Календар турів (2)

Немає заходів в календарі

Мандрівки від клубів України

Previous MonthNext Month
Квітень 2022
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Похід в Карпати «Мармароський хребет» - 6 днів

 Реєстрація закінчена
 
0
Категорія:
Похід, або сходження
Дати
15.06.2019 р. 12:00 - 20.06.2019 р. 14:00
Місце проведення
Мармарошський хребет, Карпати - Рахів(місто збору групи)
Число місць
18
Місць лишилось
18
Телефон:
+38 066 381 94 85, +38 067 174 90 58
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Похід в Карпати «Мармарошський хребет» 

Мармароси - це те місце, де можна почути ревіння оленя, або зробити фото диких косуль. Це магічні незаймані місця, тут всюди Мармурові гори, які виблискують на сонці, вода ніби наповнена сріблом, а в повітрі пахне пригодами. Гірський Мармарошський хребет розділяє дві держави і ніби страж, простягається по лінії кордону України і Румунії.  

Місцеві жителі вірять, що в тутешніх лісах живуть міфічні істоти і відпочивають стародавні легенди. А ще кажуть, що тут місця сили, потужна і містична енергія Мармарош огортає ці гори. Тут можна помедитувати, помолитися, або просто побути наодинці з собою, щоб усвідомити своє внутрішнє я.

В Мармаросах дійсно можна насолодитися недоторканими дикими місцями, красивими пейзажами, а також спробувати себе в пішому туристичному поході.

Приєднуйтесь - Ви будете в захваті!

-----------------------------------------

Деталі мандрівки коротко: 

Маршрут походу: місто Рахів - село Ділове - полонина Лисича - гора Піп Іван Мармароський (1938 м) - гора Межипотоки (1713 м) - гора Міка-Маре (1816 м) - гора Вихід (1471 м) - гора Щівник (1426 м) - гора Васкул (1736 м) - Піп Іван Чорногірський (2028 м) - озеро Марічейка - полонина Веснарка - село Шибене.

Кілометраж: 60 км

Складність: середня

Тривалість: 6 днів

Дати: 15 - 20 червня 2019 року,

Виїзд з Києва 14.06.19, на Київ 21.06.19 в обід.

Вартість: 1500 грн.

-----------------------------------------

Менеджре мандрівки: Андрій Романчук

Реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/336-pokhid-v-karpaty-marmaroshskyi-khrebet-2/registration

-----------------------------------------

У вартість входить:

✔ харчування в поході (готуємо разом);

✔ проїзд по маршруту;

✔ послуги інструктора;

✔ вогнищеве обладнання, навігаційний набір (gps-навігатор, карти);

✔ групова аптечка;

✔ Реєстрація у прикордонників;

✔ фотозйомка Ваших пригод; 

У вартість не входить:

✔ залізничні квитки до Рахова і назад.

✔ туристична страховка (за бажанням)

✔ харчування в кафе / гостьових будинках / кемпінгах після або до походу

✔чаевие гіду (не обов'язково, але він буде їм радий)

✔ сувеніри

✔ особисте спорядження (наплічник, спальник, каремат, місце в наметі)

--------------------------------------------------------------

Програма мандрівки: 

1-й день.

Місто Рахів - село Ділове - річка Білий Потік - полонина Мраморова

Вже за традицією старт групи о 12.00 на залізничному вокзалі Рахова, інструктор роздає вказівки, збирає паспорти і група вирушає на прикордонну заставу, по дорозі перетнемо географічний центр Європи, де встановлений відповідний обеліск, а поруч є цікавий тематичний ресторанчик з автентичною закарпатською кухнею. Село Ділове тут кордон України і Румунії. Після оформлення документів виходимо на маршрут!

Звивиста мармурова дорога приведе нас на затишну галявину де ми розкладемо табір для ночівлі. Варто зазначити, що перший день в поході Мармаросами зовсім не складний, однак для людей які вперше в Карпатах, або давно тут не були, фізичне навантаження може бути далекою від звичної, але не варто надавати цьому великого значення, адже організм швидко адаптується до невідомих раніше навантажень і вже через день ноги самі нестимуть вас в похід Мармуровими горами.

2-й день.

Полонина Лисяча - гора Піп Іван Мармаросскій (1938 м)

Ранній підйом, чергові розводять вогонь, готують сніданок, а всі інші збирають табір і по команді інструктора ми дружно вирушаємо до вершини гори Піп-Іван Мармароський.

За фізичним навантаженням це найважчий день, адже набір висоти буде більше 1000 метрів. Зате ви йдете з досвідченим інструктором і у вас буде достатньо перевалів і часу, щоб зробити фотографії і насолодитися краєвидами. Усі наступні дні будуть легкі (за мірками піших походів), так як ми будемо йти Мармарошський хребтом і, на відміну від Чорногірського хребта (складнішого), тут практично немає сильних перепадів висот.

3-й день.

гора Межипотоки(1713 м) - гора Міка-Маре (1816 м) 

Зліва Українські Карпати, а праворуч Румунські Карпати, цілий похідний день по прикордонній дорозі. Мармароські Альпи - тут, по дорозі на гору Неняска, ти розумієш, чому гори в Карпатах називають Альпами. Ландшафт гір за формою нагадує Альпи, тут і стародавні букові ліси, які занесені до спадщини ЮНЕСКО, і все ще збереглася дика флора та фауна.

На Мармарошському хребті мало води, тому уважно слухаємо інструктора і виконуємо всі його рекомендації. Ночівля як завжди в затишному місці з прекрасною панорамою Карпат.

4-й день.

Перевал Корбул - гора Стіг (1650 м) - гора Щівник (1426 м) - гора Васкул (1736 м)

Серпантин і різноманітність ландшафтів, так коротко можна описати сьогоднішній день. Ліси, пасовища, гірські піки і гірські хребти навколо. Всі навколишні гори як на долоні. Видно Румунські Татри, Карпатські Чивчини, Чорногору, Свидовець та Горгани. Для любителів зробити грандіозну фотографію буде прекрасна можливість встати раніше і сфотографувати гори в обіймах ранкового сонечка. На сьогодні за планом у нас гори Корбул та Стіг - таку назву гора отримала за форму у вигляді копиці сіна. Іноді Румуни випасають тут овець, може і нам пощастить почути приємний дзвін їх дзвіночків на горі Щівник, Вихід і Васкул. Тут недалеко ми поставимо намети, і займемося заготівлею дров, приготуванням їжі і будемо слухати всякі нічні історії.

5-й день.

Піп Іван Чорногірський 2028 м - полонина Веснарка

Один з найцікавіших підйомів на гору Піп Іван Чорногірський проходить якраз з боку Мармарос, сьогодні і ми піднімемося на його вершину. Тут на самій вершині стоять руїни колишньої астрономічної і метеорологічної обсерваторії, в народі ще називають Білий Слон. Сніжною зимою будівля настільки обліплено снігом, що здалеку нагадує великого білого слона. Також тут починається Чорногірський хребет. Вдосталь нафотографувавшись ми вирушимо до полонини Веснарки, пройшовши через озеро Марічейку. На полонині Веснарка буде наш табір в останню ніч в поході.

6-й день.

Полонина Веснарка - село Шибене - селище Ворохта

Останній ранок в поході, чергові звуть всіх до багаття за ранковою порцією каші та чаю. Сьогодні тільки спуск Чорногірськими стежками назад до цивілізації в село Шибене. Звідти на замовленому бусику ми поїдемо на залізничний вокзал туристичного селища Ворохти і роз'їдемося по своїх містах. Незнайомі раніше люди стали однією командою, хтось знайшов нових друзів, хтось цікавих співрозмовників, а хтось знайшов себе, адже гори змінюють нашу свідомість, очищають розум і душу, наповнюють живою енергією, яку накопичували тисячі і тисячі років.

-----------------------------------------------------------------

Менеджре мандрівки: Андрій Романчук

Реєстрація: http://atu.in.ua/for-tourists/events/336-pokhid-v-karpaty-marmaroshskyi-khrebet-2/registration

----------------------------------------------------------------

На мапі місце зустріч групи - залізничний вокзал міста Рахів:

 
 

Всі дати

Захід: від 15.06.2019 р. 12:00 до 20.06.2019 р. 14:00
 

Під управлінням iCagenda