Перегляди: 151

Мандрівка Українською Кападокією - Сколівські Безкиди 

 Подорож по Українській Каппадокії - парк Сколівські Бескиди є найбільшим національним парком Львівської області. Мільйони років тому залишки стародавнього мулу, який покривав дно світового океану Тетіс, сформували загадкові скелі, які тепер перебувають на території парку і є геологічним спадщиною України. Під час походу нам будуть зустрічатися кам'яні розсипи і стрімкі обривисті скелі. На одних з цих грізних скель колись існував середньовічне оборонне місто Тустань.

-----------------------------     

Вартість: 2000 грн.

Дати і час: 

Зустріч: 28 квітня на ж / д вокзалі міста Трускавець в 7:59 (під прибуття поїзда №049К з учасниками з Києва, з якими гід зустрічатися в 27 квітня о 19:40 на Центральному ж / д вокзалі в центральному холі, праворуч від ескалатора )

Прощання: 1 травня на ж / д вокзалі міста Стрий о 20:00 (учасники з Києва рекомендуємо брати квитки на поїзд №081Л з відправленням о 21:12 і прибуття до Києва 02.05 о 07:31)

----------------------------- 

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Деталі мандрівки і реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/616-mandrivka-ukrainskoiu-kapadokiieiu-skolivski-bezkydy

Перегляди: 131

Київське діскавері | Сплав озерами і каналами Осокорків

Майбутній ландшафтний парк "Осокорки" - це заливні луги Дніпра на південному сході Києва, унікальна територія, як для щільно забудованого міста, що пронизана каналами, великими і малими озерами, заростями болотяних рослин і гаями з вільх, осокорів і верби. До будівництва Київської ГЕС, ці землі кожної весни під час повені затоплювались Дніпром. Після того як вода відходили, на лугах залишався мул, що є природній добривом і луги розцвітали смарагдовим різнотрав'ям, на них паслись лосі, олені, навкруги дзвенів пташиний спів, а в озерах залишалось безліч риби, яка не встигла відійти в Дніпро після нересту.  

-----------------------------------------

Дата мандрівки: 25 березня 2018 року

Вартість(все включено): 600 грн.;

Тривалість походу:  1 день

Кілометраж водою: 19 км;

Складність: для початківців;

Місце збору групи: 8.00 - пляж біля Південного мосту;

Місце фінішу: 17.00 - пляж біля Південного мосту;

Нитка: Дніпро - Вхідний канал - озеро Підбірна - Мартишевський канал - озеро Мартишів - Бобровий канал - озеро В'язки - озеро Тягле - Озеро Небреж - повернення; 

------------------------------------------------

Координатор сплаву і гід: Андрій Романчук

Деталі мандрівки і реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/236-kyivske-vylkovo-cplav-pivdennymy-osokorkamy-2

Перегляди: 123

Сплав на байдарках. Травневі 2018

 Запрошуємо всіх любителів річок та природи приєднатись до чотириденного сплаву на байдарках найстарішим руслом Дніпра в славнозвісні козацькі плавні. Наша подорож покаже вам ту красу запорізьких плавнів та острова Хортиця, яка збереглася в наші дні. Це унікальний куточок природи з річковими протоками, озерами, лабіринтами плавучих островів та камишу. За ці 4 дні Ви відчуєте себе справжнім капітаном невеликого судна. А ввечері, відпочиваючи на березі річки, біля багаття зможете насолоджуватись зірковим небом, природною тишею та компанією справжніх мандрівників. Що може бути краще ночівлі на березі Дніпра в наметах? Лише 3 таких ночівлі :) Сплав чудово підійде як для новачків, так і бувалих туристів. 

---------------------------------------------

Дата: 28 квітня - 1 травня 2018 (4 дні, 3 ночі)

Вартість: 1760 грн

Складність: для початківців

---------------------------------------------

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Деталі мандрівки і реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/615-splav-na-baidarkakh-travnevi-2018

Перегляди: 148

Екстрім тур в Карпати. Травневі 2018

Екстрім тур - це 4 дні адреналіну, пригод та нових вражень. Крім чистого повітря та споглядання Карпатських краєвидів, на нас чекає сплав по гірській річці Чорний Черемош, велопрогулянка, одноденний похід в гори, прогулянка на конях, знайомство з гуцульською культурою тощо. Насичена активна програма вдень, драйвовий та позитивний настрій, знайомство з новими людьми, вечірні посиденьки біля багаття, смачна їжа, сауна ввечері - все це створить незабутню подорож в Карпати. Травневі свята ідеальна пора для екстрім туру - снігу в цей час вже немає, погода досить тепла для ночівль в наметах та комфортного відпочинку, Чорний Черемош повноводний як ніколи, а з пішохідних маршрутів відкриваються прекрасні краєвиди на могутню Чорногору - королеву Українських Карпат. 

------------------------------------------

Дати: 28 квітня - 1 травня 2018 (4 дні, 3 ночі);

Вартість: від 2150 грн.;

Складність: для початківців.

------------------------------------------

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Деталі мандрівки і реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/614-ekstrim-tur-v-karpaty-travnevi-2018

Перегляди: 136

Українська пустеля "Олешківські піски" - 2 дні

Олешківські піски є найбільшим піщаним масивом у Європі. Складаються із безмежних барханів (тутешні мешканці називають їх «кучугурами»), висотою близько 5 м, і негустою рослинністю. Дніпровські піски існували здавна, але Олешківська пустеля у нинішньому своєму вигляді з’явилися порівняно недавно: через випасання величезних отар овець у ХІХ ст., які знищили траву, звільнили піски, а вітрова ерозія дала їм можливість розширюватися

----------------------------------------

Маршрут: місто Херсон - Олешківські піски - місто Херсон;

Тривалість: 2 дні;

Складність: середня;

Дати: 12-13 травня 2018 року;

Вартість: до 01.04.18 року 1200 грн.

Вартість: після 01.04.18 року 1350 грн.

----------------------------------------

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Деталі мандрівки і реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/577-pokhid-v-ukrainsku-pusteliu-oleshkivski-pisky-2-dni

Перегляди: 171

Похід Карпатами плюс рафтинг - 5 днів

 5 днів в Карпатах на травневі свята, похід мальовничими куточками Карпат, ночівлі на полонинах, прекрасні світанки, бурхливі потоки Чорного Черемошу, дружня атмосфера в компанії мандрівників, пісні біля вогнища - це все чекає на нас. Гірські хребти Кукул та Кострича - ідеальний маршрут на травневі свята. В той час, як на більшості популярних карпатських маршрутах ще лежить сніг та лютують крижані вітри, тут вже прийшла весна і розквітають славнозвісні Крокуси. З цих хребтів відкриваються неймовірні краєвиди на найвищі вершини Карпат - Петрос, Говерлу. Звідси можна милуватись пологими рельєфами Свидовця і кам'яними розсипами Горган, суворою ще засніженою Чорногорою з її скелястими велетами та стрункими обрисами буковинських гір.

На четвертий день походу ми виходимо до гірської річки Чорний Черемош, де станемо табором на чудовому облаштованому кемпінгу, і всі охочі зможуть сплавитись на рафтах бурхливими порогами та здійснити незабутню прогулянку верхи на конях на одну з полонин, а ввечері сходити в карпатську лазню що поруч. Маршрут чудово підійде для початківців та людей, які ніколи не бували в Карпатах. 

-----------------------------------

Дата мандрівки: 27 квітня - 1 травня 2018 року;

Вартість: 1560 грн.

Складність: для початківців.

-----------------------------------

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Деталі мандрівки і реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/613-pokhid-karpatamy-plius-raftynh-5-dniv

Перегляди: 143

Грузія - одна з найкрасивіших і неймовірно красивих країн світу з величними горами і теплим морем, гостинним народом і давньою історією.

Цього разу ми вирушаємо на величну гору, про яку ходить безліч легенд, яка дуже цінна для грузинів - гора Казбек 5033 м. Значна висота не повинна лякати вас, під керівництвом досвідченого гіда сходження на неї доступно кожній здоровій людині, всі необхідні знання і вміння ви зможете отримати безпосередньо в поході! І після свого «відпочинку» з гордістю зможете назвати себе - Альпіністом.

--------------------------------------------

Програма коротко:

- знайомство зі столицею Грузії містом Тбілісі;

- легендарна військова-грузинська дорога;

- замки і храми Грузії;

- грузинська кухня;

- грузинська культура;

- навчання основам альпінізму;

- сходження на Казбек(сходження відбудеться тільки при сприятливих погодних умовах);

----------------------------------------------------

Відправлення з міста: Тбілісі, Грузія;

Час початку: 19-27 cерпня 2018 року;

Вартість: 450$

--------------------------------------------

Менеджер туру: Андрій Романчук

Деталі мандрівки і реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/290-skhodzhennya-na-kazbek-z-hruziyi-2

Перегляди: 122

Острови, мости й каяки - сплав Дніпром в Києві

Каякінг цим маршрутом це поєднання відомих на весь світ пейзажів Києва з Дніпра, як то великі мости міста, Печерська Лавра чи Володимирська гірка, з затишними затоками, протоками і дивовижними зеленими нетрями островів. Ми висадимось на безлюдних пляжах міста, будемо відпочивати і насолоджуватись літом. 

------------------------------------------------

Дата: 8 липня 2018 року

Вартість(все включено): 600 грн.;

Тривалість походу:  1 день

Кілометраж водою: 18 км;

Складність: для початківців;

Місце збору групи: 8.00 - Оболонська набережна, собору і великих мальованих прапорів на бетонних плитах, поблизу від станції метро Мінська;

Місце фінішу: 17.00 - Пляж біля Південного мосту, неподалік від станції метро Славутич;

------------------------------------------------

Організатор: Тойвоклуб

Координатор: Андрій Романчук

Деталі мандрівки і реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/256-ostrovy-mosty-y-kayaky-splav-dniprom-v-kyyevi-5

Перегляди: 124

Біла вода на річці Опір - одноденний сплав 

Ловимо "білу" воду!!!! Сплав для тих, хто любить підкоряти стихію! Сплав проводиться на катамарані 8-місному з інструктором.

Опис: 

Цей маршрут — один з найбільш популярних серед водників-початківців і просто бажаючих активно відпочити. На маршруті зустрічаються такі основні види перешкод: невеликі пороги, перекати, шивери, зливи, прижими, що є цілком доступним для подолання під керівництвом інструктора. Любителі екстриму будуть задоволені. Біля села Розгірче знаходиться скельний монастир, який варто відвідати і дізнатися про його історію. Бажаючі можуть це зробити після фінішу.

------------------------------------

Дата: 24 березня 2018 року;

Вартість: 600 грн.

Довжина маршруту: 25 км.

Виїзд з міста Червонограда, о 6.00;

Кількість місць: 7.

------------------------------------

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Деталі мандрівки і реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/611-bila-voda-na-richtsi-opir-odnodennyi-splav

Перегляди: 136

Сплав річкою Рата на каяках - 9 квітня

Пора на весла! Рання весна, ніжне сонечко, перші листочки, прозоре небо, чиста водичка - час розпочинати водні подорожі. В цей час саме на Раті неймовірно красиво, тихо і мило.

----------------------------

Дата сплаву: 9 квітня 2018 року;

Маршрут річкою: старт - район підвісного мосту в місті Великі Мости і фініш в місті Червоноград;

Кілометраж сплаву річкою: 25 км.

Кількість місць : 14 (+7 додаткових дитячих безкоштовних місць);

---------------------------

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Деталі мандрівки і реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/610-splav-richkoiu-rata-na-kaiakakh-9-kvitnia