно порізаному рельєфі місцевості. з численними гротами, печерами і виходами підземних джерел. А також каскадами водоспадів, що часто зривається з високих і стрімких берегів прямо в річки. Річкові русла прогризають м'які осадові породи, утворюючи на своєму шляху глибокі ущелини і мальовничі каньйони. Програма нашого туру розрахована як на учасників без досвіду участі в рафтинг турах, так просунутих туристів водників.

-----------------------------------------

Вартість туру: 7000 грн.

Дати проведення: 12-17 травня 2019 року

----------------------------------------

Менеджер туру: Андрій Романчук

Реєстрація в мандрівку: http://atu.in.ua/for-tourists/events/644-raftynh-tur-v-rumuniiu-4-richky-za-5-dniv/registration

----------------------------------------

У вартість входить:

- проїзд мікроавтобусом з рафтинг-табору «Дикий Тур» в Карпатах і назад;

- всі переїзди по Румунії;

- машина супроводу на всьому маршруті для перевезення особистих речей туристів та спорядження;

- 3-х разове харчування в Румунії (сніданки та обіди - гаряче харчування, обід-перекус сухим пайком на маршруті + гарячий чай);

- прокат плавзасобів (4-х і 6-ти містні рафти, 6-ти містний каторафт, 2 і 3-х місні надувні байдарки);

- прокат спорядження для рафтингу (весла, шоломи, страхувальні жилети);

- послуги інструкторів на всьому маршруті;

- прокат особистого туристичного спорядження (спальні мішки і карімати);

- прокат групового туристичного спорядження (намети, тент від дощу, котли і т.д);

- комплектація аптечки першої медичної допомоги з апаратом штучної вентиляції легенів;

- медична страховка для занять екстремальними видами спорту за кордоном, для громадян України на невідкладну допомогу на 30 000 євро.

У вартість не входить:

- проїзд до рафтинг-табору «Дикий Тур» в Карпатах;

- вхідні квитки в Унгурул Маре (12 лей);

- харчування в дорозі;

- відвідування ресторанів і кафе, свіжа форель і м'ясо для гриля (за бажанням);

- прокат гідрокостюма - 500 грн за весь період;

- прокат гідроботінок - 250 грн за весь період;

- проживання в приватних пансіонатах (за бажанням замість наметів).

-----------------------------------------------------------

Програма рафтинг-туру

День 1  

Виїзд ввечері з рафтинг-табору «Дикий Тур» в Карпатах в п. Ільці Верховинського р-ну, в Румунію. Переїзд на мікроавтобусі Мерседес Спринтері WILDTOUR (сидячі розкладні і спальні місця, велике багажне відділення, TV + DVD, GPS-навігатор, випрямляч 220 V для підзарядки фотоапаратів і мобільників). Проїзд по Україні за маршрутом Верховина - Татарів - Рахів (ж / д вокзал) - Сату-Маре - Орадя (Можлива підсадка в автобус, по ходу маршруту).

День 2

Прибуття рано вранці до початку маршруту. Після відпочинку і короткочасного сну, інструктаж з техніки безпеки. Рафтинг по річці Крісул Репеді, протяжність маршруту 16 км, з порогами до 2 категорії складності. Річка протікає в дуже красивому каньйоні, з численними печерами в обривистих, скельних берегах, а вершина до 80-ти метрів. Ще одна «родзинка» річки - це цілий ряд каскадів водоспадів, спадаючих по прямовисних скелях в річку. Крім милування красотами, головна мета сьогоднішнього дня - тренувальна. Ми відпрацюємо техніку веслування, тактику проходження порогів, організацію страховки на воді і рятувальні роботи.

День 3

Рафтинг по річці Арьеш, протяжність маршруту 13 км, пороги до 2 категорії складності. І знову нас чекають скелясті береги в ущелині річки, мальовничі скелі з численними гротами, печерами і водоспадами. Зупинка під час сплаву для огляду водоспаду "Шипіт", карстове джерело витікаючи з горловини печери в високому березі, утворює неймовірно красивий водоспад, утворюючи химерні травертинові скелі, зарослі мохом і папороттю. Сьогодні наша мета остаточно освоїться на бурхливій воді і бути готовим до цієї «білої води».

По закінченню сплаву, при бажанні групи ми можемо урізноманітнити наш вечерю, купити додатково місцеве вино, свіжою форель або м'ясо для приготування на грилі ввечері біля вогнища.  

День 4

Рафтинг на річці Лапуса, загальна протяжність маршруту близько 40 км, пороги до 3 категорії складності. Ущелина цієї річки, одне з найбільш диких і незайманих місць у всій Румунії. Річка не схожа на всі попередні річки. Тут немає звичних доріг, розташованих уздовж русла річки, на тяжінні багатьох кілометрів не зустрічається жодного населеного пункту. Нам належить пройти цей маршрут в автономному режимі, автобус нас не буде супроводжувати уздовж всього маршруту як попередні дні, а буде чекати вже на фініші.

День 5  

Продовження сплаву по річці Лапуса.

День 6

Рафтинг на річці Муреш, протяжність маршруту близько 20 км, пороги до 2 категорії складності. Заключний акорд нашого рафтинг-тріп по Румунії буде нескладний сплав по річці Муреш, яка славиться красою своїх гірських пейзажів. По закінченню сплаву ми заїдемо в автентичний румунський ресторанчик зі стравами національної кухні, де під келих домашнього вина, ми відзначимо нашу успішну подорож цією дивовижною країною.

Переїзд в Україну, по дорозі відвідування ущелини «Биказ» - найбільша гірську ущелину в Румунії. Дорога буквально втиснута в вузький каньйон, по дну якого протікає невелика гірська річка, а стрімкі стіни здіймаються на сотні метрів вгору. Занурюючи тіснину каньйону в постійний морок протягом усього дня. По ходу маршруту зупинка для невеликої пішохідної прогулянка навколо високогірного озера «Лакул Росу» в горах. Серед зеленої водної гладі озера то там, то тут стирчать залишки дерев, яких поглинуло озеро багато років назад. Колись гірський обвал перекрив русло річки, і вода заповнила високогірну долину, утворивши нову озеро на мапі Румунії, яке в наші дні встигло стати популярним курортом і важливою пам'яткою.

Прибуття пізно ввечері в Україну, заїзд до Чернівців, переїзд в рафтинг-табір «Дикий Тур» в Карпатах в п. Ільці

------------------------------------------------------

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Реєстрація на мандрівку: http://atu.in.ua/for-tourists/events/644-raftynh-tur-v-rumuniiu-4-richky-za-5-dniv/registration 

----------------------------------------------------------------------

Календар мандрівок клубу на 2019 рік: 

----------------------------------------------------------------------

На мапі місце старту маршруту - рафтинг-табір туристичної фірми "Дикий Тур" в селі Устеріки:   

 
 

Всі дати

Захід: від 12.05.2019 р. 09:00 до 17.05.2019 р. 21:00
 

Під управлінням iCagenda