Карпати на травневі 2019 - Марморошскій хребет. Карпати.
Проживання в платному тур притулку з радіальними виходами!
Прогулянки по чарівним гірських стежках будуть проходити в полегшеному радіальному форматі - це значить, що все основне важке спорядження буде залишатися в таборі, а милуватися пишнотою карпатських вершин ми будемо без нічого.
Мармароський гірський масив відноситься до північної частини Гуцульських Альп і лежить на кордоні України і Румунії. Побувавши у всіх куточках українських Карпат, ми переконалися, що Мармароси - найбільш різноманітний і мальовничий карпатський гірський масив. Переконатися в цьому Ви можете, приєднавшись до шестиденного походу по Мармаросах..
Прогулянки по чарівним гірських стежках будуть проходити в полегшеному радіальному форматі - це значить, що все основне важке спорядження буде залишатися в таборі, а милуватися пишнотою карпатських вершин ми будемо без нічого. У травні Мармарошський хребет радує не тільки пейзажами, а й снігом і крокусами - в долинах і на гірських схилах
-----------------------------------
Дата: 28.04.2019 - 3.05.2019
Тривалість: 6 днів / 5 ночей
Вартість: 3850 грн.
Вартість без проживання в притулку, по тій же програмі: 3150 грн.
Фотоальбом з походу ТУТ...
-----------------------------------
Менеджер походу: Андрій Романчук
Реєстрація за посиланням: http://atu.in.ua/for-tourists/events/575-pishyi-pokhid-po-marmaroskomu-khrebtu-karpaty-6-dniv/registration
----------------------------------
У вартість входить:
- проживання в платному притулку 2,3,4,5 дні;
- харчування;
- використання загального спорядження, вогнищевої посуду, аптечки;
- реєстрація в контрольно-рятувальній службі;
- оплата відвідування заказників і стоянок;
- реєстрація на прикордонній заставі;
- баня в горах (при проживанні в притулку)
- робота інструктора.
-------------------------------------
Програма походу
0 день.
Наше пригода починається у Львові. Група зустрічається з інструктором на вокзалі до 15.00 і вантажиться в легендарний "Раховоз" - прямий поїзд Львів - Рахів. За час подолання майже трьохсот кілометрів між цими славними населеними пунктами група знайомиться, отримує первинний інструктаж і відпочиває перед прийдешніми гірськими сходженнями.
1 і 2 день.
З Рахова на автобусі ми переїжджаємо в село Ділове - точку виходу на Мармароський маршрут і за сумісництвом село володіє титулом географічного центру Європи. Тут ми маємо швидку реєстрацію в прикордонній службі - це необхідна процедура обумовлена близькістю вже згадуваного Румунського кордону.
Перехід з Ділового до місця встановлення нашого табору на полонині Лисячій становить 17 км., а перепад висот - близько 1000 метрів. Цілі подолати весь шлях відразу у нас немає, а тому перша ночівля буде не на полонині Лисячій, а на одній з попутних мальовничих стоянок в наметах. Також по шляху наверх ми побуваємо біля Ялинського водоспаду - найвищого однокаскадного водоспаду українських Карпат. Вода в ньому обрушується зі скельної основи висотою понад 25 метрів.
3 день.
Першою і найбільшою вершиною, на яку ми вирушимо, буде Піп-Іван Мармароський. До двотисячника цей велетень не дотягнув зовсім небагато - його висота становить +1937 м. Вдосталь насолодившись українськими і румунськими карпатськими пейзажами, ми повертаємося в базовий табір на Полонину Лисячу.
4 день.
Наступний день наших пригод буде ознаменований вже не настільки висотним сходженням. Після сніданку ми відправимося на Берлебашку (або Лутундур, як її називають місцеві жителі). Її вершина лежить на позначці +1734 метра над рівнем моря. У наших ніг буде розстилатися Мармароський заповідний масив, а ще нам відкриються краєвиди на Чорногірський хребет, румунську вершину Фаркеу і ще одну вершину, яку нам належить відвідати на наступний день - Петросул (він же Петрос Мармароський).
5 день.
Новий день принесе нам радіальний вихід на бачений раніше Петросул, висота якого становить 1780 м. Крім раніше відвіданих вершин, з Петроса нам відкриються панорамні види на Свидовецький і Горанской гірські масиви. Відпочивши і як слід все сфотографувавши, ми повертаємося в наш гостинний табір
6 день.
Повертатися в цивілізацію нам належить через уже згадуваний Рахів. Там ми закидаємо схудлі рюкзаки все в той же рахівський поїзд і вирушаємо до Львова. На вокзалі міста Лева ми прощаємося з новими друзями і роз'їжджаємося по домівках, відпочилі і натхненні на підкорення нових висот.
---------------------------------
ВАЖЛИВО:
Друзі дуже важливо всім хто бажає взяти участь у цьому поході подати заявку, за 3 тижні до початку походу. Це потрібно для того, що список учасників подається для реєстрації на прикордонну заставу україно-румунського кордону, не пізніше 2-х тижнів до початку маршруту.
---------------------------------
Вартість: 3850 грн
У вартість входить:
- проживання в платному притулку 2,3,4,5 дні
- харчування;
- використання громадського спорядження, вогнищевої посуду, аптечки;
- реєстрація в контрольно-рятувальній службі;
- оплата відвідування заказників і стоянок;
- реєстрація на прикордонній заставі;
- баня
- робота інструктора.
Окремо оплачується:
- Оренда особистого спорядження (намет, рюкзак, спальник, килимок)
- Проїзд до Львова - Рахів - Львів
- Переїзд до селища Ділове і назад
Учасники походу беруть участь в приготуванні їжі, установці табору і інших господарських справах. З групою працює інструктор.
--------------------------------------------
Календар походів клубу на 2019 рік за посиланням:
-------------------------------------------
На мапі місце збору групи - залізничний вокзал міста Львів:
Під управлінням iCagenda