Календар турів (2)

Немає заходів в календарі

Мандрівки від клубів України

Previous MonthNext Month
Червень 2018
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Десятиденний похід по Карпатах - Мармароси і Чорногора

 Реєстрація закінчена
 
0
Категорія:
Похід, або сходження
Дати
07.06.2019 р. 15:00 - 16.06.2019 р. 15:00
Місце проведення
Карпати, Мармароси і Чорногора - Львів(місце зустрічі групи)
Число місць
20
Місць лишилось
20
Телефон:
+38 066 381 94 85, +38 067 174 90 58
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Десятиденний похід по Карпатам. Мармарошський і Чорногорський хребет

Потопаючи в рутині повсякденності, ми занадто часто забуваємо про необхідність відпочинку для душі. Похід в Карпати - це чудовий спосіб виринути з сірих міських буднів і знайти душевний спокій в спогляданні її величності Природи. Ми пропонуємо Вам вирватися зі звичної метушні і відправитися з нами в десятиденний похід по Українським Карпатам - Мармароським гірським масивом і Чорногорою частково вздовж Румунського кордону. Шлях пролягає по хребтах з невеликими перепадами висот, - такі туристичні походи цілком до снаги початківцям туристам і туристкам. Необхідність реєструватися в прикордонній службі для проходження маршруту сприяє тому, що цей куточок природи перебуває в первозданному вигляді. Для реєстрації необхідно за місяць до походу надіслати інструкторові копію свого паспорта.

Маршрут: смт. Ділове - Ялинський водоспад - Лисяча полонина, гора Берлебашка (1734 м) - Петрос-Мармароський (одна тисяча сімсот вісімдесят один метр). - Піп-Іван Мармароський (1937 м). - урочище Ненеска - гора Стіг (1650 м), - полонина Риппи. Межипотоки (1713 м) - Міка-Маре (1815 м) - Піп-Іван Чорногірський (2021 м) - гора Смотрич (1898 м). - Вухатий Камінь (1864 м). Дземброня (1 877 м) - Мунчель (1998 м). - Бребенескул (2035 м) - Ребра (2001 м) - Гутин Томнатик (2015 м). Шпиці (1863 м) - Туркул (1933 м) - Сходження на Говерлу (2061 м). Петрос Чорногорський (2020 м) - Менчіль (1588 м) - село Кваси.

Дата маршруту: з 08.06.2019 по 17.06.2019

Тривалість: 10 днів / 9 ночей

Вартість: 3650 грн

Фотоальбом походу переглядайте ТУТ..

-------------------------------------

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/568-pokhid-v-karpaty-po-marmaroskomu-i-chornohirskomu-khrebtu/registration 

-------------------------------------

Нульовий день

Група зустрічається з інструктором на Львівському вокзалі до 15.00. 7 червня. Після знайомства, розподілу спорядження і продуктів харчування колектив розміщується в поїзді Львів - Рахів і направляється до кінцевої точки його проходження. У Рахові група ночує і вранці виїжджає на автобусі в село Ділове, яке офіційно має відміткою географічного центру Європи.

Перший день

Після позначки на прикордонній заставі про вихід на маршрут ми висуваємося з Ділового в сторону прекрасних Мармурових гір, також відомих як «Гуцульські Альпи». Шлях лежить уздовж бурхливої ​​гірської річки з порогами і невеликими водоспадами. Робимо радіальну вилазку, іншими словами, без нічого, до чарівного Ялинському водоспаду. Висота падіння води становить 26 метрів, а сам він розташований на позначці 1026 метрів над рівнем моря. Далі наш шлях лежить до Лисячої полонини, звідки відкривається приголомшливий вид на Мармароський хребет. Там ми щільно вечеряємо і ночуємо.

Другий день

Розім'явши затерплі від рюкзаків плечі, ми снідаємо і висуваємося назустріч видатним вершин Мармароського хребта. Нас чекають Піп-Іван Мармароський, і види на румунську гору Феркеу і Чорногірський хребет. З Петроса ми побачимо незабутні гірські масиви Свидовця і Горганів. Рухаємося далі вздовж Румунського кордону, йдемо до полонини Межипотоки. Ночівля.

Третій день

Рухаємося далі вздовж Румунського кордону, йдемо в сторону гори Стіг і дивимося на сумнозвісні «Скелі смерті» - урочище Ненеска. Але все ж, їх погана слава не здатна затьмарити приголомшливі види Румунських гір. Милуючись їх видами, походимо до підніжжя гори Стіг (висота 1650 м), поділену Україною та Румунією навпіл, Ночівля.

Четвертий день

Рухаємося далі вздовж Румунського кордону, йдемо через гору Щівник (1426м), перед якою є колиба з гуцулами, де можна купити сир. Вихід (1471м), нічліг на полонині Гроппа.

П'ятий день

 Далі сходження на гору Васкул (1730м) і після сходження ми підіймаємось на третю по висоті вершину нашого походу - Піп-Іван Чорногірський (2021 м). Після відпочинку і тривалої фотосесії на фоні оточуючих вершин і руїн обсерваторії, спускаємося з нього і відвідуємо руїни прикордонного поста біля гори Смотрич. 

Відпочивши після підкорення першого двотисячника, висуваємося в радіальне сходження на гору Смотрич (1898 м). Звідти милуємося краєвидами на вершини Піп-Іван, Мунчель і Стайки. І хребет Вухатий камінь.

Шостий день

День обіцяє бути непростим, але насиченим сходженнями, а отже, приголомшливим враженням і якісними фотознімками. В першу чергу збираємося на пірамідальну вершину гори Дземброня (+1877 м), а потім рухаємося на північний захід, на підкорення раніше баченої вершини Мунчель (1998 м). Після відпочинку та фотосесії на вершині, продовжуємо рух по хребту на північний захід, до кам'янистих вершин двотисячників Бребенескул (2035 м) і Ребра (2001 м). На ночівлю спускаємося до гірського озера льодовикового походження під назвою Несамовите. Розташоване воно на висоті 1750 метрів над рівнем моря. Озеро відносно невелика і неглибоке, а назву свою заслужило завдяки регулярному сильному вітру. Згідно місцевих легенд, якщо самотній мандрівник вмиється його водою, то протягом року обов'язково знайде собі пару.

На березі озера ми стаємо табором.

Сьомий день

У цей день нас чекає штурм найбільшої вершини України, Говерли. Але спершу ми збираємо табір на березі озера і вирушаємо на трикутну вершину гори Туркул (1933 м), біля підніжжя якої і лежить наше озеро. На горі донині збереглися відбитки Першої світової війни у ​​вигляді бліндажів, укріплень і колючого дроту. Після підкорення Туркула ми рухаємося далі і долаємо вершину Данцір (1850 м), а від неї проходимо по сідловині до вершини Пожижевської гори (1822 м). Далі по хребту заходимо на куполоподібну вершину Брескул (1911 м), тим самим впритул підібравшись до Говерли. Після відпочинку та перекусу нам належить сходження на Говерлу. Забравшись на рекордні для України 2061 м, відпочиваємо, фотографуємося і насолоджуємося приголомшливими видами Чорногірського та Мармароського хребтів. Якщо видимість буде достатня, побачимо навіть Івано-Франківськ та румунське місто Сігету-Мармацієй. На ночівлю спускаємося до притулку під Говерлою.

Восьмий день

Відпочивши після насиченого дня, висуваємося на останній двотисячник на маршруті, Петрос Чорногорський, висота якого становить 2020 метрів. З нього добре видно Чорногірський хребет - від Говерли аж до Поп-Івана Чорногорського, а також Свидовецький гірський масив. На горі відпочиваємо і фотографуємося. Далі йдемо на Шешул (1728м), Копицю (1689м). Ночівля в стаціонарі Львівського Університету.

Дев'ятий день

Станціонар Львівського Університету - Кваси.

Нам належить подолати останній відрізок шляху. Прокидаємося, снідаємо, залишаємо гостинний притулок і йдемо назустріч цивілізації, в село Кваси, де і закінчується наш похід в гори. З Квасів Рахівським поїздом добираємося до Львова. Відпочивши і повні вражень, змінюємося контактними даними, домовляємося про обмін фотографіями, дякуємо інструкторові і розлучаємося.

Десятий день

Запасний день, "днівка".

Тури в Карпати є дуже популярним способом випробувати свої сили у підкоренні гірських вершин. Вони дають можливість побувати в нових містах, дізнатися щось нове і познайомитися з цікавими людьми. Відомо, що найкращий спосіб перевірити себе і своїх друзів - піти в похід в гори. Забезпечте собі місце в групі заздалегідь і записуйтеся в похід в Карпати 2019 прямо зараз за посиланням: http://atu.in.ua/for-tourists/events/568-pokhid-v-karpaty-po-marmaroskomu-i-chornohirskomu-khrebtu/registration  

ВАЖЛИВО:

Друзі дуже важливо всім хто бажає взяти участь у цьому поході, потрібно подати заявку за 3 тижні до початку походу. Це для того, що список учасників подається для реєстрації на прикордонну заставу Українсько-Румунського кордону, не пізніше 2-х тижнів до початку маршруту.

------------------------------

Вартість: 3650 грн.

У вартість включено:

- харчування;

- оплата відвідування заказників і стоянок;

- використання медичної аптечки;

- реєстрація в контрольно-рятувальній службі;

- використання громадського спорядження для вогнища посуду;

- робота інструктора.

Окремо оплачується:

- Проїзд до Львова, переїзд до селища Ділове, с. Кваси - Рахів - Львів;

Учасники походу беруть участь в приготуванні їжі, установці табору і інших господарських справах. З групою працює інструктор.

-----------------------------------

За посиланням календар клубу на 2019 рік: 

-----------------------------------

На мапі позначено місце зустрічі групи - Головний залізничний вокзал міста Львів: 

 
 

Всі дати

Захід: від 07.06.2019 р. 15:00 до 16.06.2019 р. 15:00
 

Під управлінням iCagenda