Календар турів (2)

Немає заходів в календарі

Мандрівки від клубів України

Previous MonthNext Month
Червень 2023
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Дослідити острів Муромець - на каяках і каное Дніпром, Бобрівнею, Десенкою і Десною (17)

 Реєстрація закінчена
 
0
Категорія:
Сплав
Дата
02.04.2022 р. 08:00 - 17:00
Місце проведення
Дніпро, Десна, Десенка - Київ, Оболонь
Число місць
20
Місць лишилось
20
Телефон:
+380 66 381 94 85, +380 67 174 90 58
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дослідити острів Муромець - на каяках і каное Дніпром, Бобрівнею, Десенкою і Десною (17)

Маршрут "Дослідити острів Муромець"  - це дивовижне поринання в світ руслових лісів, проток, островів, полів водяних квітів і світу птахів та риб. Маршрут  познайомить Вас з красою річки-протоки Бобрівня, яка розділяє острів Муромець на північну і південну частину. Бобрівня має довжину 2 000 метрів і весною та на початку літа перетворюється в швидкоплинну річку з смарагдовими русловими лісами. Бобрівня впадає в протоку Десенка, яка має найчистіші води на всій  київській акваторії.

Десенкою ми будемо рухатись на північ повз західне береги острова Тризуб (Лопухуватий). Пройшовши Десенку, ми обнесемо невелику переливну греблю, яка розділяє Десенку від русла Десни і увійдемо в одну із найбільших річок України - єдину велику українську річку, яка не перегороджена греблями ГЕС. На затишному березі Десни влаштуємо обідній перекус і ставши на воду увіллємося в Дніпро, який понесе нас, своєю течією до берегів Оболоні.

Каякінг цим маршрутом - це можливість втекти від міської метушні і поринути в світ руслових лісів, лук і вод Дніпра і Десни. 

----------------------------------

Дата:  2 квітня 2022 року;

Вартість(все включено): 800 грн.

Тривалість походу:  1 день;

Кілометраж водою: 18 км;

Складність: для початківців;

Місце збору групи: 8.00 - Оболонська набережна, міський пляж "Наталка", прокат каяків Каяк Каное центр "Оболонь";

Місце фінішу: 17.00 - Оболонська набережна, міський пляж "Наталка",  прокат каяків Каяк Каное центр "Оболонь";

Нитка: Стартуємо з затоки Наталка і через протоку Пробитець виходимо в Дніпро, переходимо головне русло і заходимо в протоку Бобрівня, через протоку потрапляємо в Десенку, а Десенкою йдемо на північ до місця переливної греблі між протокою Десенка і річкою Десна. Обносимо греблю між Десенкою і Десною, та півтори кілометри йдемо річкою Десна до злиття Десни і Дніпра. Причалюємо на острів Великий Північний, відпочиваємо, а звідти сплавляємось вниз по-течії Дніпром до Оболоні. 

----------------------------------

Організатор: Тойвоклуб  

Координатор і гід: Андрій Романчук(066 381 94 85)

Реєстрація онлайн: http://atu.in.ua/for-tourists/events/1040-dovkola-ostrova-muromets-splav-dniprom-bobrivneiu-desenkoiu-i-desnoiu-17/registration

----------------------------------

Під час походу ми побачимо:

- зробимо десятки красивих селфі.

- ширину головного русла Дніпра;

- затишок протоки Бобрівня; 

- чистоту води протоки Десенка; 

- знайдемо дикі місцини в місті Києві;

- побачимо рідкісних птахів;

- надихаємось чистим повітрям і активно проведемо день;

- посмакуємо смачною їжею на природі; 

----------------------------------

У вартість входить:

- смачний обідні перекус: фірмові ТойвоКанапки, овочі, фрукти і печеньки; 

- спорядження для сплаву: одномісні і двомісні каяки і каное, страхувальні жилети і весла. Увага кількість одномісних каяків обмежена, тому замовляйте заздалегідь у координатора і гіда сплаву, Андрія Романчука

- послуги нашого гіда-провідника, та його помічника;

- перевезення спорядження;

- групова аптечка;

- консультації з підготовки до походу.

----------------------------------

Порядок оплати

Щоб забронювати місце в групі, потрібно внести передоплату в розмірі 50% від суми мандрівки. Рекомендуємо це робити якомога раніше. У разі відмови від сплаву передоплата не повертається! Інша частина суми здається інструкторові в перший день походу. Якщо зручно, можлива повна оплата переказом на картковий рахунок.

----------------------------------

ДРУЗІ, ЩОБ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В СПЛАВІ, РЕЄСТРУЙТЕСЬ, БУДЬ-ЯКИМ, ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС СПОСОБОМ:  

- Онлайн реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/1040-dovkola-ostrova-muromets-splav-dniprom-bobrivneiu-desenkoiu-i-desnoiu-17/registration

- Написати координатору в Фейсбук: https://www.facebook.com/a.romanchuk86

- Написати в дірект нашої інстаграм сторінки: @toyvoclub

- Зателефонувати координатору: +38 067 174 90 58, +38 066 381 94 85(Андрій); 

- Написати мейл координатору: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

----------------------------------

ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА СПЛАВУ: 

8.00 - збираємось на пункті прокату "Каяк каное центр Оболонь". Прокат знаходиться на Оболонській набережній, біля собору і мальованих прапорів на бетонних плитах. Від метро Мінська йти 15 хвилин. Найближча до пункту прокату каяків адреса, вулиця Прирічна, 5; 

8.00 - 9.00 - знайомимось, переодягаємось, одягаємо страхувальні жилети, беремо весла, проходимо інструктаж, робимо розминку і сідаємо в каяки; 

9.00 - 10.00 - проходимо затоку Наталка і виходимо через протоку "Пробитець" на головне русло Дніпра; 

----------------------------------

Про маршрут: 

Друзі, сьогодні в нас легкий прогулянковий маршрут, який складає 18 кілометрів. Ми пройдемо через дивовижні сім локації на Дніпрі, Бобрівні, Десенці і Десні. На кожній локації ви будете збиратись у зграю каяків і ваш гід розповідатиме про місця на яких ви перебуваєте.

Стартуємо ми з пляжу штучно викопаної затоки Наталка, яка була колись кар'єром з якого намивався пісок, щоб будувати Оболонський масив в 60-70 роках двадцятого століття.

----------------------------------

10.00 - 11.00 -  заходимо в дивовижну річку-протоку Бобрівня і сплавляємось нею до протоки Десенка; 

----------------------------------

Острів Муромець і протока Бобрівня:

Острів Муромець має довжину з півночі на південь 6 380 метрів, ширина острова з заходу на схід 2 000 метрів.

Острів розділяє протока Бобрівня на дві частини північний і південний. Цікаво, що по середині острова проходить межа між Києвом і Зазимською ОТГ, Броварського району, Київської області. Також на острові знаходиться загальнозоологічний заказник місцевого значення "Урочище Бобровня", за ландшафтний заказник місцевого значення "Муромецько-Лопуховацький.

Ми також зайдемо каяками в протоку Бобрівня. Довжина протоки 2 140 метрів. І пройшовши мілку протоку Бобрівня ми потрапимо в протоку Десенка.

Гідронім Бобрівня, Бобер, Боброве – дуже поширений в Північній Україні, адже місцеві ріки заселені бобрами, які по берегах озер, річок і проток влаштовують пенькові декорації, а також славнозвісні боброві гатки, хатки і підводні нори. 

----------------------------------

11.00  - 12.00 - досліджуємо протоку Десенка, йдемо далі протокою на північ, милуємось чистими водами через, які видно підводне життя, рибу і кущі водоростей.

----------------------------------

Протока Десенка: 

Друзі, знову збираємось у зграю. Це наша третя локація з семи на сьогодні. З протоки Бобрівня ми потрапляємо з вами в протоку Десенка, яка є найбільшою київською протокою не рахуючи головного руса Дніпра. Довжина протоки 12 кілометрів 220 метрів. На півночі протока виливається з річки Десна, а на півдні впадає двома рукавами в Венеціанську і Русанівську протоку – це відбувається між трьома островами: Трухановим, Долобецьким, Венеціанським і берегом Микільської слобідки. Фактично Десенка є рукавом Десни, але в наш час, Десенку і Десну перегороджує переливна гребля і Десенка протягом більшої частини року є великою затокою.

Десенка має розгалужену джерельну сітку дна, тому води тут не "цвітуть" і є найбільш чистими в Києві для купання і пляжного відпочинку. 

Протока Десенка ділиться на дві гілки і обгинає острів Тризуб(Лопухуватий). Довжина острова 1540 метрів, а ширина 925 метрів. Цікаво, що острів, дійсно, з висоти нагадує великий тризуб.   

-----------------------------

12.00 - 13.00  - через протоку Десенку ми потрапляємо в річку Десна, підходимо до мальовничого місця на березі Десни і зупиняємось на обідній перекус. Після обіду сплавляємось півтора кілометри до впадіння Десни в головне русло Дніпра неподалік острова Великий Північний.

-----------------------------

Устя Десни 

 Десна є однією з найбільших живих річок Європи. Довжина Десни 1130 кілометрів. Половину свого шляху води Десни долають територією Росії - Смоленська і Брянська Області, а половину Україною – Сумською, Чернігівською і Київською областями. Характер Десни досить цікавий, адже ця рівнина річка, має досить високу течію, а в період весняних повеней широко розливається. Десна єдина велика річка України, яка на відміну від Дніпра, Бугу і Дністра не терпить на собі штучних водосховищ і ГЕС, що сприяє біорізноманіттю екосистеми і чистоті води.

------------------------------

13.00 - 14.00 -  півтора кілометри Десною і ми знову в головному руслі Дніпра і тепер йдемо за течією на південь до місця фінішу нашого маршруту в затоці Наталка. 

14.00 - 15.00 - зупиняємось на відпочинок на одному із численний пляжів західного берега острова Муромець;

15.00 - 17.00 - неспішно сплавляємось до Оболоні де фінішуємо.

Супер! Ми пройшли 18 кілометрів водою і тепер нам гарантовано гарний настрій і хороший сон. Сьогодні ми ще більше дізнались про місто в якому живемо і про дозвілля, яке може бути не виїжджаючи за межі Києва. 

----------------------------------

ДРУЗІ, ЩОБ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В СПЛАВІ, РЕЄСТРУЙТЕСЬ, БУДЬ-ЯКИМ, ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС СПОСОБОМ:  

- Онлайн реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/1040-dovkola-ostrova-muromets-splav-dniprom-bobrivneiu-desenkoiu-i-desnoiu-17/registration

- Написати координатору в Фейсбук: https://www.facebook.com/a.romanchuk86

- Написати в дірект нашої інстаграм сторінки: @toyvoclub

- Зателефонувати координатору: +38 067 174 90 58, +38 066 381 94 85(Андрій); 

- Написати мейл координатору: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

----------------------------------

Список рекомендованого індивідуального спорядження для сплаву

1. Підпопник для сидіння;

2. Болотяні(гумові) чоботи та теплі зимові шкарпетки;

3. Штани з тканини, яка швидко сохне, або відштовхує воду. Під штани термобілизну;

4. Флісова кофта з термобілизною під низ; 

5. Куртка штормовка; 

6. Рукавички робочі прогумлені, щоб відштовхували вологу; 

7. Теплий баф на шию;

8. Шапка;

9. Захисний крем для обличчя, гігієнічна помада;

10. Окуляри захисні;

11. Особиста аптечка за потребою;

12. Термос з гарячим напоєм.

---------------------------------

 

 ----------------------------------

На мапі місце збору нашої групи - пляж Наталка, що на Оболоні в Києві: 

 
 

Всі дати

Захід: 02.04.2022 р. 08:00 - 17:00
 

Під управлінням iCagenda