Календар турів (2)

Мандрівки від клубів України

Previous MonthNext Month
Серпень 2021
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
29
30
31

Мармароси – похід від Попа до Попа

 Реєстрація закінчена
Категорія:
Похід, або сходження
Дати
18.06.2021 р. 06:00 - 21.06.2021 р. 19:00
Місце проведення
Мармароський масив, Чорногірський хребет, Українські Карпати
Число місць
7
Місць лишилось
5
Телефон:
+380978806599
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сходження на гору Піп - Іван Мармароський (1938 м), гору Піп – Іван Чорногірський (2028 м), Ялинський водоспад.

 Про чотириденний похід на межі Україно – Румунських Карпат – скажемо коротко, це місце диких гір і де цвіте квітка кохання «Червона рута». Не хочемо, вас завантажувати інформацією з Вікіпедії, потримаємо таємницю до вечірніх посиденьок перед ватрою, а все інше ви відчуєте та побачите на власні очі. 

-------------------------------- 

Дати: 18.06.2020 р. 06:00 - 21.06.2020 р. 19:00

Місце проведення: Мармароський масив, Чорногірський хребет, Українські Карпати.

Кількість місць: 7

--------------------------------

Маршрут походу:

м. Рахів - с. Ділове - Ялинський водоспад - полонина Лисича - гора Піп – Іван Мармароський (1938 м) - гора Рапа (1872 м) - гора Бендряска (1549 м) - полонина Довга - гора Межипотоки (1713 м) - гора Нєнеска (1815 м) - гора Щаул (1762 м) - гора Стіг (1650 м) - полонина Щівник - полонина Ґропа - гора Піп – Іван Чорногірський (2028 м) - гора Смотрич (1898 м) - полонина Смотрич - с. Дземброня -  м. Івано - Франківськ.

Старт: Рахів 06:00

Фініш: Івано-Франківськ 19:00

Тривалість: 4 дні, 3 ночі

Відстань: ~ 79,3 км

Рівень складності: середній

--------------------------------  

Організатор: SASHKO trekking. Авторські походи, сходження, експедиції.

Менеджер мандрівки і гід: Сашко Берестенко

Реєстрація за посиланням: http://atu.in.ua/for-tourists/events/959-marmarosy-pokhid-vid-popa-do-popa/registration

--------------------------------  

Вартість туру: 1535 грн 

--------------------------------

У вартість туру входить:

- Послуги гіда;

- Триразове харчування протягом походу в горах (готуємо разом) (сніданок та вечерю готуємо на вогнищі, перекус в обід);

- Групова аптечка;

- Групове спорядження (газові пальники, газові балони, казани, навігаційний набір (gps-навігатор, карти) і т.д.);

- Реєстрація в контрольно-рятувальній службі;

- Реєстрація на прикордонному загоні;

- Навчання похідній справі;

- Фотозйомка Ваших пригод;

- Безкоштовні консультації.

 

У вартість туру не входить:

- Трансфер: 

• квитки на потяг: м. Київ – м. Рахів – м. Івано – Франківськ - м. Київ; 

• проїзд автомобіль/автобус (наприклад, сервіс: BlaBlaCar, Busfor тощо): м. Київ – м. Рахів – м. Івано – Франківськ – м. Київ;

• проїзд мікроавтобус: м. Київ – м.Рахів  –  с. Дземброня (Карпати) - м. Київ (якщо група збереться в Києві,  орієнтовна вартість трансферу до гір і на зворотній напрямок до міста:  1730 грн з одної людини);

• проїзд по маршруту: м. Рахів – с. Ділове –  с. Дземброня (Карпати) - м. Івано – Франківськ (орієнтовна вартість покатушек до гір і на зворотній напрямок до міста:  340 грн, все залежить від кількості людей, чим більше тим менше вартість);

- Особисте спорядження (наплічник, спальник, каремат, місце в наметі, тощо); Якщо немає свого - звертайтесь, у нас є ПРОКАТ – про вартість та умови дізнавайтесь окремо;   

- Страховка (за бажанням);

- Особисті витрати під час перебування в поході та у Івано-Франківську (кав'ярня, ресторан, музей та інше).

-------------------------------- 

Порядок оплати:

Щоб забронювати місце в групі, потрібно внести передоплату в розмірі 50% від суми мандрівки. Рекомендуємо це робити якомога раніше, адже кількість місць обмежена. Якщо зручно, можлива повна оплата переказом на картковий рахунок. Решта оплати: (повна сума) здійснюється по можливості не пізніше ніж за 2 тижні до походу. У разі відмови від участі в поході за 3 дні до дати старту, повертається 50% від повної суми платежа учасника: за Вами було зарезервовано місце, яке вже не зможе зайняти інший учасник, а витрати (їжа, газ, та ін.) спільнота вже понесла.

-------------------------------- 

ДРУЗІ, ЩОБ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ПОХОДІ, РЕЄСТРУЙТЕСЬ, БУДЬ-ЯКИМ, ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС, СПОСОБОМ:  

- Реєстрація онлайн: http://atu.in.ua/for-tourists/events/959-marmarosy-pokhid-vid-popa-do-popa/registration

- Написати координатору в Фейсбук: https://www.facebook.com/Sashko.Berestenko/

- Зателефонувати координатору: +38 097 880 65 99, +38 066 998 10 25 (Сашко)     

-------------------------------- 

ВАЖЛИВО:

Також у поході є правила, а саме всі позитивні, чемні, сміття не розкидаємо, а збираємо, алкоголь не вживаємо, дотримуємося особистої гігієни та рекомендацій безпеки ВООЗ у зв'язку з поширенням інфекції (COVID-19).

Заявки на участь у поході приймаються за 2 тижні до початку подорожі. Це треба для того, щоб подати список учасників для реєстрації на прикордонний загін україно-румунського кордону і отримати дозвіл, не пізніше ніж за 10 робочих днів до початку маршруту.

В зв'язку з непередбачуваною епідеміологічною ситуацією варіанти трансферу до і від гір (місце старту і фініш маршруту) можливо вірушувати самостійно.  

Гід може вносити зміни в маршруті та туру в залежності від погодних умов, фізичного стану учасників, трансферу та інших факторів.

-------------------------------- 

Програма походу:

День 1. Приїзд. місто Рахів – село Ділове - Ялинський водоспад - полонина Лисича, за день пройдемо 20 км.

Учасники мандрівки зустрічаються перед входом залізничного вокзалу з гідом, який проведе нас до «географічного центру Європи» до села Ділове, де розпочнеться наш похід. Прослухаємо інструктаж для безпечного проходження маршруту, розподілимо між собою вантаж, отримаємо дозвіл-перепустку у пограничної служби і вирушимо на зустріч пригодам. Вже біля Ялинського водоспаду знімемо втому і наробимо гарних світлин. Після ми будемо крок за кроком набирати висоту і на ночівлю залишимось на полонині Лисича, поставимо наметовий табір і приготуємо смачну вечерю на вогнищі. Після заходу сонця влаштуємо посиденьки біля ватри, будемо грітись чаєм з карпатських трав та слухати місцеві легенди.

 

День 2. гора Піп – Іван Мармароський (1938 м) - гора Рапа (1872 м) - гора Бендряска (1549 м) - полонина Довга, за день пройдемо 16 км.

Вранці зустрінемо схід сонця, приготуємо сніданок, поївши, зберемо табір і продовжимо наше сходження на уквітченого красеня Піп – Івана Мармароського. Сьогодні на нас чекатиме справжнє випробування. Ми подолаймо перші вершини. Вже на самій вершині будемо радіти та влаштуємо фотосесію. Помилувавшись карпатською природою і розпочнемо наш спуск до полонини Довга. Там ми залишимось на ночівлю, поставимо намети і приготуємо вечерю на вогнищі. Після заходу сонця влаштуємо посиденьки біля ватри і будемо набиратись сил. 

День 3. гора Межипотоки (1713 м) - гора Нєнеска (1815 м) - гора Щаул (1762 м) – гора Стіг (1650 м) – полонина Радул - полонина Щівник, за день пройдемо 24 км. 

Підйом буде ранній, приготуємо ситний сніданок, поївши, зберемо табір і продовжимо наші пригоди по кордону. Далі на нас чекають гарні краєвиди україно – румунських гір і лайтова, але напівмарафонська стежка. Вже після гори Межипотоки влаштуємо перепочинок, а потім подолаємо гору Нєнеска. Після проходження в обхід гори Стіг, стежка буде сприяти хорошому темпу, якою ми дійдемо до кемп зони і заночуємо біля полонини Щівник, поставимо намети і приготуємо смачну вечерю на вогнищі. Після заходу сонця влаштуємо посиденьки біля ватри, будемо грітись чаєм з карпатських трав та слухати місцеві історії, звісно якщо вистачить сил.  

День 4. гора Вихід (1471 м) - полонина Ґропа - гора Піп – Іван Чорногірський (2028 м) - гора Смотрич (1898 м) – полонина Смотрич, за день пройдемо 19,3 км. Від'їзд.

В останній день походу, вранці зустрінемо схід сонця, приготуємо ситний сніданок, поївши, зберемо табір і продовжимо нашу подорож до «Білого слона». Сьогодні на нас чекатиме справжнє випробування, це буде вершина Піп-Іван, це місце де розпочинається Чорногірський хребет з найвищими піками Українських Карпат. Вже після подолання Чорної гори, на вершині наробимо чудових світлин і пообідаємо смачними канапками з чаєм. Далі будемо спускатись і з невеличким підйомом до гори Смотрич, вже за нею покотимось , через казковий ліс, до полонини Смотрич, де буде можливість придбати натурального сиру, щоб смакувати і згадувати власні пригоди вже вдома. На околиці селища Дземброня на нас чекатиме автобус до міста. У Франику будемо святкувати закінчення походу у легендарному пабі «Десятка» та ділитись позитивними емоціями зі світом. 

 

--------------------------------

Ну, та й таке, збирайте свій наплічник і чкурнемо в цей похід.

-------------------------------- 

На мапі місце старту та фінішу маршруту - залізничний вокзал міста Рахів:

 

 
 

Всі дати

Захід: від 18.06.2021 р. 06:00 до 21.06.2021 р. 19:00
 

Під управлінням iCagenda