Перегляди: 24

Скітур в Карпатах на вихідні

Всього за два дні ми наскітурім собі море емоцій і вражень! У суботу нас чекає турінг з Квасів на вершину Шешул (тисячі сімсот двадцять шість метрів), звідки в ясну погоду можна насолодитися видами на вершини Петроса, Говерли та й усього Чорногірського хребта, з подальшим спуском в Кваси. А в неділю ми заїдемо на транспорті на Драгобрат, щоб пройшовшись Свідовецьким хребтом через вершини Жандарма і Близниці, спуститися до нашої готелі в Квасах.

Програма максимум за два дні з можливістю насолодитися красою зимових Карпат, знатно потурили і не менш відмінно катнути!

-----------------------------------------------------------------

Вартість: 2060 UAH

Дати мандрівки: 10-11 березня 2017 року

Дати і час: 

- Зустріч - 10 березень о 09:08 на вокзалі селі Кваси (виїзд з Києва 10 березня о 14:40 на поїзді №357 К).

- Прощання - 11 березня в 22.00 на вокзалі міста Івано-Франківськ (прибуття до Києва 13 березня о 08:51 на поїзді №043 Л).

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Програма мандрівки і реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/305-skitur-v-karpatakh-na-vikhidni-10-11-bereznya-2018-roku

 

Перегляди: 12

Візит до Білого Слона

Дати і час:

- Зустрічаємося - 09.02.18 (п'ятниця) о 12:05 в холі залізничного вокзалу селища Ворохта(під поїзд номер 143К з Києва); 

- Прощання в Ворохті - 11.02.18 (неділя) о 13:50 (під поїзд номер 144 в Київ);

Загальна протяжність - 25 км.

Вартість: 1950 UAH

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Деталі програми і реєстрація за посиланням: http://atu.in.ua/for-tourists/events/304-vizyt-do-biloho-slona

Перегляди: 21

Лижна школа для початківців на Драгобраті | 18 -21 січня 

Ця мандрівка для тих, хто хоче навчитися кататися на лижах з нуля, для тих, хто мав невдалий досвід навчитися кататися, після чого зненавидів все це і для тих, чия їзда обмежується їздою в "плузі" нехай навіть швидкому і впевненому (при цьому є бажання рухатися далі), а горби, круті схили і інші подібні речі явно вас не приваблюють.

---------------------------------

Дати і час: 

- старт з Києва - 17 січня 2018 роки (середа) поїздом №044 (Київ - Івано-Франківськ); 

- повернення до Києва - 22 грудень 2018 року о 08:46 (понеділок) поїздом №043 (Івано-Франківська - Київ).

Вартість: 5400 UAH.

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Програма мандрівки і реєстрація на мандрівку: http://atu.in.ua/for-tourists/events/302-lyzhna-shkola-dlia-pochatkivtsiv-na-drahobrati-18-21-sichnia

Також лижна школа відбудеться в лютому, дивіться деталі за посиланням: http://atu.in.ua/for-tourists/events/303-lyzhna-shkola-dlia-pochatkivtsiv-na-drahobrati-2

 

Перегляди: 23

Зимовий похід по Вододільному хребту

На Різдво ми вирушаємо в справжній зимовий похід. Дві ночівлі на хребті, все буде по-справжньому - будемо будувати вітрозахисні стінки навколо наметів і добувати воду шляхом топлення снігу. Будемо проходити снігові замети і насолоджуватися видом гір покритих тоннами пухнастого снігу.

Верховинський Вододільний хребет - високогірний полониниський масив (вершина гора Пікуй, 1408метрів) на межі Закарпатської та Львівської областей. Таку назву хребет носить не даремно. У його підніжжя знаходяться витоки найбільших річок Карпат і Європи - Дністер, Сян, Уж, Латориця. Маршрут по хребту досить м'який - практично без істотних перепадів висот, підходить для початківців.

---------------------------------

Вартість мандрівки: 1700 грн.

Дата мандрівки: 6,7,8 січня 2018 року;

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Деталі мандрівки і реєстрація за посилання: http://atu.in.ua/for-tourists/events/301-zymovyi-pokhid-po-vododilnomu-khrebtu-6-8-sichnia

Перегляди: 32

Фантастична Норвегія 

Ваблять вас північні простори, гірські вершини, неймовірно красиві фіорди, засніжені льодовики і барвисті міста з маленькими будиночками? Повірте, сувора і прекрасна Норвегія сповна нагородить вас цими приголомшливими враженнями! Приєднуйтесь до дивовижного подорожі по Півночі нашої планети і обіцяємо - ви назавжди закохаєтесь в цю незвичайну країну!

------------------------------------------------------

Вартість мандрівки: 350 €;

Тривалість: 10 днів;

Дати мандрівки: 6 - 15 липня 2018 року;

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Деталі мандрівки і реєстрація за посилання: http://atu.in.ua/for-tourists/events/300-fantastychna-norvehiia-6-15-lypnia-2018-roku 

Перегляди: 23

СХОДЖЕННЯ НА ЗИМОВУ ГОВЕРЛУ

Гора Говерла - це мальовничий карпатський пік, що пів року виблискує білим снігом своєї вершини. Піднятись на зимову Говерлу, це справжнє випробування тіла і духу, і здобуття першого досвіду в альпінізмі. Ви пройдете мальовничими засипаними снігомі лісами, морем кущів з ялівцю і білосніжними альпійськими луками високогір'я. 

Подаруйте собі казкову подорож і перевірте на що ви здатні. 

-------------------------

Вартість: 1600 грн. 

Дати: 26-28 січня 2018 року

Деталі програми і реєстрація за посиланням: http://atu.in.ua/for-tourists/events/113-skhodzhennia-na-zymovu-hoverlu-24-26-liutoho

Перегляди: 24

Похід по Ісландії «Неземна країна льоду»

Подорож до Ісландії - як тур на іншу планету. Контраст білої морської хвилі на чорному піску, всі відтінки зелені і приголомшливі ландшафти, ірреальні гейзери і кристально чисті озера - тут залишається лише дивуватися красі нашої планети та встигати клацати шедеври в інстаграмм. Їсти, молитися, любити і просвітлюватися в Азії не пробував тільки ледачий. Але саме в Ісландії по-справжньому дивишся на світ іншими очима і виявляєш, що фарби можуть бути настільки насиченими, повітря - свіжим, а вода - прозорою!

---------------------------------------------------------

Вартість: 450 $

Тривалість: 9 днів

Дати: 30 червня - 7 липня 2018 року

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Деталі мандрівки і реєстрація за посиланням: http://atu.in.ua/for-tourists/events/299-pokhid-islandiieiu-nezemna-kraina-lodu

Перегляди: 24

Барвиста Чорногорія

Якщо ви думаєте, що в Чорногорії можна тільки відвідувати пляжі і курортні міста, то сильно помиляєтеся! Змінює уявлення про країну похід по гірських масивах Дурмитор і Проклєтія в Чорногорії. Ви не пошкодуєте!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ціна: 239 €

Кількість днів: 11 днів

Дати: 17 - 27 червня 2018 року 

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Деталі мандрівки і реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/149-barvysta-chernohoriya

Перегляди: 15

Східна Лікійська стежка

Запрошуємо всіх, хто закоханий в гори і море, відправитися в захоплюючий похід по Східній частині всесвітньо відомого маршруту, включеного в топ-10 кращих туристичних маршрутів планети!  

Незабутня подорож є абсолютно під силу будь-якій людині з базовим рівнем фізичної підготовки. Мета походу - провести час із задоволенням, отримати насолоду від прекрасної природи незвіданої Туреччини! 

---------------------------------------------

Вартість: 199 $

Тривалість: 9 днів

Складність: легка, підходить для початківців;

Дата мандрівки: 28 квітня - 6 травня 2018

Менеджер туру: Андрій Романчук

Деталі програми і реєстрація на мандрівку: http://atu.in.ua/for-tourists/events/298-skhidna-likiiska-stezhka-trekinh-v-turechchyni

Перегляди: 19

Вело-похід Північним Кіпром 

Якщо ви любитель велопоходи або просто бажаєте спробувати новий вид активного відпочинку - приєднуйтесь до нашого захоплюючого Велоподорожі по острову! Всього за 12 днів ви разом з двоколісним другом відвідайте всі головні визначні пам'ятки Північного Кіпру!

--------------------------------------------------------

Вартість: 199 евро

Тривалість мандрівки: 12 днів

Дати мандрівки: 19 - 30 березень 2018

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Деталі програми і реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/297-velo-pokhid-pivnichnym-kiprom