Календар турів (2)

Немає заходів в календарі

Мандрівки від клубів України

Previous MonthNext Month
Липень 2019
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Лікійська стежка ЗАХІДНА морська, Туреччина. (2)

 Реєстрація закінчена
 
0
Категорія:
Похід, або сходження
Дати
21.10.2019 р. - 02.11.2019 р.
Місце проведення
Західна Лікійська стежка - Даламан - місто зустрічі групи
Число місць
10
Місць лишилось
10
Телефон:
+38 066 381 94 85, +38 067 174 90 58
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Лікійська стежка ЗАХІДНА морська, Туреччина.

Лікійська стежка ― один з найвідоміших у світі туристських маршрутів. Загальна його довжина ― 500 км, однак ми вибрали для вас найцікавіші частини. Східний відрізок починається неподалік м. Анталія і фінішує на пляжі Чирали. Якщо ви встигли його пройти, то настав час дізнатися, що ж таке західна частина Лікійки.

Західна лікійська стежка у нашому маршруті починається в околицях міста Олюденіз, а закінчується у місті Каш. Звідси можна рукою дістати до грецьких островів, тут відчувається подих Егейського моря та античної культури. По цій землі ходило не одне покоління вмілих різьбярів по каменю. Принадою цього краю є сила-силенна архітектурних та історичних пам’яток, які красномовно свідчать про колись квітучу цивілізацію.

В західній частині БІЛЬШЕ: моря, пляжів, цивілізації, фруктів, прибережних кафе, мімішних корабликів у бірюзових бухтах. Водночас МЕНШЕ: наборів висоти, перепадів температур, гірських ландшафтів. Якщо ви шукаєте морського релаксу та помірного фізичного навантаження ― знайомство з Лікійкою варто починати із західної її частини, а наступного разу заглянути на східну. На зворотній дорозі, щоб не повертатися, виліт додому доречно спланувати з Анталії (а не з Даламана) і провести там день-другий. Це античне місто, засноване ще до нашої ери, однозначно варте уваги.

-----------------------

Маршрутна нитка: Даламан ― Олюденіз ― Козаач ― Кабак  ― Алинджа ― Бельчеїз ― Кумлюва ―  Каш ― Анталія

Детальний опис маршруту:

Вартість: 200 USD;

Дата: 21 жовтня ― 02 листопада 2019 року;

Тривалість: 9 днів / 8 ночей.

--------------------------------

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Реєстрація за посиланням: http://atu.in.ua/for-tourists/events/692-pokhid-zakhidnoiu-likiiskoiu-stezhkoiu-2 

--------------------------------

Дати походів в 2019 році: 

- 12 квітня ― 24 квітня 2019 року;

- 21 жовтня ― 02 листопада 2019 року.

--------------------------------

Програма походу:

День 0. Прибуття та збір в Даламані

Прилітаємо в аеропорт м. Даламан. Так як рейси з різних міст України прибувають в різний час, в т.ч. вночі, нульовий день піде на збір та відпочинок групи.

День 1. Переїзд в м. Фетхіє та с. Олюденіз. Перехід до табору під г. Бабадаї (7 км, набір висоти 400 м)

З околиць курортного селища Олюденіз розпочинаємо наш маршрут ― проходимо символічну арку старту маршруту. Що цікаво, назва села перекладається як «мертве море». Так, назва перегукується з відомим «тезкою», але походження відрізняється. Лагуна «намертво» перекрита вузьким перешийком і надійно захищає бухту від штормів. За такі заслуги її нарекли Блакитною і посвятили у національні заповідники. Йдемо ґрунтовкою, обходячи відроги г. Бабадаї. Ця вершина (з турецької «батько-гора») є меккою парапланеристів, в цьому ми неодмінно переконаємось. Після нетривалого переходу стаємо табором в сосновому гайку за с. Козаач, назване в честь горіхового дерева. Горіхи тут не зустрічаються, а от брунатного скорпіона побачити можна.

День 2. Пляж і водоспад в царстві «тигрових метеликів», перехід в с. Гарбуз (9 км, набір висоти 400 м)

Наступного ранку в нас запланована пізнавальна екскурсія в долину Метеликів. Залишаємо наші рюкзаки наверху і чимчикуємо дізнатися, що то за метелики і чого в їх честь назвали місцину. Маршрут в нас веселий ― по скелі спускаємося вниз (для цього провішені страхуючі мотузки з вузликами). Якщо страшно, завжди можна залишитись в кафещці, попиваючи холодний фреш. Переважно наші клієнти ― люди безстрашні. Тих, що подолають страх і спустяться вниз, очікує подарунок ― неземної краси пляж. А метелики ― це ви. Як ще назвати сміливців, що спурхнули зі скелі, щоб скупатися у морі ). А якщо серйозно, метелики вночі тут реально зустрічаються ― Euplagia quadripunctaria (або Ведмедиця чотирикрапкова), але схожі вони більше на зебру з червоним задом. Також сходимо до водоспаду, він тут неподалік. 

Повертаємось до наших речей, після обіду рушаємо далі. Решту дня проведемо у переході вздовж берегової лінії до кемпінгу коло моря, неподалік с. Гарбуз (або Кабак в оригіналі)

День 3. Ущелина Чорного Орла, перехід в с. Алинджа (8 км, набір висоти 700 м)

Прощаємось ненадовго з морем і рушаємо для контрасту в гори. Нас чекають високі та застрашливі скелі, де звів гніздо Чорний Орел. Хутко проходимо кам’яні стіни, що височіють в самі небеса, остерігаючись тіні стерв’ятника. Це жарт, звичайно. Сама ущелина Кара-Картал, з чорними переливами, дійсно нагадує гігантського чорного птаха, який прагне сховати світ під моторошними крилами. Переваливши кряж, ми спускаємось в бік села Алинджа, яке наші на просторіччі кличуть Алінка. Історія села, подейкують, походить від кочових абхазьких племен, які в сиву давнину заснували тут поселення. Розіб’ємо табір на поляні неподалік крамниці з душем.

День 4. «…Могутня Авланкаро, пропусти нас в Бельчеїз…»! (17 км, набір/скид висоти ± 300 м)

Протягом цілого дня ми станемо свідками приголомшуючих краєвидів, центральними точками яких стануть схожий на короткий римський меч півострів Вузький Ніс (Індже Бурун), велична Гора Мисливців (Авланкара) та підозріле село Гей. То широкою ґрунтовкою, то вузькою стежкою вздовж кам’яних мурів торуємо наш довгий шлях, а внизу спокусливо виблискуватиме Paradise Beach. Ну до моря ми ще повернемося, але сьогодні ночуємо на краю підступного, але живописного урвища неподалік селища Бельчеїз на висоті 750 м.

День 5. Кам’яний пляж Ґавураїлі, ріка в Кумлюві, дюни в Патарі (12 км, скид висоти 600 м)

Сьогодні спускаємося до моря. Обідаємо (і купаємось) на незвичайному кам’янистому пляжі, у водах якого зустрічаються морські їжачки. Рухаємось далі і невдовзі перейдемо рідкісну в цих краях судноплавну ріку, яка поруч впадає в море. Скористаємось громадським транспортом, щоб без зволікань вибратись на нереально живописний піщаний пляж. Тут і заночуємо. Якщо крабики дозволять )

День 6. Переїзд в Каш, морська програма

Сьогодні всі бажаючі зможуть здійснити морську прогулянку на катері чи навіть з’їздити на поромі до сусіднього грецького острова Кастеллорізо. Решту дня можна присвятити відпочинку на морі в кемпінгу та сходити до чудового амфітеатру неподалік.

День 7. Околиці Кашу, мандрівки до бухт та вулканічних пляжів (туди й назад 15 км)

Сьогодні прогуляємось до ряду незвичайних бухт та відвідаємо карколомні береги, породжені вулканічною діяльністю. Сонце, море і релакс. 

Один день залишаємо в якості резервного на передбачувані обставини або для проведення днівки, якщо в цьому виникне потреба. На цьому наш похід завершений. Якщо ви обмежені в часі, то автобусом можна доїхати в Анталію, звідки літаком додому.

----------------------------------

Важливо:

В маршруті можливі зміни з ініціативи провідника в залежності від погодніх умов чи інших несприятливих чинників. 

Передоплата: 50$. В разі вашої відмови від мандрівки дану суму можна використати на будь-який інший похід протягом року (вами або вашим товаришем).

У вартість включено:

- триразове похідне харчування на треку (сніданок та вечерю готуємо на газовому пальнику чи вогні самостійно, обід - бутербродний перекус);

- навігаційний набір;

- кухонне спорядження;

- робота провідника;

- групова аптечка.

У вартість не включено:

― переліт в Туреччину (150-250 доларів, пізніше ― дорожче), 

― медичне страхування (на кордоні не вимагається), 

― відвідування опційних платних пам'яток (5-10 доларів), 

― харчування в кафе/ресторанах по маршруту, 

― прогулянки на катері (20-30 дол)

― проживання в кемпінгах (3-5 дол)

Зазвичай на додаткові витрати йде 150-250 доларів на людину залежно від ваших потреб.

Порядок оплати:

Обов’язкова попередня оплата 50 доларів. У разі відмови від участі, попередня оплата не повертається, але може бути зарезервована на майбутнє (для оплати інших турів собі чи товаришу) і може бути використана протягом року. Решта вартості туру повинна бути оплачена провіднику на початку маршруту. У випадку, якщо учасник сходить з маршруту, кошти не резервуються і не повертаються.

Умови туру:

Для походу по Туреччині потрібен закордонний паспорт або ID-картка. Віза для громадян України не потрібна. Всі ночівлі плануються в наметах (забезпечуються учасниками). Продукти для походу забезпечує ваш провідник. Свіжі продукти будуть докуплятися на місці. Провідник вправі міняти маршрут внаслідок складних погодних умов погоди, здоров’я учасників та інших факторів.

Прокат в даному поході не надається.

Мінімальна кількість учасників в групі ― чотири особи.

--------------------------------

Календар походів клубу на 2019 рік: http://atu.in.ua/news/news/kalendar-pokhodiv-2019-vid-turklubu-vyshche-neba-i-hida-andriia-detsa 

--------------------------------  

На мапі місце старту маршруту - аеропорт міста Даламан:

 
 

Всі дати

Захід: від 21.10.2019 р. до 02.11.2019 р.
 

Під управлінням iCagenda