Автотур по національним парках Словаччини
Шість національних парків, п'ять замків, чотири термальних джерела, три печери, два каньйону - в одному турі!
----------------------------------------------
Вартість туру: 350 євро (при мінімальній групі 6 осіб);
Дата мандрівки: 5.08.2018 - 14.08.2018;
---------------------------------------------
Менеджер мандрівки:Андрій Романчук
Реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/428-avtotur-po-natsionalnykh-parkakh-slovachchyny/registration
---------------------------------------------
У вартість входить:
- проїзд Київ-Словаччина-Київ і всі внутрішні переїзди по Словаччині, згідно програми туру;
- прокат туристичного групового спорядження (тент, пальники, казанки, аптечка і т.д.);
- прокат туристичного особистого спорядження (намети, спальні мішки і карімати);
- послуги гіда по всьому маршруту;
- для громадян України, медична страховка для екстремальних видів спорту на 30 000 євро на кожного учасника;
У вартість не входить:
- харчування в дорозі;
- харчування на активній частині всього маршруту (похідний-польова кухня, сніданки і вечері - гаряче, обіди перекус сухим пайком на маршруті) - 1000 грн.;
- Вхідні білети;
- оплата проживання в кемпінгах;
- квитки на канатну дорогу;
- відвідування термальних джерел і СПА-комплексів.
---------------------------------------------
Опис туру:
День 0
Виїзд ввечері з Києва на мікроавтобусі Мерседес Спринтері WILDTOUR (сидячі розкладні і спальні місця, велике багажне відділення, TV + DVD, GPS-навігатор, випрямляч 220 V для підзарядки фотоапаратів і мобільників). Проїзд по Україні за маршрутом Київ - Житомир - Львів - Ужгород. (Можлива підсадка в автобус, по ходу маршруту).
День 1
Відвідування Спішського замку - це один з найбільших середньовічних замків всієї Європи, внесений до списку культурної та історичної спадщини ЮНЕСКО.
Огляд під стінами фортеці живописного монастирського комплексу «Спішський Капітул» і історичного центру з готично-ренесансними будівлями, невеликого містечка Спішське Подградіє.
Прогулянка по центральній міській площі середньовічного королівського міста Левоча. Огляд однієї з найзнаменитіших сакральних споруд Словаччини - величної базиліки мінору Св. Якуба, з унікальним дерев'яним, різьбленим вівтарем висотою понад 18 м. Не випадково він вважається одним з найвищих вівтарів у всьому світі.
День 2
Відвідування Пієнінського Національного Парку, розташованого на кордоні двох країн Словаччини та Польщі, розділений річкою Дунаєць. Наша пішохідна прогулянка почнеться від монастиря «Червений Клаштор», ми пройдемося по старовинні Пенінській дорозі, яка вже в 19 столітті з'єднувала Червений Клаштор з польським курортом Щавніца.
Дорога проходить через національний природний заповідник "Перелом Дунайця". На початку перелому русло Дунайця значно звужується. Це місце називається Яношика скок, і річка в ньому при ширині в 10 метрів досягає глибини 12 метрів.
На третьому вигині Дунайця на схилі Голиці знаходяться скелясті освіти висотою до 80 метрів. Їх назва «Сім ченців» також пов'язане з народною легендою.
В кінці перелому під «Особітой скелею» б'є карстове джерело Сторочная вода (Столітня вода), який не замерзає навіть взимку. Кажуть, що той, хто з нього нап'ється, проживе сто років.
Переїзд в місто Стара Любовня для огляду старовинного замку «Любовня» з чинним музеєм і старовиною дерев'яною церквою 18 ст.
День 3
Переїзд в Татранську Ломніцу. Підйом на підйомнику в Скелясті гори до високогірного льодовикового «Скельні озера», розташованому на висоті 1772 м над рівнем моря. Відвідування одного з найбільш високогірних ресторанів у Високих Татрах - «Panorama Restaurant Rocky Mountain Lake», з тераси якого відкривається приголомшлива гірська панорама Високих Татр.
Прогулянка в гори зі сходженням на вершину Велика Свістовка висотою 2037 м. Огляд високогірного озера «Зелене Плесо», спуск долиною річки «Бела Вода» до автобусу.
Тривалість маршруту - 12,8 км, перепад висот ↑ 283 м, 1120 м ↓.
Відвідування ввечері термального СПА-центру готелю Grand Praha
День 4
Переїзд в Штребське Плесо.
Програма мінімум - пішохідний перехід до високогірного озера «Попрадске Плесо», розташованому на висоті 1526 м над рівнем моря. Тривалість маршруту - 8,5 км, перепад висот ↑ 274М, 274 м ↓.
Програма максимум - подальший підйом від озера «попрадского Плеса» через Менгусовську долину до високогірного озера «Велике Гінково Плесо», розташованому на висоті 1953 м над рівнем моря.
Загальна тривалість маршруту від Штребського Плеса - 15 км, перепад висот ↑ 674 м, 746 м ↓.
День 5
Знайомство з національним парком «Мала Фатра». пішохідна прогулянка в каньйон Тесняви до Розбійницької стежкою і Яношікової діри (каньйон з прекрасними водоспадами, над якими височать могутні скелі).
Огляд руїн пари середньовічних замків Старград і Стречно, що стоять на протилежних берегах річки Ваг, один проти одного.
День 6
Огляд Будатінського замку в місті Жиліна, побудований в 13 столітті як сторожова фортеця для збору мита, в даний час тут розмістився Поважський музей, в якому знаходиться найбільша в світі експозиція виробів дротарів (майстрів з художнього плетіння з дроту), понад 1200 виробів.
Пішохідна прогулянка довжиною близько 8 км до Сулевскіх скель. Ми побачимо химерні кам'яні статуї, створені самою природою: арки, вежі і фігури. Багато з них мають назви - «Готична брама», «Гриб», «Марія Тереза», «Сова», «Ялинка» і т. П.
При наявності вільного часу огляд замку Лієтава.
Переїзд в Раєцьку Тепліцу. Відвідування спа-комплексу Афродіта.
День 7
Відвідування Національного Парку «Словацький Рай», пішохідна прогулянка до маршруту «Перелом Горваду». Маршрут прокладений по важкодоступному каньйону, для подолання якого нам треба буде пройти по стежці протяжністю 16 км. 375 метрів з яких прокладені по металевих гратах над бурхливим потокам, піднятися по 164 залізним сходах і 15 опорних скоб, вбитими прямо в скелі. А також подолати низку з дерев'яних сходів загальною висотою 85 метрів!
День 8
Переїзд в Національний парк «Словацька Крас».
Подорож на човні підземною рікою Стікс в печері «Доміца». Так само печера знаменита своїми величезними залами, такими як Майков собор або Римські лазні з каскадом озер і водоспадами. У ній так само мешкає колонія кажанів з 16 видів і понад 1500 особин.
Огляд «Гомбасецької печери» розташованої на двох рівнях, видовбаними водами підземної річки - Чорний потік. Унікальність цієї печери, наявність карстових напливівів - тонка сінітрова соломка, що досягає місцями до 3 м.
Виїзд ввечері в Україну.
День 9
Прибуття вранці в Київ.
--------------------------------------------
Для приємного і комфортного відпочинку Вам необхідно мати з собою наступне:
- закордонний паспорт;
- маленький рюкзак на 15-20 літрів (для особистих речей для одноденних виходів в гори, можливо один на 2 особи);
- спортивний костюм;
- куртка вітро і водозахисна з капюшоном;
- трекінгові палиці (за бажанням);
- гірські черевики або кросівки;
- змінне взуття (шльопанці, сандалі);
- флісова тепла кофта;
- головний убір від сонця, кепка, бандана;
- футболки;
- нижня білизна;
- купальник, рушник;
- шкарпетки х/б;
- ліхтарик (бажано налобний);
- фотоапарат, підзарядка;
- КЛМН (миска, ложка, миска, ніж);
- фляга (пластикова пляшка) для питної води;
- засоби особистої гігієни (рушник, мило, зубна щітка і паста, туалетний папір);
- сонцезахисні окуляри і крем;
- дорожня подушка, книги, плеєр (в дорогу).
--------------------------------------------
Календар мандрівок клубу на 2018 рік за посиланням: http://atu.in.ua/component/spidercatalog/showproduct/132/77/0/-Wildtour
-------------------------------------------
На мапі місце збору групи - пам'ятник Т-34, поблизу станції метро "Шулявська" в місті Києві:
Під управлінням iCagenda