Календар турів (2)


Похід в Карпати по Мармароському і Чорногірському хребту

 Реєстрація закінчена
 
0
Категорія:
Похід, або сходження
Дати
01.06.2018 р. 08:00 - 10.06.2018 р. 20:00
Місце проведення
Карпати, Мармароси і Чорногора - Львів(місце зустрічі групи)
Число місць
20
Місць лишилось
20
Телефон:
+38 066 381 94 85, +38 067 174 90 58
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Похід в Карпати по Мармарошскому і Чорногірському хребту

 Потопаючи в рутині повсякденності, ми занадто часто забуваємо про необхідність відпочинку для душі. Похід в Карпати - це чудовий спосіб виринути з сірих міських буднів і знайти душевний спокій в спогляданні її величності Природи. Ми пропонуємо Вам вирватися зі звичної рутини і відправитися з нами в десятиденний похід Українськими Карпатам - Мармароським гірським масивом і Чорногірським хребтом, частково вздовж румунського кордону.

Шлях пролягає по хребтах з невеликими перепадами висот - такі туристичні походи цілком до снаги початківцям туристам і туристкам. Необхідність реєструватися в прикордонній службі для проходження маршруту сприяє тому, що цей куточок природи перебуває в первозданному вигляді. Для реєстрації необхідно за місяць до походу надіслати інструкторові копію свого паспорта.

Тури в Карпати є дуже популярним способом випробувати свої сили у підкоренні гірських вершин. Вони дають можливість побувати в нових місцинах, дізнатися щось нове і познайомитися з цікавими людьми. Відомо, що найкращий спосіб перевірити себе і своїх друзів - піти в похід в гори. Забезпечте собі місце в групі заздалегідь і записуйтеся в похід Карпатами прямо зараз!

--------------------------------------

Маршрут: селище Ділове - Ялинскій водоспад - Лисяча полонина, гора Берлебашка (1734 м) - Петрос-Мармароський (одна тисяча сімсот вісімдесят один м). - Піп-Іван Мармароський (1937 м). - урочище Ненеска - гора Стіг (1650 м), - полонина Риппи. Межіпотокі (1713 м) - Міка-Маре (1815 м) - Піп-Іван Чорногірський (2021 м) - гора Смотрич (1898 м). - Вухатий Камінь (1864 м). Дземброня (1 877 м) - Мунчель (1998 м). - Бребенескул (2035 м) - Ребра (2001 м) - Гутин Томнатик (2015 м). Шпиці (1863 м) - Туркул (1933 м) - Сходження на Говерлу (2061 м). Петрос Чорногорський (2020 м) - Менчіль (1588 м) - село Кваси

--------------------------------------

Дата мандрівки: 01-10 червня 2018 року;

Тривалість: 10 днів / 9 ночей

Вартість: 2300 грн.

--------------------------------------

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/568-pokhid-v-karpaty-po-marmaroskomu-i-chornohirskomu-khrebtu/registration

--------------------------------------

ВАЖЛИВО:

Друзі дуже важливо всім хто бажає взяти участь у цьому поході, потрібно подати заявку за 3 тижні до початку походу. Це для того, що список учасників подається для реєстрації на прикордонну заставу Українсько-Румунського кордону, не пізніше 2-х тижнів до початку маршруту.

--------------------------------------

У вартість включено:

- харчування;

- оплата відвідування заказників і стоянок;

- використання медичної аптечки;

- медична страховка;

- реєстрація в контрольно-рятувальній службі;

- використання громадського спорядження для вогнища посуду;

- робота інструктора.

Окремо оплачується:

- Проїзд до Львова, переїзд до селища Ділове, село Кваси - Рахів - Львів; 

--------------------------------------

Нульовий день

 Група зустрічається з інструктором на Львівському вокзалі. Після знайомства, розподілу спорядження і продуктів харчування колектив розміщується в поїзді Львів - Рахів і направляється до кінцевої точки його проходження. У Рахові група ночує і вранці виїжджає на автобусі в село Ділове, яке офіційно має відміткою географічного центру Європи.

Перший день  

 Після позначки на прикордонній заставі про вихід на маршрут ми висуваємося з Ділового в сторону прекрасних Мармурових гір, також відомих як «Гуцульські Альпи». Шлях лежить уздовж бурхливої ​​гірської річки з порогами і невеликими водоспадами. Робимо радіальну вилазку, іншими словами, без нічого, до чарівного Ялинскому водоспаду. Висота падіння води становить 26 м, а сам він розташований на позначці 1026 м над рівнем моря. Далі наш шлях лежить до Лисячої полонини, звідки відкривається приголомшливий вид на Мармароський хребет. Там ми смачно вечеряємо і ночуємо.

Другий день

 Розім'явши затерплі від рюкзаків плечі, ми снідаємо і висуваємося назустріч видатним вершин Мармароського хребта. Нас чекають радіальні сходження на гору Берлебашку (1734 м) і Петрос-Мармароський (+1781 м). З Берлебашку відкривається дивовижний вид на Піп-Іван Мармароський, румунську гору Феркеу і Чорногорський хребет. З Петроса ми побачимо незабутні гірські масиви Свидовця і Горганів.

Третій день 

 Снідаємо, збираємося і здійснюємо сходження на найвищу точку Мармароського масиву - гору Піп-Іван Мармароський (1937 м). Він знаходиться на кордоні двох держав і з неї відкривається приголомшливий вид на Чорногорські вершини і румунські гірські села. Вдосталь насолодившись його красою, спускаємося вниз на полонину Межипотоки і розбиваємо табір на нічліг.

Четвертий день

  Після ситного похідного сніданку рухаємося далі вздовж румунського кордону, проходимо полонину Межиотоки і відвідуємо сумнозвісні «Скелі смерті» - урочище Ненеска. Але все ж, їх погана слава не здатна затьмарити приголомшливі види Румунських гір. Милуючись їх видами, виходимо на гору Стіг (висота 1650 м), поділену Україною та Румунією навпіл, і йдемо на полонину Риппи. З неї робимо радіальні виходи на вершини Межипотоки (1713 м) і Міка-Маре (1815 м) з видами на підкорений раніше Піп-Іван Мармароський і полонину Межипотоки. Ночівля належить на полонині Риппи.

 П'ятий день

 Сьогодні ми прощаємося з Мармарошський гірським масивом і звертаємо з прикордонної стежки на північ, до Чорногорського хребта. Далі слід сходження на третю по висоті вершину нашого походу - Піп-Іван Чорногірський (2021 м). Після відпочинку і тривалої фотосесії на фоні оточуючих вершин і обсерваторії, спускаємося з нього і відвідуємо руїни прикордонного поста біля гори Смотрич, відвідати яку нам належить завтра.

Шостий день

 Як випливає відпочивши після підкорення першого двотисячника, снідаємо і висуваємося в радіальне сходження на гору Смотрич (1898 м). Звідти милуємося краєвидами на вершини Піп-Іван, Мунчель і Стайки. На схилах Смотрича відвідуємо примітні багатокаскадні Дзембронські водоспади, вони ж Смотрицькі. Сумарна висота падіння становить близько 100 метрів. Далі наш маршрут пролягає до незвичайних скель Вухатого Каменя (1864 м) - одному з північних відрогів Смотрича над долиною села Дземброня.

Сьомий день

 День обіцяє бути непростим, але насиченим сходженнями, а отже, приголомшливими враженнями і якісними фотознімками. В першу чергу збираємося на пірамідальну вершину гори Дземброня (+1877 м), а потім рухаємося на північний захід, на підкорення раніше бачених вершини Мунчель (1998 м).

Після відпочинку та фотосесії на вершині, продовжуємо рух по хребту на північний захід, до кам'янистих вершин двотисячників Бребенескул (2035 м) і Ребра (2001 м). На ночівлю спускаємося до гірського озера льодовикового походження під назвою Несамовите. Розташоване воно на висоті 1750 м над рівнем моря. Озеро відносно невелика і неглибоке, а назву свою заслужило завдяки сильному вітру, що регулярно тут дме. Згідно з місцевими легендами, якщо самотній мандрівник вмиється його водою, то протягом року обов'язково знайде собі пару.

На березі озера ми стаємо табором, а потім вирушаємо в радіальне сходження на вершину Гутин Томнатик (2015 м) - найвищу точку західного відрогу Чорногорського хребта, і який оперізує величезними скельними виступами гору Шпиці (1863 м). За переказами місцевих жителів, в її околицях похований легендарний Олекса Довбуш.

Восьмий день  

 У цей день нас чекає штурм найбільшої вершини України, Говерли. Але спершу ми збираємо табір на березі озера і вирушаємо на трикутну вершину гори Туркул (1933 м), біля підніжжя якої і лежить наше озеро. На горі донині збереглися відбитки Першої світової війни у ​​вигляді бліндажів, укріплень і колючого дроту. Після підкорення Туркула ми рухаємося далі і долаємо вершину Данцір (1850 м), а від неї проходимо по сідловині до вершини Пожижевської гори (1822 м). Далі по хребту заходимо на куполоподібну вершину Брескул (1911 м), тим самим впритул підібравшись до Говерли. Після відпочинку та перекусу нам належить сходження на Говерлу.

Піднявшись на рекордні для України 2061 м, відпочиваємо, фотографуємося і насолоджуємося приголомшливими видами Чорногірського та Мармароського хребтів. Якщо видимість буде достатня, побачимо навіть Івано-Франківськ та румунське місто Сігету-Мармацієй. На ночівлю спускаємося до притулку під Говерлою.

Дев'ятий день

 Відпочивши після насиченого дня, висуваємося на останній двотисячник на маршруті, Петрос Чорногорський, висота якого становить 2020 метрів. З нього добре видно Чорногірський хребет - від Говерли аж до Поп-Івана Чорногорського, а також Свидовецький гірський масив. На горі відпочиваємо і фотографуємося.

Після спуску з вершини вирушаємо до притулку, а потім вирушаємо в радіальне сходження на гору Менчіль (1588 м). З її вершини останній раз милуємося приголомшливою панорамою Чорногірського хребта, після чого повертаємося до притулку на ночівлю.

Десятий день

 Нам належить подолати останній відрізок шляху. Прокидаємося, снідаємо, залишаємо гостинний притулок і йдемо назустріч цивілізації, в село Кваси, де і закінчується наш похід в гори. З Квасів Рахівським потягом добираємося до Львова. Відпочивши і повні вражень, обмінюємось контактами, домовляємося про обмін фотографіями, дякуємо інструктора і розлучаємося.

-----------------------------------

За посиланням календар клубу на 2018 рік: http://atu.in.ua/component/spidercatalog/showproduct/132/83/0/Hike

-----------------------------------

На мапі позначено місце зустрічі групи - Головний залізничний вокзал міста Львів: 

 
 

Всі дати

Захід: від 01.06.2018 р. 08:00 до 10.06.2018 р. 20:00
 

Під управлінням iCagenda