Виберіть місто        


                                      
 
Місто:Львів

«Адвентур» пропонує екскурсійні тури Україною. Ми глибоко переконані, що Ти ще не бачив тієї країни, яку бачимо ми. Ми знаємо найпотаємніші місця, найкрасивіші краєвиди та найдрайвовіші дороги нашої країни.
З нами Ти відчуєш силу українських Карпат,  любов до великих та малих міст, дивуватимешся  неймовірним пам'яткам історії українських земель. Час мандрувати!

Наша сторінка в Фейсбук: https://www.facebook.com/adventour.lviv/

 


                                      
 
Місто:Київ

Запрошуємо всіх, любителів сімейного, індивідуального, активного і групового відпочинку взяти участь в наших програмах.


Восени, Ви можете відправитися в автобусний тур по Європі або погрітися на пісках Карибського або Червоного морів, для активних пропонуємо гори України і Румунії.


Взимку, Вас чекають Буковель, Драгобрат (Україна), Словаччина, Австрія, Польща. А погрітися можна на пляжах арабських Еміратів і в Шрі-Ланці.


                                      
 
Місто:Київ

«Біла ворона» - це клуб, ціллю якого є створення незабутніх подорожей найцікавішими місцями України та найгарнішими куточками планети. Біла ворона об'єднує шанувальників туризму та подорожей. З нами ви отримаєте справжні враження, позитивні емоції, гарних друзів та здоровий відпочинок. 

 

Найактуальніший розклад подорожей клубу, ви можете знайти на наших ресурсах: 

  • Наш сайт:  https://pidrukzaky.com.ua
  • Сторінка на фейсбук:  https://www.facebook.com/groups/bilavorona/
  • Наш інстаграм: https://www.instagram.com/kav_bila_vorona/ 


Ми подорожуємо у веселій компанії, відпочиваємо насичено та з користю. Пішохідні походи в Карпатах, сплави на байдарках, рафтинг-сплави бурхливими річками, екстрім тури по Україні, наметові табори на Шацьких озерах та узбережжях Чорного моря, зимовий відпочинок на лижних курортах Карпат, неймовірні подорожі екзотичними місцями планети, такі як Лікійська стежка в Туреччині, Сванетія в Грузії, Кіпр, Норвегія, Непал, Африканська Сахара в Мароко та багато інших - це все відкриває нам цілий світ вражень та емоцій. І не важливо який туристичний досвід у Вас, новачок чи досвідчений турист - кожен отримує незабутні враження від подорожей з Білою вороною. 

В наших мандрівках збираються цікаві різнобічно розвиненні люди, кожен з яких має власні захоплення, таланти, професію, життя. З цими людьми ви розширите власний світогляд. Адже це - лікарі, спортсмени, музиканти, вчителі, викладачі, перекладачі, інженери, бізнесмени, юристи, студенти та інші. І всі ці незнайомі люди лише за декілька днів стають близькими знайомим та друзями. Ці люди діляться між собою досвідом, знаннями, цікавими історіями. Вони з різних куточків України, але їх об’єднує шлях, пройдений разом. 

   

Найактуальніший розклад подорожей клубу, ви можете знайти на наших ресурсах: 

  • Наш сайт:  https://pidrukzaky.com.ua
  • Сторінка на фейсбук:  https://www.facebook.com/groups/bilavorona/
  • Наш інстаграм: https://www.instagram.com/kav_bila_vorona/         

   


                                      
 
Місто:Харків

Проект #FINDWAY (find-way.com.ua) - це все про мандри:

  • база цікавих місця України на нашому сайті find-way;
  • організація мандрівок та тревел заходів;
  • блог про подорожі та пригоди find-way.com.ua/bloh.
                                      
 
Місто:Кременчук

Ми вітаємо любителів активного способу життя.

Пропонуємо мандрувати з нами.

- Гірські і не тільки походи;

- Скелелазіння на природному рельєфі;

- Сплави на човнах ПВХ;

- Сплави на байдарках;


                                      
 
Місто:Київ

Тури в Буковель, Драгобрат, Гудаурі і інші гірськолижні курорти

Гори / Сніг / Веселощі / Вечірки

Проект створений для людей, які люблять відпочивати активно і весело. Учасники поїздок в деякому роді сім'я, яка на час поїздки возз'єднується. До організації трансферу, проживання та дозвілля ми підходимо з крайньою формою серйозності. Вам нема про що турбуватися, просто відпочивайте і насолоджуйтеся життям. 


                                      
 
Місто:Запоріжжя

Наша команда Extreme Adventures займається організацією стрибків методом роуп-джампінгу. У нашому арсеналі постійна практика організації та проведення стрибків з мостів (в Дніпропетровську, Кам'янському(Дніпродзержинську), Запоріжжі, Житомирі, Кам'янці-Подільському). Спонсор нашої команди - компанія «АльпДнепр».

Наш сайт: http://jumping.com.ua/

 


                                      
 
Місто:Львів

Туристичний клуб "Сяйво". Самий кращий тур. клуб Львова. Адреса: Львів вул. Львівська 25 тел. +380663030303


                                      
 
Місто:Вінниця

Про нас:

Extreme club AiR Pulse – це клуб, для людей, які живуть активно та постійно пробують себе у чомусь новому. Ми не є молодою організацією, бо почали свій шлях ще у далекому 1993 році, коли розвивали парапланеризм в Україні та виховували молоді покоління парапланеристів. У 1995 році пройшли перші змагання «Кубок Дністра» куди з’їхались парапланеристи з усієї Східної Європи. Змагання проводимо до цього часу.


  Prev   1  2  3  4  5