Вище
нeба
 
Місто:Івано-Франківськ

Агенцію мандрів «Вище неба» заснували в 2015 році, об'єднавши навколо себе друзів з багаторічним досвідом закордонних мандрівок та гірського туризму. Подорожі в гори завжди займали особливе місце в нашому житті, тож рішення зайнятись туризмом професійно не було спонтанним. Першою країною для закордонного трекінгу ми неспроста вибрали Норвегію, мабуть тому, що був досвід подорожей туди ще з 2009 року, і відтоді називаємо ці землі “Північним раєм”.


За чотири роки існування клубу нам вдалось показати сотням людей найкрасивіші місця в 11 країнах.

В 2019 році відбудуться походи за більш ніж 20-ма маршрутами: в НепаліІспаніїКіпріТуреччині, Норвегії, Ісландії, ГрузіїПольщі, Чорногорії, Словаччині, ну і, звичайно ж, Україні. Різноманітність наших мандрівок така, що кожен зможе підібрати собі на свій смак. Можливо ви оберете альпіністське сходження на Казбек чи 100 км трек до базового табору Евересту, або з приємністю побавите своє тіло в теплих водах Атлантики на диких пляжах о.Тенерифе чи о. Лансароте. При цьому ночуємо на зручній віллі з басейном та мандруємо комфортним авто до найцікавіших локацій.

Вибираючи «Вище Неба», ви гарантовано отримаєте масу задоволень, наснаги і повернетесь з мандрівки якісно іншою людиною.

 Відкривайте наш калелендар 2019 і обирайте свою мандрівку...

----------------------------

Мандруйте з радістю! 

Автор публікації - Андрій Романчук  
Введіть код: