Календар турів (2)

Мандрівки від клубів України

Previous MonthNext Month
Січень 2020
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Похід вихідного дня в Центральні Ґорґани, гори Карпати або «Trekking for a month». (2)

 Реєстрація закінчена
 
5
Категорія:
Похід, або сходження
Дата
27.07.2019 р. 07:00 - 28.07.2019 р. 18:00
Місце проведення
Центральні Ґорґани, Українські Карпати - Привокзальна,3
Івано- Франківськ, Україна
Число місць
12
Місць лишилось
7
Телефон:
+38 097 880 65 99; +38 066 998 10 25
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Похід вихідного дня в Центральні Ґорґани, гори Карпати або «Trekking for a month».

Сходження на г. Ігровець (1804 м), г. Висока (1803 м), г. Середня (1638 м), г. Ріг (1475 м), водоспад Малий Кузьминець.

---------------------------------
    Про дводенний похід гірським масивом Центральних Ґорґан – скажу коротко, це місце де народжуються Карпати. Не хочу, вас завантажувати інформацією з Вікіпедії, потримаю таємницю до вечірніх здибанок перед ватрою, а все інше ви відчуєте та побачите на власні очі. Поділюсь з вами своїми емоціями та враженнями від останньої мандрівки у цій локації. 
   "Яскраве сонце дарувало мені тепло + 15, божественні краєвиди багряних лісів та «білі маківки» гір Ігровець та Висока, мотивують до нових звершень. Громада села з усмішкою вітаються, не відмовляють у порадах, а також жартують. Водоспад Малий Кузьминець, місце де знімаєш втому, неймовірно гарне сплетіння води, дерев, каміння, сонця і людей. Далі по маршруту, мене огортали змішані ліси, переливання фарб від зеленого, жовтого, червоного, чорного, темно синього , то просто неймовірний кайф, коли зупиняєшся і глибоко вдихаєш чисте повітря на усі сто відсотків, легені наповнюються життям і у тебе з’являються сильні крила, які несуть тебе до гори. Завжди коли йдеш соло у перший день походу є страх, не виключення був і цей похід, забрівши у густі лісові хащі де ледь, ледь сонячні проміні вказували мені шлях, а чорне маркування на темних стовбурах важко роздивитись, ще й як навмисно багато повалених смерек, ти наче кінь з вантажем на горбі, стрибаєш, короче кросфіт відпочиває. І от повзеш під гірку, прислухаєшся до кожного звуку, озираєшся…ох ця клята уява, що вона може наробити, у таких випадках відбувається боротьба з самим собою…мій метод боротьби, це уявляти майбутнє і спогади про хороше, плюс впевнений рух без упину. До полонини Плайок мені зустрічались туристи, як завши привітливо вітаємось, спілкуємось, обмінюємось інфою про трек, радимо один одному, як краще та безпечніше пройти, що очікує попереду, у горах немає егоїзму, ідеології, політики, там існує непорушна сила єднання та гуртова гармонія з природою, де усі рівні і тварини і люди, «діти природи» двома словами. Вже на висоті 1475 метрів мене у прямо сенсі зустрів «Ріг» суцільного каміння зі снігом, криволісся…повний треш. В таких випадках треба мати уявний перемикач, який вмикає і вимикає холодний розум і гаряче серце, не боятися, вірити у свої сили і тоді ви подолаєте цього «кам’яного велетня». Тут дуже допомагають трекінгові палиці та взуття зі підошвою vibram,  спочатку палицею перевіряєш у якому стані камінчик, а потів впевнений крок. Ґорґани характеризуються кам’яним треком, вони мені нагадали дитячі роки, коли ми діти вулиці грались у кар’єрі, це наче гранітний котлован вивернули назовню. На висоті 1584 м трапились руїни споруд військових укріплень першої світової війни 1914 року. А що далі, а далі дрібне каміння почало вирівнюватись, під невеликим кутом, утворювати велику площу твердого покриття  під назвою Ігровище, так то вже була плоска та широка вершина гори, це вперше я таке бачив… плоску вершину , без піку. А ще на вершині відкривався краєвид на Чорногірський хребет і на усе Прикарпаття, фарби літа, осінні, зими в одному малюнку і це просто фантастика. Знав, що тут постійно вітряно, але щоб настільки не знав, вітер видував все, що я не чув свій голос, в той момент, ледь стоячі, на свої шкірі відчуваєш чотири стихії: вітер, воду (сніг), вогонь (сонце), земля (каміння).
   На другий день походу, ясне небо, проміні сонця та вівсянка, зарядили мою батарейку, додававши цим натхнення на нові пригоди. Зібрав спорядження, розпочав своє сходження з ущелини на гору Високу. Вийшов на маркований шлях, почав обходити траверсою вершину до полонини Середньої. Супер-мальовнича локація для відпочинку на альпійській травичці, з одного боку гора Середня , а з іншої Висока. Вийшов на синю промарковану стежину, яка прямо мене вела до села і вже через 800 м стало зрозуміло чому вона синя, а тому що паралельно протікала річка Кузьминець Великий. І що , запитаєте ви мене? А сюрприз річки в тому, що вона ріже стежку, створюючи одинадцять порогів, без мостів та переправ…. Тут треба вибирати, або лізти у крижану воду, мочити ноги та зображати «гуцул-амфібію», або по камінцям, стовбурам завалених деревин напрацьовувати свої акробатичні етюди. Вибрав другий варіант, перші два були складні, треба призвичаїтись, випрацювати вірну техніку роботи з трекінговими палицями, а головне не боятися і не думати про погане. Пригоди з водних перешкод минули швидко, до села спустився, коли на годиннику було 15.40 і 25 км маршрут за два дні пройдений , юхххуууу. Час залишався на обід та відпочинок на сонці, так на дворі жовтень місяць, а я засмагаю в горах, кльово. Багряне сонце сідало за обрій гір, в моєму тілі спокій, а в серці щастя і тільки в голові лунали слова: «Я обов’язково повернусь в гори, бо тут моє місце.»"
---------------------------------

Дати:         27.07.2019 р. 07:00 - 28.07.2019 р. 18:00

Місце проведення: Центральні Ґорґани, Українські Карпати - Івано-Франківськ - місто старту та фінішу маршруту

Кількість місць:          12

---------------------------------

Маршрут походу:

м.Івано-Франківськ - с. Стара Гута – полонина Середня - гора Середня (1638 м) - гора Висока (1803 м) - гора Ігровець (1804 м) - гора Ріг (1475 м) – полонина Плайок – водоспад Малий Кузьминець - с. Стара Гута -  - м. Івано - Франківськ.

Старт: Івано-Франківськ 07:00

Фініш: Івано-Франківськ 18:00

Тривалість: 2 дні, 1 ніч

Відстань: ~ 25 км

Рівень складності: для початківців

---------------------------------

Дати походів у 2019 році:

- 25-26 травня 2019 року;

- 27-28 липня 2019 року;

- 7 - 8 вересня 2019 року.

---------------------------------

Менеджер мандрівки: Олександр Берестенко

Реєстрація за посиланням: http://atu.in.ua/for-tourists/events/752-pokhid-vykhidnoho-dnia-v-tsentralni-gorgany-hory-karpaty-abo-trekking-for-a-month-2/registration

----------------------------------

Вартість туру: 1000 грн

---------------------------------

У вартість туру входить:

- Послуги гіда;
- Триразове харчування протягом походу в горах (готуємо разом)
   (сніданок та вечерю готуємо на вогнищі, перекус в обід);
- Групова аптечка;
- Групове спорядження (газові пальники, газові балони, казани, навігаційний набір (gps-навігатор, карти) і т.д.);
- Навчання похідній справі;
- Фотозйомка Ваших пригод;
- Безкоштовні консультації.

У вартість туру не входить:

- Трансфер:
• квитки на потяг: м. Київ – м. Івано – Франківськ – м. Івано – Франківськ - м. Київ;
• проїзд по маршруту: м. Івано-Франківськ – с. Стара Гута – с. Стара Гута - м. Івано – Франківськ (орієнтовна вартість покатушек до гір і на зворотній напрямок до міста: 150 – 220 грн, все залежить від кількості людей, чим більше тим менше вартість);
- Особисте спорядження (наплічник, спальник, каремат, місце в наметі, тощо);
- Страховка (за бажанням);
- Особисті витрати під час перебування в поході та у Івано-Франківську (кав'ярні, ресторани та інше).
---------------------------------
Порядок оплати:

Щоб забронювати місце в групі, потрібно внести передоплату в розмірі 50% від суми мандрівки. Рекомендуємо це робити якомога раніше, адже кількість місць обмежена. Решта оплати: (повна сума) здійснюється по можливості не пізніше ніж за тиждень до походу. У разі відмови від участі в поході за 3 дні до дати старту, повертається 50% від повної суми платежу учасника: за Вами було зарезервовано місце, яке вже не зможе зайняти інший учасник, а витрати (їжа, газ, та ін.) спільнота вже понесла. Якщо зручно, можлива повна оплата переказом на картковий рахунок.
---------------------------------
!Важливо:

Також у поході є правила, а саме всі позитивні, чемні, сміття не розкидаємо, а збираємо, алкоголь не вживаємо.

Гід може вносити зміни в маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану учасників та інших факторів.

Заявки на участь у поході приймаються не пізніше трьох днів до початку туру.
---------------------------------
Програма походу:

День 1. Приїзд. місто Івано – Франківськ - село Стара Гута - полонина Середня - гора Середня, за день пройдемо 9 км.

  Учасники мандрівки зустрічаються перед входом залізничного вокзалу з гідом, який проведе нас в село Стара Гута, де розпочнеться наш похід. Прослухаємо інструктаж для безпечного проходження, розподілимо між собою вантаж і вирушимо на зустріч пригодам. А почнемо ми наш шлях з підйому на полонину Середню. Там ми залишимось на ночівлю, поставимо наметовий табір і приготуємо смачну вечерю на вогнищі. При бажанні сходимо, без наплічників, на гору Середню. Після заходу сонця влаштуємо посиденьки біля ватри, будемо пити чай з карпатських трав та слухати місцеві байки. 

День 2. гора Висока - гора Ігровець – гора Ріг - полонина Плайок – водоспад Малий Кузьминець - село Стара Гута - місто Івано-Франківськ, за день пройдемо 16 км. Від'їзд.

  Підйом буде ранній, зустрінемо схід сонця, приготуємо сніданок, поївши, зберемо табір і продовжимо наш рух на Ігровище, це частина Ґорґан с пташиного польоту виглядає у формі півмісяця. Спочатку сходимо на гору Високу, відвідаємо плоску вершину гори Ігровець, вже на спуску пройдемо гору Ріг, а за нею покотимось до полонини Плайок. На полонині перекусимо та наробимо гарних селфачів. Далі спустимось до водоспаду Малий Кузьминець, чистою джерельною водицею знімемо втому і вже на околиці села нас чекатиме автобус до Івано-Франківська , а в місті будемо святкувати закінчення походу у легендарному пабі «Десятка» та ділитись позитивними емоціями зі світом. 

---------------------------------

Ну, той таке, збирай лахи і полетіли в цей похід ;)

---------------------------------

Календар походів спільноти на 2019 рік: формується. 
-------------------------------- 
На мапі місце старту маршруту - залізничний вокзал міста Івано-Франківськ:  

 
 

Всі дати

Захід: від 27.07.2019 р. 07:00 до 28.07.2019 р. 18:00
 

Під управлінням iCagenda