Календар турів (2)

Мандрівки від клубів України

Previous MonthNext Month
Травень 2019
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
Дата : Субота, 25 травня 2019 р.
27
28
29
31

Перший український рафтинг тур по річках Румунії

 Реєстрація закінчена
 
0
Категорія:
Сплав
Дата
16.04.2018 р. 00:00
Місце проведення
Річки Румунії - Устеріки, Івано - Франківська обл.
Число місць
18
Місць лишилось
18
Телефон:
+38 066 381 94 85, +38 067 174 90 58
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Перший український рафтинг тур по річках Румунії

Навесні 2018 роки команда «Дикого Тура» перша з українських компаній відправляється на рафтинг в румунські Карпати. Де нас чекатимуть - чотири красиві і екстремальні річки Румунії. І все це в одному рафтинг-турі. Кожен день - нова річка, де екстремальність сплавів буде йти по наростаючій, від простого до складного. Перші дні ми освоємось на воді і відпрацюємо всі необхідні навички на нескладних, але дуже мальовничих річках північній Румунії. Всі сплави будуть проходити з підтримкою машини супроводу.

Рафтинг в Румунії, не дивлячись на близьке сусідство цієї країни є «Тера Інкогніто» для українських туристів водників. Протягом останніх років ми успішно провели цілий ряд поїздок і турів по цій країні, пильно придивляючись до цього регіону і його річок. Виношуючи ідею, скрупульозно збираючи інформацію і проводячи підготовку цього рафтинг туру по Румунії з Україною.

Гори в Румунії займають більше 30% загальної території країни, і мають досить густу і розгалужену річкову мережу. З яких більше двох десятків мають відмінний потенціал для рафтингу. Але також як в українських Карпатах сезон обмежується для більшості річок, двома-трьома місяцями в році. І так само прив'язаний до активного танення снігу в горах. Як правило період весняного паводку починаються на початку квітня і закінчуються в кінці травня, початку червня. Відмітна особливість сезону рафтингу в Румунії по відношенню до України, з огляду на більш південне розташування країни сезон починається на 1-2 тижні раніше. І закінчується дещо пізніше, з огляду на більш високі середні висоти Румунських Карпат, що дає можливо трохи більше акумулювати снігові запаси і забезпечує більш тривале його танення.

Інша відмінна риса румунських річок, особливо які протікають на півночі Румунії через осадові, вапнякові породи це сильна закарстованість регіону. Яка проявляється в сильно порізаному рельєфі місцевості. з численними гротами, печерами і виходами підземних джерел. А також каскадами водоспадів, часто зривається з високих і стрімких берегів прямо в річки. Річкові русла часто прогризають м'які осадові породи, утворюючи на своєму шляху глибокі ущелини і мальовничі каньйони.

-------------------------------------------------------------

Вартість туру: 6000 грн.

Графік туру:

16.04.2018 - 20.04.2018 року;

6.05.2018 - 11.05.2018 року.

--------------------------------------------------------------

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Реєстрація онлайн: http://atu.in.ua/for-tourists/events/424-pershyi-ukrainskyi-raftynh-tur-po-richkakh-rumunii/registration

--------------------------------------------------------------

У вартість входить:

- проїзд з рафтинг-табору «Дикий Тур» в Карпатах і назад;

- все переїзди по Румунії;

- машина супроводу на всьому маршруті для перевезення особистих речей туристів і спорядження;

- 3-х разове харчування в Румунії (сніданки та обіди - гаряче харчування, обіди-перекуси, гарячий чай і печиво протягом усього дня);

- прокат плавзасобів (4-х і 6-ти місні рафти, 6-ти місні катарафт, 2 і 3-х місні надувні байдарки);

- прокат спорядження для рафтингу (весла, шоломи, спасжилета);

- послуги інструкторів на всьому маршруті;

- прокат особистого туристичного спорядження (спальні мішки і карімати);

- прокат групового туристичного спорядження (намети, тент від дощу, котли і т.д);

- комплектація аптечки першої медичної допомоги з апаратом штучної вентиляції легенів;

- медична страховка для занять екстремальними видами спорту, для громадян України на невідкладну допомогу на 30 000 євро.

У вартість не входить:

- проїзд до рафтинг-табору «Дикий Тур» в Карпатах;

- вхідні квитки в Ведмежу печеру;

- харчування в дорозі;

- прокат гідрокостюма - 450 грн за весь період;

- прокат гідроботінок - 225 грн за весь періо;

- проживання в приватних пансіонатах (за бажанням замість наметів);

 

- оплата кемпінгів.

---------------------------------------------------------------------

Опис туру: 

День 0

 Виїзд ввечері з рафтинг-табору «Дикий Тур» в Карпатах з села Устерікі в Румунію. Переїзд на мікроавтобусі Мерседес Спринтері WILDTOUR (сидячі розкладні і спальні місця, велике багажне відділення, TV + DVD, GPS-навігатор, випрямляч 220 V для підзарядки фотоапаратів і мобільників). Проїзд по Україні за маршрутом Верховина - Татарів - Рахів - Сату-Маре - Орадя (Можлива підсадка в автобус, по ходу маршруту).

День 1

Прибуття рано вранці до початку маршруту. Рафтинг по річці Крісул Репеді, протяжність маршруту 16 км, пороги до 2 категорії складності. Річка протікає в дуже красивому каньйоні, з численними печерами в обривистих, скельних берегах, а вершина до 80-ти метрів. Ще одна «родзинка» річки - це цілий ряд каскадів водоспадів, спадаючих по прямовисних скелях в річку. Крім милування красотами, головна мета сьогоднішнього дня - «Розминочно-тренувальна». Ми відпрацюємо техніку веслування, тактику проходження порогів, організацію рятувальних робіт на воді.

День 2

Рафтинг по річці Арьеш, протяжність маршруту 13 км, пороги до 2 категорії складності. І знову нас чекають скелясті береги в ущелині річки, мальовничі скелі з численними гротами, печерами і водоспадами. Сьогодні наша мета остаточно освоїться на бурхливій воді і бути готовим до справжньої «білої воді».

День 3 

Рафтинг на річці Лапуса, протяжність маршруту 42 км, пороги до 3 категорії складності. Ущелина цієї річки, одне з найбільш диких і незайманих місць у всій Румунії.

День 4

Рафтинг на річці Муреш, протяжність маршруту близько 20 км, пороги до 2 категорії складності. Заключний акорд нашого рафтинг-тріпу по Румунії буде нескладний сплав по річці Муреш, яка славиться красою своїх гірських пейзажів.

День 5

Переїзд в Україну, по дорозі відвідування ущелини «Биказ» - найбільшої гірської ущелини в Румунії. Дорога буквально втиснута в вузький каньйон, по дну якого протікає невелика гірська річка, а стрімкі стіни здіймаються на сотні метрів вгору. Занурюючи тіснину каньйону в постійний морок протягом усього дня. По ходу маршруту зупинка для невеликої пішохідної прогулянка навколо високогірного озера «Лакул Росу» в горах. Серед зеленої водної гладі озера то там, то тут стирчать залишки дерев, яких поглинуло озеро багато літ назад. Колись гірський обвал перекрив русло річки, і вода заповнила високогірну долину, утворивши нове озеро на мапі Румунії, яке в наші дні встигло стати популярним курортом і важливою пам'яткою.

Прибуття в Україну, заїзд в Чернівці на залізничний вокзал, переїзд в рафтинг-табір «Дикий Тур» в Карпатах в. Устеріки.

----------------------------------------------------------------------

Календар мандрівок клубу на 2018 рік: http://atu.in.ua/component/spidercatalog/showproduct/132/77/0/-Wildtour

----------------------------------------------------------------------

На мапі місце старту маршруту - рафтинг табір в селі Устеріки, Івано-франківська область:  

 
 

Всі дати

Захід: 16.04.2018 р. 00:00
 

Під управлінням iCagenda