Календар турів (2)

Мандрівки від клубів України

Previous MonthNext Month
Травень 2018
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
29
30
31

Автобусний тур "Чорнобильська таємниця" (7 квітня, 7-30)

 Реєстрація закінчена
 
11
Категорія:
Автобусні мандрівки
Дата
07.04.2018 р. 07:30 - 20:00
Місце проведення
Прип'ять, Зона відчуження - Київ(місто збору групи)
Число місць
17
Місць лишилось
6
Телефон:
+38 066 381 94 85, +38 067 174 90 58
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Автобусний тур "Чорнобильська таємниця" (7 квітня, 7-30)

 Оголошується набір на екскурсійну поїздку в Чорнобильську Зону відчуження та мертве місто Прип'ять, яка відбудеться 7 квітня.

 Ми надаємо унікальну можливість відвідати місце найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Зона відчуження, місто-привид Прип'ять, Чорнобильська атомна електростанція є одними з найбільш таємничих і незвичайних місць планети. Так, тут до сих пір стоїть розбурхує фантазію гігантський радар '' Дуга-1 '', суперсекретна розробка радянської оборонки, аналогів якому в світі більше не збереглося ніде. Поїздка в Зону - це наочний посібник на тему, що буде, якщо людство зникне з лиця землі. Колишні вулиці перетворюються в ліси, заростають і обвалюються людські оселі. У величезній кількості водиться різна живність.

 Багато з нас ще живе пам'ятають тривожні дні весни 1986-го року. Молоде покоління знає про трагедію Чорнобиля за розповідями родичів, вчителів, з книг або фільмів. Так чи інакше, ця аварія не залишила байдужим нікого. Але, як то кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. На цій екскурсії ви побачите, що може трапитися, якщо випустити, як джина з пляшки, '' Мирний Атом ''. Після відвідин Чорнобиля Ваше світогляд і ставлення до життя може стати іншим вже назавжди.

 На сьогоднішній день радіологічна обстановка в Зоні відчуження Чорнобильської АЕС практично нормалізувалася. Жити тут постійно ще небезпечно, але поглинена доза радіації від короткочасного відвідування Прип'яті рівносильна польоту на літаку в будь-яку з сусідніх країн. Не вірите? Спробуйте взяти з собою в літак дозиметр, коли в черговий раз полетите, куди-небудь в Єгипет, на курорт. А після порівняйте з показаннями в тій же Зоні).

 Ні для кого не секрет, що з початку 2000-х років в найбільшому в світі кинутому місті Прип'ять стали здійснювати організовані поїздки. Сьогодні сюди приїжджають люди з усього світу. Нам же, жителям Києва, та й усієї України, сам Бог велів з'їздити в Зону відчуження хоча б раз в житті. Іноземці долають заради цього тисячі кілометрів, а нас від Чорнобиля відокремлюють якихось дві години їзди в комфортабельному автобусі.

 Зрозуміло, ми відвідаємо і винуватицю нещастя 1986 року - Чорнобильську атомну електростанцію, оглянемо гігантську "Арку", за монтажем якої з придихом стежило все людство.

У програму входить також відвідування кинутої гігантської радарної установки '' Дуга ''. Ця велетенська конструкція по грандіозності розмаху гідна занесення в список чудес світу. "Дуга '' - пам'ятник Холодної війни і один з найдорожчих об'єктів неіснуючої нині імперії СРСР. В процесі прогулянки ми відвідаємо "столицю" Зони відчуження - місто Чорнобиль. Неспішно пройдемося по зарослих вуличках Прип'яті з сиротливо визирають з-за дерев багатоповерхівками ... У Прип'яті ми оглянемо центральну площу - палац культури "Енергетик", універмаг, готель "Полісся"; медсанчастину № 126, де брали перших ліквідаторів в 1986 р .; парк розваг з негласним символом міста - колесом огляду; кафе "Прип'ять", де святкували відкриття ЧАЕС атомники в далекому 1977 р і багато - багато іншого. Знайомі з дитинства телефонні будки і бочки з квасом, автомати з газованою водою ... недарма кажуть, що тут зупинився час. Поїздка в Зону нагадує подорож на машині часу. Не пропустіть свій шанс.

--------------------------------------

Вартість мандрівки - 850 грн;

Дата: 7 квітня 2018 року.

--------------------------------------

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/622-avtobusnyi-tur-chornobylska-taiemnytsia-7-kvitnia-7-30/registration

--------------------------------------

Програма поїздки:

7:30 збір на метро Академмістечко (біля Макдональдса);

8:00 - старт з Києва№

9:30 - прибуття до КПП "Дитятки";

10:00 - поїздка в місто Чорнобиль

11:30 - переїзд в Чорнобиль-2 (ЗГРЛС "Дуга-1");

13.00 - відвідування ЧАЕС (в т.ч. саркофага);

14:00 - переміщення в місто Прип'ять;

17:30 - виїзд з Прип'яті;

18:00 - повернення в місто Чорнобиль;

19.00 - КПП "Дитятки";

20:00 - Приїзд до Києва.

Наш екскурсовод - досвідчений дослідник Зони. Автор книг "Записки чорнобильського нелегала," Нариси радіоактивного полісся ". Фанат" Зони відчуження ".

-----------------------------------------

Умови поїздки:

1. Повноліття. (18+);

3. Наявність паспорта. (Інакше вас не пропустять в Зону відчуження);

4. Відсутність судимості;

5. Стан повної тверезості. (Інакше ми вас висадимо ще на старті).

Це екскурсія проводитися за передоплатою - 400 грн (на карту приват 24). Реєстрація обов'язкова.

Якщо з якихось причин екскурсія не відбудеться - гроші будуть повернуті.

-----------------------------------------

Календар мандрівок клубу на 2018 рік:

-----------------------------------------

На мапі позначено місце зустрічі групи - станція метро Академмістечко, поблизу Макдональдса:

 
 

Всі дати

Захід: 07.04.2018 р. 07:30 - 20:00
 

Під управлінням iCagenda