Перегляди: 70

Друзі, цілий минулий тиждень ми "заливали" на сайт календар мандрівок на 2019 рік від гіда, Олексія Литвиненка і клубу "Осознанний туризм"! В цьому році, Олексій планує провести 16 походів: Шрі-Ланка, Українські Карпати, Гімалаї, Південний Кавказ і походи славнозвісною Лікійською стежкою в Туреччині. 

Всі мандрівки "Осознанного туризму" можна глянути за посиланням: http://atu.in.ua/articles/info/kalendar-pokhodiv-v-himalai-i-karpaty-na-2019-rik-vid-hida-oleksiia-lytvynenka-i-klubu-osoznanni

Перегляди: 100

Друзі, ми опублікували сорок чотири мандрівки від туристичної фірми "Дикий тур" на 2019 рік. 

"Дикий тур" проводитиме свій тринадцятий "теплий" туристичний сезон! В календарі на вас чекають сплави, походи і авто мандрівки в Північній і Західній Україні, а також сплави і трекінг в Молдові, Румунії, Болгарії, Чехії і Словаччині. 

Статтю з переліком мандрівок на сезон 2019 року ви можете подивитись за посиланням: http://atu.in.ua/articles/info/yaki-mandrivky-provodytyme-turystychna-firma-dykyi-tur-v-2019-rotsi-dyvitsia-i-pryiednuites

 

Перегляди: 81

Друзі, є чудова пропозиція відвідати Карпати і отримати нові навички у гірському туризмі!

Пропонуємо ну дуууже насичений карпатський уік-енд:

1 день. Точка збору - вокзал Івано-Франківська, бажано там бути до 8 години ранку. Грузимось у бусик, виїзджаємо до Микуличина. Нас зустрічає інструктор! 

Заселяємось, снідаємо та перевіряємо наше спорядження. Приступаємо до першого тренування - пересування по сніжним схилам та льодолазіння!

2 день. Закріплюємо отримані навички на ділі - рано вранці їдемо до підніжжя Говерли і робимо сходження на найвищу точку України - Говерлу. 

3 день. Сьогодні буде фінальний акорд нашої пригоди - підіймаємося на вершину гори Петрос, а спускаємося звідти на фрирайдових лижах. Ввечері - баня! А потім роз’їзд по домівках. Челендж пройдено)

---------------------------------------

Вартість:  5400 грн.(акційна 3800 грн.)

Дата проведення: 25-27 січня 2019 року;

---------------------------------------

Менеджер туру: Андрій Романчук

Деталі мандрівки і реєстрація за посиланням: http://atu.in.ua/for-tourists/events/649-zymova-horniashka-pidiom-na-hoverlu-i-lodolazannia 

Перегляди: 113

Друзі, ми опублікували розклад одноденних мандрівок на 2019 рік від "Тойвоклубу"! Календар передбачає проведення тридцяти чотирьох одноденних сплавів в акваторії Києва у 2019 році. 

Календрар одноденних мандрівок від "Тойвоклубу" можна переглянути за посиланням: http://atu.in.ua/articles/info/kalendar-shostoho-sezonu-splaviv-vid-orhanizatoriv-splaviv-toivoklub-vidkryvaite-i-mandruite-vodoiu

 

Перегляди: 121

Київське діскавері | Сплав озерами і каналами Осокорків

Майбутній ландшафтний парк "Осокорки" - це заливні луги Дніпра на південному сході Києва, унікальна територія, як для щільно забудованого міста, що пронизана каналами, великими і малими озерами, заростями болотяних рослин і гаями з вільх, осоки і верби.

До будівництва Київської ГЕС, ці землі кожної весни під час повені заливались водами Дніпра. Після того як вода відходили, на лугах залишався мул, що є природній добривом і луги розцвітали смарагдовим різнотрав'ям, на них паслись лосі, олені, навкруги дзвенів пташиний спів, а в озерах залишалось безліч риби, яка не встигла відійти в Дніпро після нересту.  

Сьогодні ця територія ще жива. Хоч оленів і лосів тут вже не побачиш, але сюди продовжують прилітати лелеки, білі і сірі чаплі, дикі качки і баклани. Канали і озера повні риби. Жителі Осокорків люблять гуляти цими чудовими землями.

В 2016 році Київські еко активісти започаткували ініціативу зі створення парку, що може стати справжньою окрасою лівого берега Дніпра в Києві. 

Каякінг на заливних лугах особливо приємний, адже ми пройдемось каскадом озер, які єднанні протоками і каналами, заглянемо в самі недоступні місця парку, насолодимось прохолодним озерним бризом і скупаємось в чистих водах озер на самих диких пляжах. 

--------------------------------------

Тривалість походу:  1 день

Дати: 13 жовтня 2018 року

Вартість(все включено): 600 грн.;

Кілометраж водою: 18 км;

Складність: для початківців;

Місце збору групи: 8.00, пляж біля Південного мосту;

Місце фінішу: 17.00, пляж біля Південного мосту;

Нитка: Дніпро - Вхідний канал - озеро Підбірна - Мартишевський канал - озеро Мартишів - Бобровий канал - озеро В'язки - озеро Тягле - Озеро Небреж і повернення на фініш маршруту;

--------------------------------------

Організатор: Тойвоклуб  

Координатор сплаву і гід: Андрій Романчук

Деталі сплаву і реєстрація за посиланням: http://atu.in.ua/for-tourists/events/260-kyivske-vylkovo-cplav-pivdennymy-osokorkamy-5

 

Перегляди: 126

Велика Десенка - одноденний сплав на каяках в Києві

Маршрут "Велика Десенка" - це каячний похід найчистішими водами київської акваторії. Ми будимо ходити тихими місцинами під заплавними лісом і крутими берегами. Виса́джуватимемося тільки на островах: Лопухуватому, Великому Північному, Муромцю і звісно Трухановому. Пройдемо Венеціанську, Русанівську і протоку Десенка, побачимо як впадає річка Десна в Дніпро і заглянемо в вузесеньку протоку Бобрівня.  Ви отримаєте справжню насолоду від цього походу, політаєте на каяках чистими водами, намилуєтесь осінніми пейзажами, надихаєтесь свіжим річковим повітрям.   

-------------------------------

Дата проведення: 14 жовтня 2018 року;

Вартість(все включено): 600 грн. 

Тривалість походу:  1 день;

Кілометраж водою: 27 км;

Складність: середня;

Місце збору групи: 8.00 - острів Долобецький, що в Київському Гідропарку;

Місце фінішу: 17.00 - острів Долобецький, що в Київському Гідропарку.

-------------------------------

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук 

Деталі мандрівки і реєстрація за посиланням: http://atu.in.ua/for-tourists/events/258-velyka-desenka-novyi-kaiakerskyi-marshrut-vid-toivoklub-2

Перегляди: 182

Довкола острова Великий Північний - сплав на каяках в Києві

Маршрут "Довкола острова Великий Північний"  - це дивовижне поринання в світ руслових лісів, проток, островів, світу птахів та риб. Маршрут познайомить Вас з красою річки-протоки Бобрівня, яка розділяє острів Муромець на північну і південну частину. Бобрівня має довжину 2 000 метрів і восени перетворюється в мальовничу водну гладь серед багряного заплавного лісу. Бобрівня впадає в протоку Десенка, яка має найчистіші води у всій акваторії Києва. Десенкою ми будемо рухатись на північ повз західні береги острова Лопухуватий. Пройшовши Десенку, ми обнесемо невелику переливну греблю, яка розділяє Десенку від русла Десни і увійдемо в води Десни. Відпочинемо в усті Десни і продовжимо сплав рухаючись на північ до протоки між Осещиною і островом Вальковським. З протоки ми візьмемо курс на Південний Захід і пройшовши мис острова Великий Північний і головним руслом Дніпра повернемось в затоку Наталка.

Каякінг цим маршрутом - це можливість втекти від міської метушні і поринути в осінні руслові ліси, води величного Дніпра і Десни. Можливість попрактикуватись в сплавах на каяках. 

Нитка: Стартуємо від затоки Оболонь і через пробитець виходимо в Дніпро, переходимо головне русло і заходимо в протоку Бобрівня, через протоку потрапляємо в Десенку, а Десенкою йдемо уверх до місця переливної греблі між протокою Десенка і річкою Десна. Обносимо греблю між Десенкою і Десною, та півтори кілометри йдемо Десною до злиття Десни і Дніпра. Причалюємо на острів Великий Північний, відпочиваємо, а звідти вирушаємо на північ до берегів села Осещина з заходом мальовничу протоку між материком і островом Вальковський. З протоки якої знову потрапляємо в головне русло Дніпра і рухаємось до мису острова Великий Північний, йдемо головним руслом Дніпра і сплавляємось до затоки Наталка де і фінішуємо.

-------------------------------------------

Дата: 7 жовтня 2018 року;

Вартість(все включено)600 грн.

Тривалість походу:  1 день

Кілометраж водою: 27 км;

Складність: середня;

Місце збору групи: Оболонська набережна, неподалік метро Мінська

Місце фінішу: Оболонська набережна, неподалік метро Мінська;

-------------------------------------------

Організатор: Тойвоклуб

Координатор: Андрій Романчук

Деталі мандрівки і реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/233-navkolo_ostrova_velukiy

Перегляди: 246

Анонс сплавів, що відбудуться в жовтні від туристичного клубу Toйвоклуб

Друзі, не проґавте чарівну багряну погоду жовтня. 

Запрошуємо вас приєднатись до наших сплавів, що відбудуться в цьому місяці. 

7 жовтня - Довкола острова Великий Північний;

14 жовтня - Велика Десенка - сплав на каяках з Гідропарку;

21 жовтня - Київський маршрут Данді Крокодила;

28 жовтня - Київське діскавері - сплав озерами і каналами Осокорків.

Приєднуйтесь і жовтень залишить свій багряний слід в ваших очах. 

Перегляди: 178

Київське діскавері | Сплав озерами і каналами Осокорків

Майбутній ландшафтний парк "Осокорки" - це заливні луги Дніпра на південному сході Києва, унікальна територія, як для щільно забудованого міста, що пронизана каналами, великими і малими озерами, заростями болотяних рослин і гаями з вільх, осоки і верби. До будівництва Київської ГЕС, ці землі кожної весни під час повені затоплювались Дніпром. Після того як вода відходили, на лугах залишався мул, що є природній добривом і луги розцвітали смарагдовим різнотрав'ям, на них паслись лосі, олені, навкруги дзвенів пташиний спів, а в озерах залишалось безліч риби, яка не встигла відійти в Дніпро після нересту.  

Сьогодні ця територія ще жива. Хоч оленів і лосів тут вже не побачиш, але сюди продовжують прилітати лелеки, білі і сірі чаплі, дикі качки і баклани. Канали і озера повні риби. Жителі Осокорків люблять гуляти цими чудовими землями.

В 2016 році Київські еко активісти започаткували ініціативу зі створення екологічного парку "Осокорки", що може стати справжньою окрасою лівого берега Дніпра в Києві. 

Каякінг на заливних лугах особливо приємний, адже ми пройдемось каскадом озер, які єднанні протоками і каналами, заглянемо в самі недоступні місця парку, насолодимось прохолодним озерним бризом і скупаємось в чистих водах озер на самих диких пляжах.

------------------------------------------------

Дата мандрівки: 23 вересня 2018 року

Вартість(все включено): 600 грн.;

Тривалість походу:  1 день

Кілометраж водою: 19 км;

Складність: для початківців;

Місце збору групи: пляж біля Південного мосту;

Місце фінішу: пляж біля Південного мосту;

Нитка: Дніпро - річка Підбірна - озеро Мартишів - Бобровий канал - озеро В'язки - озеро Тягле - озеро Небреж - повернення;

-----------------------------------------------

Організатор: Тойвоклуб

Координатор сплаву: Андрій Романчук

Деталі сплаву і реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/247-kyivske-vylkovo-cplav-pivdennymy-osokorkamy-4

Перегляди: 120

Київський маршрут Данді Крокодила | cплав на каяках

Наш маршрут пролягатиме країною плавнів, проток і озер Південного Києва. Це дивовижні землі старого заповідника "Конча-Заспа". Тут збереглись острови унікального заплавного лісу з віковими дубами, вільхами, вербами і осокорами. В водах проток і озер метушаться зграї риб, в плавнях гніздяться птахи і тільки зрідка рибалки з вудками нагадують, що ми в Києві.

--------------------------------------------------

Нитка маршруту: Південний міст, устя річки Либідь, Київський водоспад, протока Коник, протоки і плавні Жукового острова, Сталінське метро, устя річки Віта, Козачий острів, Київський Титанік і повернення до Південного мосту

Дата: 16 вересня 2018 року;

Вартість(все включено): 600 грн.;

Тривалість походу:  1 день

Кілометраж водою: 22 км;

Місце збору групи: 8.00 - пляж біля Південного мосту;

Місце фінішу: 17.00 - пляж біля Південного мосту;

--------------------------------------------------

Організатор: ТойВоКлуб

Координатор: Андрій Романчук

Деталі мандрівки і реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/255-u-poshukakh-richky-vita-cplav-na-kaiakakh-v-kyievi-6