Календар турів (2)

Немає заходів в календарі

Мандрівки від клубів України

Previous MonthNext Month
Вересень 2023
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Чорногора - похід найвищими вершинами Карпат (2)

 Реєстрація закінчена
Категорія:
Похід, або сходження
Дати
25.08.2022 р. 06:00 - 28.08.2022 р. 19:00
Місце проведення
Чорногірський хребет, Українські Карпати - Привокзальна,3
Івано- Франківськ
Число місць
8
Місць лишилось
8
Телефон:
+380978806599
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Сходження на Петрос (2020 м), Говерла (2061 м), Ребра (2001 м), Ґутин – Томнатик (2016 м), Бребенескул (2035 м), Піп – Іван (Чорна гора) (2028 м).

Про чотириденний похід найвищими вершинами Українських Карпат – скажемо коротко, це місце самопізнання. Не хочемо, вас завантажувати інформацією з Вікіпедії, потримаємо таємницю до вечірніх посиденьок перед ватрою, а все інше ви відчуєте та побачите на власні очі.

-------------------------------- 

Дати: 25.08.2022 р. 06:00 - 28.08.2022 р. 19:00

Місце проведення: Чорногірський хребет, Українські Карпати - Івано-Франківськ - місто старту та фінішу маршруту.

Кількість місць: 8

--------------------------------

Маршрут походу:

м. Івано-Франківськ - с. Лазещина – притулок Козьмещик – полонина Головчевська – гора Петрос (2020 м) – гора Говерла (2061 м) – озеро Несамовите – гора Ребра (2001 м) – гора Ґутин – Томнатик (2016 м) - гора Бребенескул (2035 м) – руїни притулку – гора Піп – Іван (Чорногора) (2028 м) – гора Смотрич (1898 м) - полонина Смотрич - с. Дземброня - м. Івано - Франківськ.

Старт: Івано-Франківськ 06:00

Фініш: Івано-Франківськ 19:00

Тривалість: 4 дні, 3 ночі

Відстань: ~ 68 км

Рівень складності: середній

--------------------------------  

Організатор: SASHKO trekking. Авторські походи, сходження, експедиції.

Менеджер мандрівки і гід: Сашко Берестенко

Реєстрація за посиланням: http://atu.in.ua/for-tourists/events/1068-chornohora-pokhid-naivyshchymy-vershynamy-karpat-2/registration

--------------------------------  

Вартість туру: 2735 грн 

--------------------------------  

У вартість туру входить:

- Послуги гіда;

- Триразове харчування протягом походу в горах (готуємо разом) 

   (сніданок та вечерю готуємо на вогнищі, перекус в обід);

- Групова аптечка;

- Групове спорядження (газові пальники, газові балони, казани, навігаційний набір (gps-навігатор, карти) і т.д.);

- Реєстрація в контрольно-рятувальній службі;

- Оплата відвідування заповідників і стоянок;

- Навчання похідній справі;

- Фотозйомка Ваших пригод;

- Безкоштовні консультації.

 

У вартість туру не входить:

- Трансфер: 

• квитки на потяг: м. Київ – м. Івано – Франківськ – м. Івано – Франківськ - м. Київ; 

• проїзд автомобіль/автобус (наприклад, сервіс: BlaBlaCar, Busfor тощо): м. Київ – м. Івано – Франківськ – м. Івано – Франківськ – м. Київ;

• проїзд по маршруту: м. Івано-Франківськ – село Лазещина – с. Дземброня - м. Івано – Франківськ (орієнтовна вартість покатушек до гір і на зворотній напрямок до міста:  600 – 700 грн, все залежить від кількості людей, чим більше тим менше вартість);

- Особисте спорядження (наплічник, спальник, каремат, місце в наметі, тощо); Якщо немає своїх - звертайтесь, у нас є ПРОКАТ – про вартість та умови дізнавайтесь окремо);   

- Страховка (за бажанням);

- Особисті витрати під час перебування в поході та у Івано-Франківську (кав'ярні, ресторани та інше).

-------------------------------- 

Порядок оплати:

Щоб забронювати місце в групі, потрібно внести передоплату в розмірі 50% від суми мандрівки. Рекомендуємо це робити якомога раніше, адже кількість місць обмежена. Якщо зручно, можлива повна оплата переказом на картковий рахунок. Решта оплати: (повна сума) здійснюється по можливості не пізніше ніж за тиждень до походу. У разі відмови від участі в поході за 3 дні до дати старту, повертається 50% від повної суми платежа учасника: за Вами було зарезервовано місце, яке вже не зможе зайняти інший учасник, а витрати (їжа, газ, та ін.) спільнота вже понесла.

-------------------------------- 

ДРУЗІ, ЩОБ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ПОХОДІ, РЕЄСТРУЙТЕСЬ, БУДЬ-ЯКИМ, ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС, СПОСОБОМ:  

- Реєстрація онлайн: http://atu.in.ua/for-tourists/events/1068-chornohora-pokhid-naivyshchymy-vershynamy-karpat-2/registration

- Написати координатору в Фейсбук: https://www.facebook.com/Sashko.Berestenko/

- Зателефонувати координатору: +38 097 880 6599 (Сашко)   

-------------------------------- 

ВАЖЛИВО:

35% від прибутку йде на потреби ЗСУ.

Військові які приймали участь у бойових діях та які прибули на ротацію або у відпустку, участь у поході - БЕЗКОШТОВНО!

Також у поході є правила, а саме всі позитивні, чемні, сміття не розкидаємо, а збираємо, алкоголь не вживаємо, дотримуємося особистої гігієни та рекомендацій безпеки ВООЗ у зв'язку з поширенням інфекції (COVID-19).

Заявки на участь у поході приймаються не пізніше трьох днів до початку туру.

Гід може вносити зміни в маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану учасників та інших факторів.

-------------------------------- 

Програма походу:

День 1. Приїзд. місто Івано – Франківськ – село Лазещина – притулок Козьмещик – полонина Головчевська – гора Петрос (2020 м), за день пройдемо 11 км.

Учасники мандрівки зустрічаються перед входом залізничного вокзалу з гідом, який проведе нас до притулку Козьмещик, де розпочнеться наш похід. Прослухаємо інструктаж для безпечного проходження маршруту, розподілимо між собою вантаж і вирушимо на зустріч пригодам. А почнемо ми наш шлях з підйому на полонину Головчевська. Там ми залишимось на ночівлю, поставимо наметовий табір і подолаймо «вершину Перуна» так, так це буде кам’яна вершина Петрос, це місце де закінчується Чорногірський хребет з найвищими піками Українських Карпат. Після спуску, приготуємо смачну вечерю на вогнищі. Після заходу сонця влаштуємо посиденьки біля ватри, будемо грітись чаєм з карпатських трав та слухати місцеві байки. 

День 2. полонина Головчевська – гора Говерла (2061 м) – гора Пожижевська (1822 м) - озеро Несамовите, за день пройдемо 16 км.

Вранці зустрінемо схід сонця, приготуємо ситний сніданок, поївши, зберемо табір і продовжимо нашу мандрівку. Далі на нас чекають гарні краєвиди гір та сходження на найвищу вершину України. Вже на самій вершині будемо радіти та влаштуємо фотосесію. Помилувавшись природою і розпочнемо наш спуск, вже після гори Брескул на полонині влаштуємо перепочинок, а потім подолаємо гору Пожижевська. Заночуємо біля озера Несамовите, поставимо наметовий табір і приготуємо смачну вечерю на вогнищі. Після заходу сонця влаштуємо посиденьки біля ватри, будемо грітись чаєм з карпатських трав та слухати місцеві байки. 

День 3. озеро Несамовите - гора Ребра (2001 м) – гора Ґутин – Томнатик (2016 м)  - гора Бребенескул (2035 м) - руїни притулку, за день пройдемо 24 км.

Підйом буде ранній, зустрінемо схід сонця, приготуємо сніданок, поївши, зберемо табір і продовжимо наш шлях. Сьогодні на нас чекатиме справжній прокач, будуть подолані три найвищі вершини. Біля руїни притулку у підніжжя г. Піп - Іван залишимось на ночівлю, поставимо наметовий табір і приготуємо смачну вечерю на вогнищі. Після заходу сонця влаштуємо посиденьки біля ватри, будемо грітись чаєм з карпатських трав.  

День 4. гора Піп – Іван (Чорна гора) (2028 м) – гора Смотрич (1898 м) - полонина Смотрич - с. Дземброня - м. Івано - Франківськ, за день пройдемо 17 км. Від'їзд.

В останній день походу, вранці приготуємо смачний сніданок, поївши, продовжимо наше сходження до «Білого слона», так, так це буде вершина Піп-Іван, це місце де розпочинається Чорногірський хребет з найвищими піками Українських Карпат, далі після спуску, зберемо наш табір і рушимо на г. Смотрич, а після пообідаємо смачними канапками і будемо спускатись до полонини Смотрич. На околиці селища Дземброня на нас вже чекатиме автобус до міста. У Франику будемо святкувати закінчення походу у легендарному пабі «Десятка» та ділитись позитивними емоціями зі світом. 

 

--------------------------------

Ну, та й таке, збирай свій наплічник і чкурнемо в цей похід :)

-------------------------------- 

На мапі місце старту та фінішу маршруту - залізничний вокзал міста Івано-Франківськ:

 

 
 

Всі дати

Захід: від 25.08.2022 р. 06:00 до 28.08.2022 р. 19:00
 

Під управлінням iCagenda