Календар турів (2)


Піший похід по Мармароському хребту. Карпати - 5 днів

 Реєстрація закінчена
 
0
Категорія:
Похід, або сходження
Дати
02.08.2018 р. 15:00 - 06.08.2018 р. 20:00
Місце проведення
Мармароський хребет, Карпати - Львів(місце зустрічі групи)
Число місць
20
Місць лишилось
20
Телефон:
+38 066 381 94 85, +38 067 174 90 58
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Похід по Мармароському хребту. Карпати - 5 днів

 Марамороський масив Рахівщини - територія, гори якої науковці вважають найстарішими гірськими породами Карпат. Цей куточок ще називають Гуцульськими Альпами. У порівнянні з іншими районами Карпат (Чорногорою, Свидовці, Горгани), район Марамороських гір мало освоєний туристами, а в деяких місцях їх зовсім не буває.

 Наш похід буде проходити по дуже красивій і майже не пошкодженій туристами місцевості Українсько-Румунського кордону з невеликими перепадами висот і можливістю побувати на двох Піп-Иванах: Марамороському і Чорногорському. На вершині останнього розміщені руїни обсерваторії, яка була побудована в 1937 році.

ВАЖЛИВО:

 Друзі дуже важливо всім хто бажає взяти участь у цьому поході, потрібно подати заявку за 3 тижні до початку походу. Це для того, що список учасників подається для реєстрації на прикордонну заставу Українсько-Румунського кордону, не пізніше 2-х тижнів до початку маршруту.

------------------------------------

Дата: 02-06 серпня 2018 року;

Тривалість: 5 днів / 4 ночі.

Вартість: 1950 грн.

------------------------------------

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/575-pishyi-pokhid-po-marmaroskomu-khrebtu-karpaty-5-dniv/registration

------------------------------------

У вартість входить:

- харчування;

- використання громадського спорядження, вогнищевої посуду, аптечки;

- реєстрація в контрольно-рятувальній службі;

- оплата відвідування заказників і стоянок;

- реєстрація на прикордонній заставі;

- робота інструктора.

Окремо оплачується:

- Проїзд до Львова, переїзд до селища Ділове та переїзд Луги - Рахів - Львів;

Учасники походу беруть участь в приготуванні їжі, установці табору і інших господарських справах. З групою працює інструктор.

------------------------------------

1 день.

Зустріч групи на Головному залізничному вокзалі Львова. Збір до 15.00. У Львові пересідаємо на потяг "Львів-Рахів" о 15.57 і вирушаємо до Рахова. Прибуття в 23.49. Ночуємо і вранці відправляємося в село Ділове, для того щоб пройти реєстрацію на прикордонній заставі.

Реєструємо наш маршрут. В селі Ділове, Рахівского району Закарпаття розташований географічний центр Європи. У 1887 році тут встановили кам'яний стовпчик, на якому латиною написали: «Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно за допомогою спеціального приладу, виготовленого в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей встановлений центр Європи. Рік 1887 ».

2 день.

День другий, це день, коли починається наш маршрут. Перепочивши після дороги, ми вирушаємо з вами на гору Піп Іван Марамороський (1937м), підкоряємо цю вершину і перед нами відкривається шикарний вид на Румунські Карпати, серед яких виділяються вершини Фаркеу (1961 м.) і Міхайлекул (1918 м). Невеликий привал і ми продовжуємо шлях до гори Богдан Гропа. Після пройдемо по ущелині Масло Круть до полонини Межипотоки де і буде наша ночівля.

3 день.

Третій день з перших двох, напевно буде важкуватий для новачків. Маршрут довгий, але дуже цікавий. Ми продовжимо йти по кордону і у нас буде ще одна можливість помилуватися на Румунські Карпати. По дорозі до Міка-Маре (1815 м) проходимо урочище Ненеска. Урочище славиться своєю назвою «Скала Смерті». Ці скелі є рекордсменом України за кількістю нещасних випадків. Хай це вас не лякає оскільки ми, будемо проходити повз ці скелі, а не по них. Мета підйомів на ці кручі тут відома - знаменитий Едельвейс. Піднімемося на гору Міка-Маре (1815 м) .Після спускаємося на полонину Гроппа. Ночівля.

4 день.

Після сніданку висуваємося в бік гори Васкул (1730 м), яку ми з Вами повинні підкорити на наступний день. По дорозі буде колиба, де можна буде перекусити і випити свіжого трав'яного карпатського чаю. За бажанням можна буде зробити радіальний похід на гору Піп Іван Чорногірський (2022 м) без спорядження, біля підніжжя гори ми і зупинимося на нічліг і смачну вечерю.

5 день.

Найлегший день з усього походу, ми з вами вирушимо на гору Васкул, підкоривши її, ми почнемо спуск в село Луги, де сідаємо на маршрутку і вирушаємо в Рахів на вокзал. Зворотні квитки можна брати на поїзд з Рахова в 00.16 до Львова.

-----------------------------------

За посиланням календар клубу на 2018 рік: http://atu.in.ua/component/spidercatalog/showproduct/132/83/0/Hike

-----------------------------------

На мапі позначено місце зустрічі групи - Головний залізничний вокзал міста Львів:  

 
 

Всі дати

Захід: від 02.08.2018 р. 15:00 до 06.08.2018 р. 20:00
 

Під управлінням iCagenda