Календар турів (2)


«Дитячий табір - водний похід на рафтах по Дністровському каньйону на 8 днів»

 Реєстрація закінчена
 
0
Категорія:
Похід, або сходження
Дати
30.05.2019 р. 09:00 - 06.06.2019 р. 19:07
Місце проведення
Дністровський каньйон - Івана-Франківськ - місто збору групи
Число місць
12
Місць лишилось
12
Телефон:
+38 066 381 94 85, +38 067 174 90 58
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

«Дитячий табір - водний похід на рафтах по Дністровському каньйону на 8 днів»

Сплав для дітей на рафтах по Дністру проходить в форматі туристичного табору - "Юний турист". Маршрут побудований з урахуванням дозованих фізичних навантажень. Денні переходи по річці на якій немає порогів, скорочені і чергуються з "дньовками" в живописних місцях національного парку "Дністровський каньйон". Звідки будуть відбуватися пішохідні прогулянки з екскурсіями до численних природних та історико-архітектурних пам'яток.

Крім активної і культурної програми в турі, ваших дітей чекає щоденна школа юного туриста, в якій діти вивчать техніку водного та пішохідного туризму, різноманітні туристичні навички, в тому числі і виживання в природі. Діти отримають знання, які їм допоможуть в подальшому не тільки в туризмі, а й у житті.

З дітьми будуть займатися досвідчені інструктори і педагоги, які працюють з дітьми багато років. І що важливо: що люблять і вміють знаходити спільну мову з дітьми.

Протягом усього туру по Дністру групу супроводжує мікроавтобус для перевезення особистих речей, туристичного спорядження і всього необхідного для кемпінгу - термобокси з продуктами, столи, лавки, навіс від сонця і дощу, похідна лазня, умивальники, питна вода і т.д.) Це робить сплав не тільки комфортним, але і економить багато часу на упаковку і навантаження всього спорядження на плавзасоби. А також на порядок безпечним - коли група або учасник може зійти екстрено з маршруту в разі вимушеної необхідності.

Сплав по Дністровському каньйону проходить в кінці весни - на початку літа, коли вже досить тепло і рівень води, і швидкість течії в річці ще досить високі, що полегшує проходження маршруту для дітей.

Рекомендований вік участі дітей: 9-15 років.

------------------------------------

Вартість туру: 6000 грн.

Дати проведення: 30 травня - 6 червня 2019 року; 

------------------------------------

Менеджер сплаву: Андрій Романчук

Реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/729-dytiachyi-tabir-vodnyi-pokhid-na-raftakh-po-dnistrovskomu-kanionu-na-8-dniv/registration

------------------------------------

У вартість входить:

- послуги туристичних інструкторів з педагогічним вищою освітою та практичним досвідом роботи з дітьми, зокрема в туризмі;

- реєстрація групи в контрольно-рятувальній службі МНС України;

- машина супроводу протягом усього маршруту для перевезення особистих речей і туристичного спорядження;

- квести, спортивні ігри, орієнтування, школа юного туриста, мотузкові курси і інше;

- 5-ти разове харчування (перший і останній день 3-х разове);

- екскурсійна програма згідно маршруту;

- трансфер «Івано-Франківськ - Коропець (початок маршруту)», в Заліщиках фінішуємо біля вокзалу;

- прокат водного спорядження (рафти, весла, спасжилети):

- забезпечення груповим і особистим туристичним спорядженням (намети, спальники, килимки, тенти, котли, навіс і т.д.)

У вартість не входить:

- при необхідності супровід дитини куратором з Києва до Івано-Франківська і з Заліщиків до Києва поїздом (600 грн, квитки в плацкартному вагоні в обидві сторони і вечерю сухим пайком в поїзд у зворотний бік);

День 1

Зустріч вранці дітей в Івано-Франківську на залізничному вокзалі, переїзд до річки в селище Коропець. Де групу чекатимуть підготовлені до сплаву плавзасоби, інструктора і гарячий обід. Перед початком великої і захоплюючої подорожі - знайомство і огляд палацово-паркового ансамблю 19 ст. графа Бадені. На території парку збереглися столітні реліктові дерева - Гінгко. Інструктаж з техніки безпеки, сплав по Дністру, тривалістю 9 км, огляд печерної церкви з водоспадом. Ночівля в районі села Космарин.

День 2  

Продовження сплаву до села Возилів, тривалість маршруту 17 км. Ночівля в мальовничому місці біля Возилівського каскадного водоспаду.

День 3

Сплав Дністром до села Раковець, тривалістю 19 км. Огляд водоспаду «Дівочі сльози», який прорізає травертинові скелі, підперезані колонами сталактитів і сталагмітів з таємничими гротами. Це дуже красивий водоспад, що  об'єднує спадаючу воду з густими заростями ліаноподібних мохів. Огляд сторожової вежі Раковецького замку 17 ст. над річкою.

День 4

Сплав до гирла річки Стрипа. Коли ми встановимо в табір, ми здійснюємо підйом на Червону Гору: з висоти пташиного польоту, з неї відкривається захоплююча панорама Дністра і живописного Берем'янському каньйону. Цю місцевість місцеві жителі називають «Дністровськими субтропіками».

День 5

Днювання. Пішохідна прогулянка на Сокальський каскадний водоспад.

День 6

Сплав по Дністру до села Устечко, тривалість  23 км. Огляд двох пам'ятників природи: Хмелівська стінка і Шутромське урочище - унікальні за своєю красою ділянки каньйону на лівому березі Дністра. Закінчення сплаву в селі Устечко.

День 7

Днювання. Пішохідна прогулянка на Джуринський водоспад - найбільший рівнинний водоспад України, висотою близько 16 метрів. В його околицях знаходиться Червоноградський замок 17 століття і католицький костел 18 ст. Вода в фортецю подавалася під тиском з водозбору, який знаходився на горі за 2 км від фортеці. Під час ворожого нападу річка Джурин перекривалася греблею і замок опинявся на острові.

День 8

Сплав до Заліщиків, тривалістю 21 км. Під час сплаву зупинка для огляду «трьохкаскадного водоспаду».

Закінчення сплавав в Заліщиках. Це курортне місто знаходиться на лівому березі в глибокій чаші, півкільцем охопленої гори, що досягає 300-метрової висоти, огляд старовинного парку і костьолу Св. Станіслава 19 ст.

Виїзд із Заліщиків в 19-07 поїздом Рахів - Київ. (Прибуття в Київ 7.06 в 6-35 ранку)

Батьки можуть при бажанні прийняти участь в турі на вихідні. Вартість участі - 1750 грн + проїзд.

----------------------------------------------

Дивіться календар наших мандрівок на 2019 рік: 

http://atu.in.ua/articles/info/yaki-mandrivky-provodytyme-turystychna-firma-dykyi-tur-v-2019-rotsi-dyvitsia-i-pryiednuites 

---------------------------------------

На мапі позначено місце зустрічі групи - залізничний вокзал міста Івано-Франківськ:  

 
 

Всі дати

Захід: від 30.05.2019 р. 09:00 до 06.06.2019 р. 19:07
 

Під управлінням iCagenda