Календар турів (2)

Немає заходів в календарі

Мандрівки від клубів України

Previous MonthNext Month
Листопад 2024
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Похід Південною Бессарабії. Українська Венеція (Вилкове) - 4 дні

 Реєстрація закінчена
 
3
Категорія:
Похід, або сходження
Дати
09.06.2018 р. 11:00 - 12.06.2018 р. 18:00
Місце проведення
Південна Бесарабія, Україна - Одеса
Число місць
18
Місць лишилось
15
Телефон:
+38 066 381 94 85, +38 067 174 90 58
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Похід по Південній Бессарабії. Українська Венеція (Вилкове)

Бессарабія - це дивовижна історична область нашої країни, яка затишно розташувалася між водами мальовничого Дунаю, дзеркального Дністра і витонченого Прута. Велика частина території Бессарабії знаходиться в сусідній Республіці Молдова, але ось Південний її регіон, по якому і пройде подорож, розташувався в Одеській області.

Приєднуйтесь - Ви будете в захваті!

------------------------------------

Деталі коротко: 

Маршрут походу: місто Одеса - місто Білгород-Дністровський - село Лиман - озеро Сасик - село Приморське - місто Вилкове - місто Кілія - місто ​​Ізмаїл - місто Одеса;

Складність: легка

Тривалість: 4 дні

Дати: 9,10,11,12 червня 2018 року;

Вартість: 999 гривень

Менеджер мандірвки: Андрій Романчук

Реєстрація на мандрівку: http://atu.in.ua/for-tourists/events/337-pokhid-pivdennoiu-bessarabii-ukrainska-venetsiia-vylkove-4-dni/registration

---------------------------------------------

У вартість входить:

✔ харчування в поході (готуємо разом);

✔ послуги інструктора;

✔ вогнищеве обладнання, навігаційний набір (gps-навігатор, карти);

✔ групова аптечка;

✔ сертифікат про проходження маршруту;

✔ фотозйомка Ваших пригод

У вартість не входить:

✔ Залізничні квитки до Одеси і назад.

✔ проїзд в транспорті;

✔ харчування в кафе/гостьових будинках/кемпінгах після або до походу;

✔ чайові гіду (не обов'язково, але він буде їм радий);

✔ сувеніри;

✔ особисте спорядження (наплічник, спальник, каремат, місце в наметі).

---------------------------------------------------------------------------------------------

1 день.

Зустріч в Одесі в 11.00 (прибуття потяга з Києва). Електричкою переїжджаємо в Білгород-Дністровський, де оглядаємо Акерманську фортеця. Історія міста охоплює більш ніж дві з половиною тисячі років, за які встигла змінитися не одна епоха. Фортеця є однією з найбільш збережених на території України. Своїми розмірами вона перевершує всі подібні фортифікаційні споруди країни. Міць і неприступність будови просто разюча. На стінах фортеці зведено 24 вежі, окремі з яких мають свої назви, пов'язані з різними подіями і особистостями.

Аккерманська фортеця в наші дні стала не тільки найцікавішим будовою для відвідування туристами, а й надзвичайним об'єктом для кінематографістів. У цьому місці знімали такі відомі фільми, як «Капітан Немо», «Адмірал Ушаков», «20 років потому» і ін. До сьогоднішніх днів ця фортеця зберегла свою унікальну структуру і історичну атмосферу.

Переїжджаємо в село Приморське, на околиці якого, біля берега озера Шагани, знаходимось на нічліг. Води лиман Шагани настільки збагачені корисними мікроелементами, що користь приносить навіть просо перебування поруч з водоймою, а не тільки купання в ньому. Лиман вже давно став тим місцем, в яке приїжджають на оздоровлення люди з хронічними захворюваннями і низьким імунітетом. Унікальні грязі і глини озера, згідно з міжнародними дослідженнями, також мають лікувальні властивості і використовуються для лікування безлічі різних захворювань.

2 день.

Виходимо на узбережжі Чорного моря і рухаємося по косі, яка відділяє озера Джантшейське і озеро Сасик від відкритого моря.

Соленоводні лимани Шагани, Сасик, Алібей, Бурнас отримали статус міжнародних водно-болотних угідь і занесені в список Рамської конвенції про охорону заповідних місць. Природа тут дивовижна і неповторна. Озера і лиман навколо курорту Расейка є місцем поселення і гніздування безлічі водоплавних птахів. Всього понад 200 видів, 28 видів з яких занесені в Червону книгу. Тут можна побачити лебедів, пеліканів, чапель і, звичайно ж, чайок.

Різноманітність тварин не поступається пташиним мешканцям цих місць. Якщо пощастить, на очі можуть попастися зайці, лисиці, фазани та куріпки. Цей унікальний і екзотичний куточок живої природи вражає своєю красою, первозданністю і віддаленістю від цивілізації.

До вечора підходимо до села Приморське (однойменне село в іншому районі), де поповнюємо запас прісної води і стаємо на нічліг на березі моря. Навколо нас степова місцевість, а повітря наповнене ароматами трав і солоних озер, що розташувалися неподалік.

3 день.

3 день. Відходимо від берега моря і рухаємося по насипу серед боліт і соснових посадок. Приходимо в Вилково. Це місто також відоме під назвою «Українська Венеція», завдяки численним каналам, проритим уздовж вулиць. Його також називають столицею дунайських рибалок, так як саме тут знаходиться головний вихід в українську Дельту Дунаю. У свій час (до 60-х рр. XX ст.) Човен був звичним способом пересування, ніж автомобіль. Сьогодні Вилкове - це тихий і самобутнє містечко, в якому живуть привітні і доброзичливі люди. 

Вилкове і Венеція з точністю до хвилини стоять на одній широті, безумовно, на цій же широті побудовано багато інших населених пунктів, але, Вилкове, як і Венеція, це місто на воді, і над рівнем моря вони розташовані однаково - 0 метрів. У венеціанських каналах плавають гондоли, а по ВИЛКІВСЬКМХ - липованські човни. Вилкове і Венеція мають свою ексклюзивну привабливість, а то, що вони стоять на одній широті, пояснимо випадковістю. 

Ми зможемо орендувати човен і поплавати в «старій» частині міста, а також здійснити екскурсію до місця впадання Дунаю в Чорне море - «нульового кілометру». Відвідування Вилкове приносить ні з чим не порівнянні відчуття. Тут можна зупинитися біля невеличкого будиночка, і, попиваючи смачне домашнє вино, чути не шум проїжджаючих машини, а гуркіт моторного човна. Тут можна побачити, як на човні везуть кіз і корів пастися на суші. Тут людина і природа - єдине ціле. 

Ночуємо на березі невеликого озера в сосновому лісі, насолоджуючись чистим повітрям і хвойним ароматом дерев.

4 день.

Продовжуємо прогулянки вздовж каналів Вилково. Навесні затишні дворики радують око великою кількістю квітів. Відвідуємо єдиний в світі пам'ятник старообрядцям і рибний ряд на місцевому ринку. Більшість населення міста зберегло свої релігійні традиції, завдяки чому в місті є не лише православна і ортодоксальна церкви, а й два старообрядницьких храми, так як саме старообрядці три століття тому заснували це місто. До сьогоднішніх днів ці місця, вкриті в плавнях Дунаю і очеретяних заростях, наповнені таємничими оповідями та легендами. Згідно з однією з таких легенд, вилковчани можуть ходити по воді так само легко, як і по суші.

Переїжджаємо автобусом в Ізмаїл. Це місто з стародавнім корінням, яке сьогодні гостинно зустрічає туристів, охочих прогулятися по його мальовничими вуличками і познайомитися з його історією. Ізмаїл також є найбільшим українським портом на Дунаї, який приймає круїзні лайнери, пароплави і кораблі.

Оглядаємо діораму «Штурм фортеці Ізмаїл російськими військами в 1790 році» в будівлі колишньої мечеті, побудованої в 16 столітті, а також музей українського дунайського пароплавства. Цей музей є унікальне місце. Сама будівля має оригінальний дизайн і виконано зі скла і пластика, представляючи собою салон судна. Унікальні експонати, представлені на огляд публіці, виключно справжні. Тут можна побачити фотографії і документи, особисті речі моряків, оригінальні суднові прилади та безліч інших речей, пов'язаних з судами і морем.

Нічним поїздом переїжджаємо в Одесу.

-------------------------------------------------------

Менеджер мандірвки: Андрій Романчук

Реєстрація на мандрівку: http://atu.in.ua/for-tourists/events/337-pokhid-pivdennoiu-bessarabii-ukrainska-venetsiia-vylkove-4-dni/registration

----------------------------------------------

На мапі місце зустрічі групи - залізничний вокзал міста Одеси: 

 
 

Всі дати

Захід: від 09.06.2018 р. 11:00 до 12.06.2018 р. 18:00
 

Під управлінням iCagenda