Українські Мальдіви - Кінбурнська коса (1)
Кінбурнська коса - це місце, де можна повністю розслабитися, забути про час, відпочити душею і тілом від міської метушні, послухати шум морської хвилі, позасмагати, накупатися, попірнати, насолодитися тишею, свіжим вітром і криком чайок.
Тут ви не знайдете крутих готелів, парасольок з шезлонгами і офінціантів з мохіто, тільки дикі пляжи, усамітнення і тиша.
----------------------------
Маршрут: село Геройське - село Покровка - село Покровське - місто Очаків;
Вартість: 1800 грн. Тільки зараз знижка 20%;
Тривалість: 5 днів
Складність: Легка
Дати:
----------------------------
Менеджер мандрівки: Андрій Романчук
Реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/564-ukrainski-maldivy-kinburnska-kosa-1/registration
----------------------------
В вартість входить:
* Послуги гіда;
* Харчування на 5 днів походу;
* Групова аптечка;
* Групове спорядження;
* Купівля квитків;
* Фото з походу;
* Плата за прохід в заповідник;
* Сертифікат про проходження маршруту;
В вартість не входить:
* Жд. квитки;
* Трансфер з міста Херсон до села Геройське;
* Особисте спорядження;
----------------------------
День 1
Зустріч в Херсоні в 8-9 годин ранку на ЖД Вокзалі.
Зустрічаючи на ходу світанок сонця, переходимо до річкового вокзалу. Далі посадка на катер до Голої Пристані. Поїздка протягом півтори години дасть можливість помилуватися природою дельти Дніпра.
З Голої Пристані переїжджаємо автобусом в село Геройське - крайню точку з асфальтованою дорогою на початку Кінбурнського півострова. Далі у нас - десятки кілометрів піщаних доріг.
Ґрунтовою дорогою, що пролягає серед соснових насаджень йдемо на південне узбережжя коси - до відкритого Чорного моря. На шляху періодично будуть потрапляти неглибокі броди - протоки з'єднують численні озера з морем.
День 2
Збираємо табір і накупавшись в морі, продовжуємо наш маршрут. Одна з відомих пам'яток Кінбурнського півострова -Волижін ліс, який є залишком лісів давньої країни Гілеї. Давньогрецький історик Геродот писав, що Гілея існувала тут у V столітті до нашої ери. Тоді Кінбурнська Коса була вкрита густим лісом. Залишки реліктових лісів можна зустріти і зараз у вигляді ділянок з невеликими гаями дуба, берези, вільхи та осики, раскиданих серед піщаних просторів коси.
До вечора виходимо до північного узбережжя коси, що його омиває водами Дніпровсько-Бузького лиману.
День 3
Сьогодні ми зробимо радіальний вихід на саму західну точку Кінбурнскої коси. Наш маршрут проходить по самому пляжу, декілька раз робимо зупинку щоб відпочити і покупатись.
Через декілька годин перед нами останні метри коси. Тут розташований старий маяк який показує місце заходу в Дніпро-Бугський лиман, бачимо стару затоплену баржу і меморіал Суворову, який нагадує нам про бої з турецьким десантом в жовтні 1787 року.
День 4
Після гарного сніданку, збираємо речі і переходимо до села Покровське, де розбиваємо табір, готуємо обід і відпочиваємо.
День 5
Ось він, останній день походу. З села Покровське на катері відпливаємо в Очаків, ця 10-кілометрова подорож займе близько години. По дорозі побачимо, острів "Первомайський", де розташовані руїни старого форту. Прибуваємо в порт міста Очаків, маємо декілька годин на екскурсію по місту, далі автобусом в Миколаїв, де будемо близько 20.00.
---------------------------------------------
Календар мандрівок клубу на 2018 рік: http://atu.in.ua/component/spidercatalog/showproduct/132/69/0/WANDERER
--------------------------------------------
Під управлінням iCagenda