Календар турів (2)

Мандрівки від клубів України

Previous MonthNext Month
Січень 2020
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Похід на г. Піп- Іван (Чорна гора) та озеро Марічейка, гори Карпати або «Trekking to a white elephant». (2)

 Реєстрація закінчена
 
6
Категорія:
Похід, або сходження
Дата
20.07.2019 р. 07:00 - 21.07.2019 р. 18:00
Місце проведення
Чорногірський хребет, Українські Карпати - Привокзальна,3
Івано- Франківськ, Україна
Число місць
12
Місць лишилось
6
Телефон:
+38 097 880 65 99; +38 066 998 10 25
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Похід на г. Піп- Іван (Чорна гора) та озеро Марічейка, гори Карпати або «Trekking to a white elephant».
Сходження до озера Марічейка, г. Піп-Іван Чорногірський (2028 м), г. Вихатий камінь (1864 м), водоспад Смотрицький.
--------------------------------
  Про дводенний похід Чорною горою  – скажу коротко, це місце де Карпатські гори попівають (поспівують) і де живе «Білий слон». Не хочу, вас завантажувати інформацією з Вікіпедії, потримаю таємницю до вечірніх здибанок перед ватрою, а все інше ви відчуєте та побачите на власні очі. Поділюсь з вами своїми емоціями та враженнями від останньої мандрівки у цій локації. 
  "Ранок. 16.09.2018 , о 9.00 наш похід розпочався з кемпу, ми мусили зійти на г. Вухатий Камінь (1864 м) , г. Піп - Іван, 2028 м (Чорна гора). Потужні сили відчував у своєму тілі і сільську дорогу пройшли вмить, далі  розпочали сходження до полонини Смотрич, погода була мінлива. Йдучи у хорошому темпі, помалу відкривалась гора Смотрич, різнобарвний ліс, який ситив наші легені свіжим киснем, той стан важко описати, його варто відчути. На зупинці біля сироварні, ми познайомились з чоловіком і жінкою вже пенсійного віку , які приїхали з Сумського краю. Особисто мене приємно вразив їх позитивний настрій, велике бажання йти до гори, це мене тішило , що вони такі активні і що зараз не сидять на дивані біля телека і не дивляться низькосортне шоу, а пізнають світ у реальності і радіють життю. Таке спілкування надихає і робить твої кроки впевненими, навіть по темному лісі, який ми пройшли швидко до Смотрицького водоспаду. Біля «бурхливого» зробили гарні світлини, набрали води, трохи зняли втому джерельною водицею і розпочали свій вже крутий підйом до Вухатого, який зрадливо ховався у хмарах.
Рух вже був не такий швидкий, рюкзаки «курва» тягнули донизу, а ми хекали і плювались, короче справжній «прокач» розпочався, по круче любого тренажеру, але не зупинялись, навіть фото не робили, не хотіли втрачати темп і головної мети – Іван. Завзяті і вмотивовані дійшли до вершини Вухастика, ура і слава, усмішка на обличчі. Пообідавши смачними харчами, кава та чай з «чоколядкою» додали нових сил.
  Далі розпочалась не складна стежка, траверсою і дійшовши до вказівника на рівні 1851 м вже красувався він Іван з «кам’яною шапкою» на вершині гори , це була закинута споруда «руїни польської обсерваторії», яка мала б досліджувати небесні тіла у просторах космосу.
Коли вже бачиш ціль , ти не просто йдеш , ти валиш так, що пилюка у тебе позаду, вмикаються додаткові двигуни без упину, але голову не варто втрачати ніколи, тем більш в горах, моя вам порада. Так йшли з головою на плечах , з вірою в серці та впевненими кроками ми здолали найпершу вершину Чорногірського масиву – Піп Іван, яких нас зустрів по хорошому, з невеликою кількістю хмаринок, без сильного вітру і з гарними краєвидам на хребет та Рахівських гір.
  Хоч це вже було моє друге сходження на цей двохтисячник, але радість була , як вперше, емоції переповнюють, позитивна енергія від гори заряджає тебе, круто одним словом."
-------------------------------- 

Дати: 20.07.2019 р. 07:00 - 21.07.2019 р. 18:00

Місце проведення: Чорногірський хребет, Українські Карпати - Івано-Франківськ - місто старту та фінішу маршруту

Кількість місць: 12

--------------------------------

Маршрут походу:
м. Івано-Франківськ - с. Шибене – полонина Веснарка – озеро Марічейка - гора Піп Іван (2028 м) - гора Вухатий камінь (1864 м) – водоспад Смотрицький – полонина Смотрич  - с. Дземброня - м. Івано - Франківськ.

Старт: Івано-Франківськ 07:00

Фініш: Івано-Франківськ 18:00

Тривалість: 2 дні, 1 ніч

Відстань: ~ 28 км

Рівень складності: для початківців

--------------------------------  

Дати походів у 2019 році:

- 01-02 червня 2019 року;

- 20-21 липня 2019 року; 

- 10-11 серпня 2019 року.

--------------------------------  

Менеджер мандрівки: Олександр Берестенко

Реєстрація за посиланням: http://atu.in.ua/for-tourists/events/755-pokhid-na-h-pip-ivan-chorna-hora-ta-ozero-maricheika-hory-karpaty-abo-trekking-to-a-white-elephant-2/registration

--------------------------------  

Вартість туру: 1100 грн
--------------------------------
У вартість туру входить:

- Послуги гіда;
- Триразове харчування протягом походу в горах (готуємо разом)
   (сніданок та вечерю готуємо на вогнищі, перекус в обід);
- Групова аптечка;
- Групове спорядження (газові пальники, газові балони, казани, навігаційний набір (gps-навігатор, карти) і т.д.);
- Реєстрація в контрольно-рятувальній службі;
- Навчання похідній справі;
- Фотозйомка Ваших пригод;
- Безкоштовні консультації.

У вартість туру не входить:

- Трансфер:
• квитки на потяг: м. Київ – м. Івано – Франківськ – м. Івано – Франківськ - м. Київ;
• проїзд по маршруту: м. Івано-Франківськ – с. Шибене – с. Дземброня - м. Івано – Франківськ (орієнтовна вартість покатушек до гір і на зворотній напрямок до міста: 450 – 550 грн, все залежить від кількості людей, чим більше тим менше вартість);
- Особисте спорядження (наплічник, спальник, каремат, місце в наметі, тощо);
- Страховка (за бажанням);
- Особисті витрати під час перебування в поході та у Івано-Франківську (кав'ярні, ресторани та інше).
--------------------------------
Порядок оплати:

Щоб забронювати місце в групі, потрібно внести передоплату в розмірі 50% від суми мандрівки. Рекомендуємо це робити якомога раніше, адже кількість місць обмежена. Решта оплати: (повна сума) здійснюється по можливості не пізніше ніж за тиждень до походу. У разі відмови від участі в поході за 3 дні до дати старту, повертається 50% від повної суми платежу учасника: за Вами було зарезервовано місце, яке вже не зможе зайняти інший учасник, а витрати (їжа, газ, та ін.) спільнота вже понесла. Якщо зручно, можлива повна оплата переказом на картковий рахунок.
--------------------------------
!Важливо:
Також у поході є правила, а саме всі позитивні, чемні, сміття не розкидаємо, а збираємо, алкоголь не вживаємо.

Гід може вносити зміни в маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану учасників та інших факторів.

Заявки на участь у поході приймаються не пізніше трьох днів до початку туру.
--------------------------------
Програма походу:

День 1. Приїзд. місто Івано – Франківськ - село Шибене - полонина Веснарка, за день пройдемо 8 км.

Учасники мандрівки зустрічаються перед входом залізничного вокзалу з гідом, який проведе нас в село Шибене, де розпочнеться наш похід. Прослухаємо інструктаж для безпечного проходження маршруту, розподілимо між собою вантаж і вирушимо на зустріч пригодам. А почнемо ми наш шлях з підйому на полонину Веснарка. Там ми залишимось на ночівлю, поставимо наметовий табір і приготуємо смачну вечерю на вогнищі. Після заходу сонця влаштуємо посиденьки біля ватри, будемо грітись чаєм з карпатських трав та слухати місцеві байки. 

День 2. озеро Марічейка - гора Піп - Іван – гора Вухатий камінь - водоспад Смотрицький - полонина Смотрич – сироварня - село Дземброня - місто Івано-Франківськ, за день пройдемо 20 км. Від'їзд.

Підйом буде ранній, зустрінемо схід сонця, приготуємо сніданок, поївши, зберемо табір і продовжимо наш рух до міфічного озера Марічейка, тут ми заряджені супер силою від джерельної води і зробимо гарні світлини. Далі на нас чекає сходження до «Білого слона», так, так це буде вершина Піп-Іван, це місце де розпочинається Чорногірський хребет з найвищими піками Українських Карпат. Після пообідаємо смачними канапками і будемо спускатись до гори Вухатий камінь, вже на спуску пройдемо водоспад Смотрицькій , а за нею покотимось , через казковий ліс, до полонини Смотрич. Після продовжимо наш рух до села Дземброня. На спуску завітаємо до сироварні і поласуємо натуральним твердим сиром, далі вже на околиці села нас чекатиме автобус до Івано-Франківська , а в місті будемо святкувати закінчення походу у легендарному пабі «Десятка» та ділитись позитивними емоціями зі світом.


--------------------------------

Ну, той таке, збирай пожитки і чкурнемо в цей похід ;)

-------------------------------- 

Календар походів спільноти на 2019 рік: формується.
-------------------------------- 


На мапі місце старту маршруту - залізничний вокзал міста Івано-Франківськ: 

 
 

Всі дати

Захід: від 20.07.2019 р. 07:00 до 21.07.2019 р. 18:00
 

Під управлінням iCagenda