Toyvoclub
 
Місто:Київ

Про клуб

Ідея заснувати Тойвоклуб, прийшла на думку Андрію Романчуку в 2013 році під час сплаву Дністром. А вже наступного 2014 року Андрій Романчук, разом з Євгеном Савранським і Дмитром Савранським провели перший сплав клубу водами річки Синюха на Східному Поділлі. 

Сплави Тойвоклубу - це поєднання активного відпочинку і пізнання екосистем, історії місцевості і проблем екології річок. 


Друзі, на разі готовий розклад одноденних мандрівок на 2021 рік від "Тойвоклубу". Ось посилання на наш календар сезону сплавів 2021 року: http://atu.in.ua/news/news/8-sezon-toivoklub-prezentuie-kalendar-splaviv-na-2020-rik-vidkryvaite-i-obyraite-sobi-mandrivky-2

Переходьте і обирайте собі сплави

 
Введіть код:   


Автор: vaparry
Unfortunately, to date, these efforts have not produced the holy grail of a disease modifying therapeutic 4 cheapest cialis available


Автор: В'ячеслав Воловик
Дякую Андрій Романчук і Toyvoclub за нові незабутні враження і позитивні емоції від спілкування з живою природою Дністра. П'ять днів нашого сплаву промайнули дуже швидко. Тепер м'язи просять звичної нагрузки і на взуття дивишся з запитанням - промокне/не промокне від вранішньої роси. На погоду нам точно гніватись не можна - балувала всі дні. Гарна така дністровська засмага з'явилася під сонцем.
Як і минулого року досхочу набрався дністровської тиші - пташиних співів під хлюпіт води і акомпанемент вітру в листях дерев. Для мене то дуже цінний скарб.))
А ще були і смачні вечері і сніданки, поживні перекусу в обід після яких напрчуд легше і дружніше веслується разом.
До минулорічних відкриттів добавився Звенигород - древнє городище над річкою і стара церква в одноіменному селі - з відкритими і душевними вірянами. Ми там і були всього кілька хвилин, а от ті люди запам'яталися. Чисті відкриті обличчя, ясні очі, впевненість в собі і гостинність - "приходьте до нас ще!" Справжнє Великоднє Свято ))
Ще дякую за практичне пояснення щодо різниці між живою річкою, якою є Дністер у верхній своїй течії, і водосховищем перед ГЕС - з його "важкою" водою, заболоченими берегами, вражаючим зменшенням пташок і занепалими селами ( у порівнянні з верхніми виглядало разюче). Водосховище точно негативно змінює середовище і псує природні системи відновлення і очищення. Ба, навіть , люди страждають від цього і економічно і морально. Про мочарі по обидві береги Хотинської фортеці я взагалі мовчу. В часи своєї слави вона точно виглядала "не на болотах". Не можна допустити перетворення Дністра на болото. Це надважливо.
Ще сплав запам'ятався спокійною і доброзичливою командною роботою. Велика в тому роль організаторів.
З побажань, як на мене - були б цікаві знайомства з місцевими, селянами з понад Дністра - як і чим живуть, про що мислять. .. І ще б було гарно влаштувати баню в середині сплаву і в кінці.
Дякую Андрій Романчук що показали красу нашої землі і передали знання про землю і про Дністровський край!
Рекомендую всім сплави Дністром !
Доречі - ми ходили родиною, - спільний час, піклування один за одним і зближує, і виховує, і вчить - дарує нові відкриття і горизонти розуміння.


Автор: Григорий Холомошичев
Сплав Днестром- Пасхально-майское путешествие/переключение (27.04.2019/01.05.2019) - Это то что останется в памяти на всегда ! Невероятное количество позитивных эмоций, драйв, новые друзья, наша Богом данная земля исключительно хороша ! Благодарность Андрею Романчуку за организацию и сопровождение тура а так же его помощникам Александру Берестенко и Юрию Токарчуку. Жду с нетерпение троицу. Всем добра !


Автор: Дмитро, Вікторія та Тимофій
Сплав Дністровським каньйоном подарував багато позитивних емоцій, гарний настрій та спілкування з цікавими людьми. Дуже вдячні Андрію Романчуку, Олександру Берестенко та Юрію Токарчуку за цікаву, насичену подорож.


Автор: Zoryna
Чудово, захоплююче, неймовірно і дуже насичено - так пройшов наш сплав Дністром, організований Андрієм Романчуком! надзвичайно вдячні за організацію, за можливість познайомитися з прекрасним Поділлям та за дуже вдале поєднання сплаву з екскурсійною програмою - це просто шик!!! Дякую Андрієві за терплячість і почуття гумору! Ми отримали незабутній досвід і купу вражень!!!


Автор: Роман
Запишіть мене і мою знайому.


Автор: Tetyana Sukhostavets
Цього похмурого і малопривітного ранку стоячи о 7:30 на Оболонській набережній і вдивляючись у маленьку прогалину води посеред льоду в ріці, мозок видавав лише одне: "Таня, що ти тут робиш? Іди додому!» Але зустрівши решту команди відчайдухів, стало ясно, що це був не першоквітневий жарт і сплаву таки бути - каяки тихо поповзли в лід... і зі мною стався найпрекрасніший вихідний ever, сповнений пригод, нових вражень і емоційних «ой, мама!»:) пройшлись під мостами та трохи погрілись на весняному сонці на Русанівському каналі.
Дізнались багато цікавого про історію кожного мосту, острову, затоки та гавані дякуючи досвідченому та життєрадісному гіду Андрій Романчук, на позитивній енергетиці якого команда трималась у пікантні моменти адреналінових переходів.
Андрій, дякую за чудовий сплав і новий досвід пізньозимового (чи ранньовесняного) каякінгу! Я повернусь:)


Автор: Natalie Petrova
Велике дякую Андрій Романчук за чудову та цікаву подорож і гарний настрій, це було КРУТО!!!


Автор: Жигадло Андрій
Перший раз я спробував каякінг саме восени! Пам'ятаю і досі цей по-осінньому теплий та погожий день. І дякую Андрій Романчук, що відкрив для мене каяки. Раджу і Вам, друзі спробувати! А раптом каяк стане саме тією релаксовою штукою, яка Вам потрібна. Запрошую ходити водою разом. Більш детально можете проглянути в евенті нижче :)


Автор: Елена Вандер
Дай Бог здоровья, надеюсь, встретимся с Вами в следующем сезоне на этом маршруте и на "Крокодиле". Еще подумываю и о выездном. А за этот сезон у меня набралось 5 сплавов. Благодаря Вам и Василию из "Краина юа" я пополнила багаж своих туристических впечатлений. И это здорово!! Всем спасибо и удачи!
 1  2  3   next