Календар турів (2)

Немає заходів в календарі

Мандрівки від клубів України

Previous MonthNext Month
Квітень 2024
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

РУМУНІЯ - трекінг, каньйонінг і екскурсії - 10 днів

 Реєстрація закінчена
 
0
Категорія:
Комбіновані мандрівки
Дати
21.09.2018 р. 00:00 - 30.09.2018 р. 23:00
Місце проведення
Румунські Карпати - Київ(місто збору групи)
Число місць
18
Місць лишилось
18
Телефон:
+38 066 381 94 85, +38 067 174 90 58
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

РУМУНІЯ - трекінг, каньйонінг і екскурсії - 10 днів

Наш тур, який ми проводимо третій рік поспіль це добірка найголовніших і цікавих природних пам'яток Румунії. Це трекінг по химерним скелях і мальовничим водоспадам в національних парках «Рара», «Бучеджь» і «Чехлау». Відвідування казкових карстових провалів і каньйонів «Апусені». Переїзд по «Трансфагарашу» - однієї з найкрасивіших високогірних доріг Європи. А також  ми відвідаємо загадкову Трансільванію і побуваємо в справжнісінькому замку графа Дракули.

----------------------------------------------

Вартість туру: 300 євро

Дата туру: 21-30 вересня 2018 року; 

---------------------------------------------

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/429-rumuniya-trekinh-kanioninh-i-ekskursii-10-dniv/registration

--------------------------------------

У вартість входить:

- проїзд Київ-Румунія-Київ; 

- всі внутрішні переїзди по Румунії, згідно програми туру;

- послуги гіда по всьому маршруту;

- для громадян України, медична страховка для екстремальних видів спорту на 30 000 євро;

- прокат наметів, спальників, килимків;

- сприяння у відкриття візи в Румунію.

У вартість не входить:

- вхідні квитки (всього близько 70 лей, за цінами 2017 року);

- оплата кемпінгів (близько 40 лей за весь період туру);

- харчування в дорозі;

- похідне харчування на активній частині маршруту (сніданки і вечері - гарячі, обіди перекус сухим пайком на маршруті) - 800 грн.;

- квиток на канатну дорогу (35 лей);

- вечеря в кафе в Брашові (15-25 лей).

--------------------------------------

День 1  

Виїзд вранці з Києва на мікроавтобусі Мерседес Спринтері WILDTOUR (сидячі розкладні і спальні місця, велике багажне відділення, TV + DVD, GPS-навігатор, випрямляч 220 V для підзарядки фотоапаратів і мобільників). Проїзд по Україні за маршрутом Київ - Житомир - Хмельницький - Чернівці. (Можлива підсадка в автобус, по ходу маршруту). Перетин кордону з Румунією.

День 2

Огляд розписні монастирів Південної Буковини - «Молдовіца» і «Сучевіца», що входять до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Їх унікальність в древніх і яскравих фресках, які вкривають зовні всі стіни храмів, від фундаменту до даху.

Переїзд по мальовничій гірській дорозі - "Трансрарау", по ходу руху ми будемо робити зупинки на численних оглядових майданчиках. З яких будуть відкриватися фантастичні види на гори, на багато десятків кілометрів.

Пішохідна прогулянка по гірському масиву Рара до химерним скелях «Пятра Доамній» які немов велетенські вежі встали серед зеленого моря смерек.

День 3

Трекінг по гірському масиві Чехлау. Маршрут проходить повз найкрасивіші вапнякові скелі Околашул Маре і Тоака до каскаду водоспадів Дуруйтойря висотою близько 20 м, розташованих на висоті тисячу двадцять один метр. Після того як ми піднімемося на гірське плато ми зробимо привал на обладнаному оглядовому майданчику на терасі невеликої кафе з чудовим видом.

Набір висот ↑ 900 м, ↓ 900 м.

День 4

Відвідування ущелини «Биказ» - найбільшої гірської ущелини в Румунії. Дорога буквально втиснута в вузький каньйон, по дну якого протікає невелика гірська річка, а стрімкі стіни здіймаються на сотні метрів вгору, занурюючи тіснину каньйону в постійний морок протягом усього дня.

Пішохідна прогулянка навколо високогірного озера «Лакул Росу» в горах. Серед смарагдової водної гладі озера то там, то тут стирчать залишки дерев, яких поглинуло озеро багато лід назад. Колись гірський обвал перекрив русло річки, і вода заповнила високогірну долину, утворивши нове озеро на мапі Румунії, яке в наші дні встигло стати популярним курортом і важливою пам'яткою.

Огляд саксонської, оборонної церкви Прежмер 13 століття, побудованої у формі грецького хреста - символ тевтонських рицарів. За свою унікальність і красу, вона внесена до світової культурної спадщини ЮНЕСКО

Вечірня прогулянка по історичному центру колишньої столиці Трансільванії - місту Брашову. Ми побачимо готичну Чорну церкву, середньовічні бастіони, башти і ворота, Ратушну площу. А ще ми побуваємо на самій вузькій вулиці в Європі - Страда Сфорім, гуляючи по цій вулиці Ви зможете доторкнутися одночасно до стін будинків, по обидва боки вулиці.

Вечеря, за додаткову плату в кафе.

 

 

День 5

Трекінг по гірському масиву Бучеджь. Підйом на гірське плато, на канатній дорозі на висоту 2200 м. Перехід до природних скульптур, скеля - «Бабеле» і «Сфінкс». Сходження на найвищу вершину Бучег - гору Ому (2505 м), вона всього лише на 39 метрів нижче найвищої вершини Румунії - гори Молдовяну (2544 м). І одна з 14 гірських вершин "Трансільванських Альп"(Масив Карпат) з висотою понад 2500 м. Набір висот: ↑ 500 м, ↓ 500 м.

День 6

Каньйонінг - похід по красивій гірській ущелині "Сім сходів" з каскадом водоспадів. Кожен раз коли ми будемо підходити до чергового водоспаду, нас чекатиме прямовисна драбина, яка стрімко веде вгору. Ми будемо йти все вище і вище до наступного водоспаду, де нас знову чекатиме чергова драбина. Висота кожної драбини від 2 до 15 метрів, а загальний перепад висот на вході і виході з каньйону 58 метрів.

Відвідування високогірного курорту Сіная - «перлина румунських Карпат» огляд:

Замок з палацом Пелеш - колишня літня резиденція румунського Короля Карола I. Входить в список найкрасивіших палаців світу. Поруч з замком Пелеш знаходяться ще один замок-палац Пелишор, побудовані в тому ж стилі, що і Пелеш. Вони доповнюють відчуття застиглого часу, яке домінує в долині річки Пелеш. Комплекс цих замків на сьогоднішній день вважаються одним з найбільших музеїв в Румунії.

День 7

Огляд справжнього замку Дракули - «Поенарі», він розташований на вершині гори в яскравій долині Арджеш. Що б піднятися до замку нам належить подолати стежку з 1480 сходинками!

Перетин гірського масиву Фагараш по одній з найкрасивіших гірських доріг Європи - Трансфагараш.

Пішохідна прогулянка в гори від високогірного озера «Биля» - 2030 метрів над рівнем моря.

Переїзд на гірське, карстове плато «Падісе», на якому розташований національний парк Апусені. Ми розіб'ємо наш наметовий табір на мальовничій галявині на узліссі, на березі гірського струмка, який народжується на наших очах прямо з під землі. Усі наступні дні ця стоянка буде для нас відправною точкою для всіх наших маршрутів.

День 8

 Прогулянка до візитної картки всього національного парку, до найбільшого карстового провалу в Європі - «Понорулуй». Перед тим як ми спустимося на його дно, ми помилуємося ним з висоти пташиного польоту з численних скельних «балконів», які нависають над стрімкими стінами провалу. Після спуску по крутій стежці вниз до велетенського порталу-входу в підземне царство, через який ми потрапимо у величезну печеру по дну якої протікає гірська річка. Вихід з печери ми маємо знайти серед хаотичного навалених брил і стрімкого підземного потоку...

Після того як ми повернемося в табір і повечеряємо. Вільний час ми зможемо провести біля багаття або на літній терасі однієї з кафешок, розташованих недалеко від нашого табору.

День 9

В останній день в Апусені, нас чекає ще один просто фантастично красивий маршрут в мальовничий каньйон річки «Галбені». Наша прогулянка буде проходити уздовж річки, яка в одних місцях буде тікати в підземні провали, то знову вириватися назовні бурхливими водоспадами з жерловин печер.

Стежка буде місцями то ліпиться по стрімких стінах каньйону, то спускатися на його дно. А місцями нам доведеться долати обводнені ділянки каньйону по численних вбитих в скелі скобам, тримаючись і чіпляючись за ланцюга і перила. Але нехай Вас не бентежить технічна і фізична складність маршруту, в минулому році в нашій групі, його змогли легко пройти навіть дев'ятирічні діти.

Виїзд в Україну.

День 10

Перетин кордону з Україною, переїзд додому. Прибуття пізно ввечері до Києва.

Для приємного і комфортного відпочинку Вам необхідно мати з собою наступне:

- закордонний паспорт;

- маленький рюкзак на 15-20 літрів (для особистих речей для одноденних виходів в гори, можливо один на 2 особи);

- спортивний костюм;

- куртка вітро і водозахисна з капюшоном;

- трекінгові палиці (за бажанням);

- гірські черевики або кросівки;

- змінне взуття (шльопанці, сандалі);

- флісова тепла кофта;

- головний убір від сонця, кепка, бандана;

- футболки;

- нижня білизна;

- купальник, рушник;

- шкарпетки х/б;

- ліхтарик (бажано налобний);

- фотоапарат, підзарядка;

- КЛМН (миска, ложка, миска, ніж);

- фляга (пластикова пляшка) для питної води;

- засоби особистої гігієни (рушник, мило, зубна щітка і паста, туалетний папір);

- сонцезахисні окуляри і крем;

- дорожня подушка, книги, плеєр (в дорогу).

--------------------------------------------

Календар мандрівок клубу на 2018 рік за посиланням: http://atu.in.ua/component/spidercatalog/showproduct/132/77/0/-Wildtour

-------------------------------------------

На мапі місце збору групи - пам'ятник Т-34, поблизу станції метро "Шулявська" в місті Києві:    

 
 

Всі дати

Захід: від 21.09.2018 р. 00:00 до 30.09.2018 р. 23:00
 

Під управлінням iCagenda