Календар турів (2)

Немає заходів в календарі

Мандрівки від клубів України

Previous MonthNext Month
Січень 2018
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Сходження на Піп Іван Чорногірський(2 022)

 Реєстрація закінчена
 
2
Категорія:
Похід, або сходження
Дати
16.03.2018 р. 11:55 - 18.03.2018 р. 13:50
Місце проведення
Чорногірський хребет, Карпати - Ворохта(місто збору групи)
Число місць
18
Місць лишилось
16
Телефон:
+38 066 381 94 85, +38 067 174 90 58
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сходження на Піп Іван Чорногірський(2 022)

16-18 березня - в гості до давньої обсерваторії під назвою "Білий Слон"

Покинута польська обсерваторія на висоті понад 2000 метрів взимку є фантастичне статуєю зі снігу та льоду. Ми поселимося в теплому і затишному кемпі під назву "Білий слон" (до речі цю назву кемп запозичив саме у обсерваторії) і зробимо одноденне сходження на вершину Піп-Іван Чорногірський (2022 м.). Відмінне випробування для тих, хто планує в великі гори і хто хоче насолодитися красою суворої зими. Так само нас чекає вилазка до "Угорських Скель" - дуже несподіване місце в Карпатах - величезні скелі, просто посеред лісу - вражають навіть досвідчених.

Смачна їжа, вечірня банька після сходження ... що ще потрібно, що б повністю забути про міську метушню і відпочити душею і тілом.

---------------------------------------------

Вартість мандрівки: 2000 грн., але зі знижкою, яка діє до 10 лютого, тур можна придбати за 1800 грн. 

Дата і час:

Зустріч: 16 березня 2018 року, (п'ятниця) о 11:55 в холі залізничної станції селища Ворохта (під поїзд 143К з Києва, який відправляється 15.03.2018 о 20:19 - з учасниками з Києва зустріч на Центральному залізничному вокзалі, в центральному холі праворуч від ескалатора о 19:45).

Прощання: 18 березня 2018 року (неділя) о 13:50 (під поїзд 144Л або 358 до Києва з прибуттям в 19.03.2018 в 5:51 і 6:18 відповідно).

Маршрут пішої частини походу: село Дземброня - полонина Смотрич - Дзембронскій водоспад - гора Вухатий Камінь (1898 м.) - Чорногорський хребет - гора Піп-Іван Чорногірський (2022 м.) - озеро Марічейка - село Шибене. 

З докладним треком можна ознайомитися тут: https://www.gpsies.com/map.do;jsessionid=A2EF07DFF57FA4648E6D2AE9949E2D8C.fe2?fileId=brnjlwuelujoxbmb

Загальна протяжність - 25 км.

-----------------------------------------------------

Менеджер мандрівки: Андрій Романчук

Реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/455-skhodzhennia-na-pip-ivan-chornohirskyi2-022-4-dni/registration

-----------------------------------------------------

У вартість включено:

- трансфер селище Ворохта - кемп "Білий Слон" (село Дземброня) і назад;

- трансфер кемп "Білий Слон" - село Зелене - кемп (в перший день, прогулянка до Угорських Скель);

- трансфер кемп "Білий Слон" - село Верхня Дземброня і трансфер село Шибене - кемп "Білий Слон" (село Дземброня) в день сходження;

- триразове харчування (останній день тільки сніданок, в день сходження обід в форматі перекусу);

- проживання в будиночках;

- похідна аптечка;

- банька;

- супровід інструктора.

У вартість не включено

- в залежності від погоди можуть знадобитися снігоступи для сходження (100 грн.);

- Квитки на потяг з міста Киева до селища Ворохта та назад до Киева.

-----------------------------------------------------

Хто може взяти участь

Наявність досвіду участі в піших походах не обов'язково (хлопці без досвіду можуть бути записані в тур тільки після консультації з інструктором).

Вартість - 2000 грн., але зі знижкою, яка діє до 10 лютого, тур можна придбати за 1800 грн. 

-----------------------------------------------------

ВАЖЛИВО! Маршрут розташований в прикордонній території, тому всі учасники повинні мати з собою паспорт, так як фініш маршруту розташувався безпосередньо біля пункту перевірки документів.

Щоб взяти участь в заході необхідно повідомити про своє бажання, заповнивши форму на сайті і внести передоплату в розмірі 1000 грн. (переказ на картку Приватбанку або при особистій зустрічі).

-----------------------------------------------------

Програма походу

День 0:

Виїзд з Києва поїздом, знайомство, вступна інформація по нашій подорожі.

День 1:

Прибуття в Ворохту. Переїзд на комфортабельному мікроавтобусі в кемпінг "Білий слон", поселяється в затишних і теплий будиночок, їмо і вирушаємо в невелику подорож до «Угорських Скель» - унікальне місце - величезні скелі посеред лісу. Трекінг займе близько 3-4 годин. Після «розминки» вирушаємо назад в кемпінг (нас підвозить орендований мікроавтобус - до початку трекінгу і назад), вечеряємо, набираємося сил перед днем ​​сходження, обговорюємо всі нюанси наступного дня і рано відходимо до сну.

Кемпінг сучасний, обладнаний усіма зручностями, різноманітними варіантами поселення (хостел, бунгало, окремі котеджі), є інтернет та інші зручності.

День 2:

Здійснити сходження на Піп-Іван можна всього за 1 день, але за умови раннього старту. Так і вчинимо, близько 6 ранку ми вже сідаємо в наш мікроавтобус і через 20 хвилин ми в самому високогірному населеному пункті України - селі Верхня Дземброня.

Наш шлях буде лежати через полонину Смотрич, після якої ми потрапляємо у казковий ліс з справжніми водоспадами, далі нас чекатиме химерна гора з різноманітними камінцями-скелями під назвою «Вухатий камінь» (тут ми пообідаємо) і тільки після цього всього ми вийдемо до Чорногорського хребта.

Підкорена в кінці довгого шляху вершина і себе ви будете сприймати вже не курортниками на екскурсії, а героями сходження. Піднявшись на висоту 2022 метри над рівнем моря нам відкриється вражаючий вид на Українські та Румунські Карпати. Ми побачимо ще 5 вершин вище 2000 метрів включаючи Говерлу, а також більш високі вершини, які розташовані в Румунських Карпатах.

Подібне сходження це вже не трекінг, а не складне альпіністське сходження і тому крім підйому важливий і спуск. Спускатись ми будемо на іншу сторону гори, через гірське озеро Марічейка, практично на кордоні з Румунією. У далекому карпатському селі Шибене нас забере мікроавтобус і відвезе в наші будиночки.

Увечері нас чекає банька.

День 3:

Після такої інтенсивної програми, усвідомлюємо кількість пройдених кілометрів, розставляємо по поличках в голові враження і починаємо збиратися в зворотний шлях. Пів дня у нас буде відпочинок, але о 12:00 ми сідаємо в мікроавтобус, який відвезе нас до селища Ворохта, звідки ми й поїдемо додому.

---------------------------------------------------

Що взяти на сходження в зимові Карпати.

1. Гірські черевики. Найголовніше в зимовому поході. Обов'язково, щоб у них була повноцінна шнурівка, вони були високими (тримали гомілку) і наявність підошви з глибоким протектором типу Vibram. Утеплення черевика не настільки важливо, так як утеплення ноги забезпечується носками. Добре якщо черевики на 1-1.5 розміру більше вашої ноги.

2. Шкарпетки. Саме вони забезпечують тепло ніг, а не черевики. Їх набагато простіше висушити або замінити в разі намокання. Для сходження нам потрібна одна пара теплих і одна пара тонких (бажано трекінгових шкарпеток).

3. Гамаші. Їх ще називають "ліхтариками". Зшиті з щільного товстого матеріалу чохли без підошов, що закривають щиколотки, іноді доходять до коліна, які надягають поверх черевиків.

4. Термобілизна (верх + низ). Термобілизна буде весь час на нас. Тому варто взяти ту, яка підходить саме для вас, щоб не терло, що не перетискають судини. Термобілизна має бути з синтетичних матеріалів або вовни, бавовняні вироби нам не підходять. В ідеалі якщо і труси будуть «термо». Занадто товсте і тепле термобілизна брати не варто. ЇЇ функції не гріти, а відводити вологу.

5. Ходові штани. Досить легкі штани з нейлону. Одягаються поверх термобілизни.

6. Теплі штани. Одягаємо під час пересування по маршруту, якщо холодно. В ідеалі штани-самоскиди, але підійдуть і лижні штани. Дуже рекомендується брати такі, щоб закривали поперек.

7. Фліс (полар). Ще один елемент одягу, який ми носимо весь час. Не варто брати дуже товстий - Polartec 100-200 більш ніж достатній. Якщо боїтеся замерзнути - краще беріть два тонких, ніж один товстий.

8. Куртка ходова (вітровка або анорак). У Карпатах вітер може бути дуже сильним, тому куртка, яка вас буде захищати від вітру - вкрай важливий елемент. Краще щоб це була проста вітровка з капюшоном, ніж лижна куртка з мембраною, яка часто взимку працює погано. Але лижна куртка в крайньому випадку теж годиться.

9. Куртка тепла. В ідеалі - пушок (гріє краще, вага менше), ніж наприклад, лижна (особливо якщо лижна куртка у вас ходова).

10. Балаклава або вітрозахисний маска. В крайньому випадку Баф, але він буде мокнути від дихання. Зігріває лице, і шию.

11. Лижна маска або окуляри. По-перше, якщо сильне сонце, то відбиваючись від снігу, сонячні промені нас сліплять і створюють дискомфорт, а по-друге при сильному вітрі очі сльозяться і їм погано від цього на морозі.

12. Шапка. Вушанку брати не варто, особливо якщо у вас все добре з капюшоном.

13. Дощовик. Карпати характеризуються різкими перепадами температур - снігопад, може перетвориться в крижаний дощ. Тому, щоб у вечері не сушити куртку, захопіть з собою просторий дощовик, який налізатиме поверх куртки.

14. Рукавички (рукавиці). В ідеалі мати дві пари (флісові і утеплені). У флісових рукавичках ходимо постійно. Звичайно вони легко промокають, але також швидко сохнуть. Утеплені рукавиці на той випадок якщо мороз стане зовсім звірячим. Лижні рукавички теж підійдуть.

15. Нижня білизна.

16. Рюкзак на 25-30 літрів. У нього ми покладемо все найнеобхідніше для сходження.

17. Термос. Об'ємом бажано близько 1 літра.

18. Трекінгові палиці (можна лижні). У зимовому поході річ обов'язкова. Допомагають пересуватися, а так само забезпечують самострахування на снігових схилах.

19. Ліхтар + запасні батарейки (краще налобний).

20. Особиста аптечка. У ній лежать ваші індивідуальні ліки, якщо Вам такі потрібні, похідна аптечка є у інструктора-гіда.

22. Одяг для перебування в готелі.

23. Крем від сонця і гігієнічна помада.

Навіть якщо у вас чогось немає, це не означає, що вам не можна їхати з нами - кожен пункт можна обговорювати, багато речей можна чимось замінити.

--------------------------------------------------

Календар мандрівок клубу на 2018 рік: http://atu.in.ua/component/spidercatalog/showproduct/132/77/0/-Wildtour

--------------------------------------------------

На мапі місце зустрічі групи - залізнична станція селища Ворохта: 

 
 

Всі дати

Захід: від 16.03.2018 р. 11:55 до 18.03.2018 р. 13:50
 

Під управлінням iCagenda