Похід хребтами Кукул та Кострича! Друзі, запрошуємо пройтись Карпатами на травневі свята! Реєстрація відкрита! Приєднуйтесь!

18. 03. 15
Перегляди: 173

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Похід Карпатами плюс рафтинг - 5 днів

 5 днів в Карпатах на травневі свята, похід мальовничими куточками Карпат, ночівлі на полонинах, прекрасні світанки, бурхливі потоки Чорного Черемошу, дружня атмосфера в компанії мандрівників, пісні біля вогнища - це все чекає на нас. Гірські хребти Кукул та Кострича - ідеальний маршрут на травневі свята. В той час, як на більшості популярних карпатських маршрутах ще лежить сніг та лютують крижані вітри, тут вже прийшла весна і розквітають славнозвісні Крокуси. З цих хребтів відкриваються неймовірні краєвиди на найвищі вершини Карпат - Петрос, Говерлу. Звідси можна милуватись пологими рельєфами Свидовця і кам'яними розсипами Горган, суворою ще засніженою Чорногорою з її скелястими велетами та стрункими обрисами буковинських гір.

На четвертий день походу ми виходимо до гірської річки Чорний Черемош, де станемо табором на чудовому облаштованому кемпінгу, і всі охочі зможуть сплавитись на рафтах бурхливими порогами та здійснити незабутню прогулянку верхи на конях на одну з полонин, а ввечері сходити в карпатську лазню що поруч. Маршрут чудово підійде для початківців та людей, які ніколи не бували в Карпатах. 

-----------------------------------

Дата мандрівки: 27 квітня - 1 травня 2018 року;

Вартість: 1560 грн.

Складність: для початківців.

-----------------------------------

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Деталі мандрівки і реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/613-pokhid-karpatamy-plius-raftynh-5-dniv

Komento Comments