Виберіть місто        


                                      
 
Місто:Тернопіль

  У сучасному ритмі життя дуже важко знайти час для подорожей. Технологічні інновації та інформаційний шум тримають нас у стані постійного стресу. Більшість вже не відчуває себе частиною природи, а лише гвинтиком у величезному механізмі суспільства. Наш туристичний клуб пропонує Вам віддалений від цивілізації, насичений емоціями та захопливими краєвидами відпочинок.


                                      
 
Місто:Київ

Якщо любите подорожувати, тоді пропонуємо Вам Карпати. Це не просто гори, це цілий світ флори і фауни, неприборканої природи та історії. Походи по схилах, берегах річок і озер, заповідників, нічліг в наметах на найкрасивіших місцях - стануть незабутніми. І для того, щоб отримати максимум задоволення і відпочити, не потрібно їздити за кордон, все це можна відчути і пізнати в рідній Країні.


                                      
 
Місто:Київ

Клуб активного відпочинку  Active Life був заснований 2013 році. Наші мандрівки завжди проходять яскраво і насичено! За роки нашої діяльності ми накопичили багато позитивних відгуків від наших клієнтів, багато з яких тепер подорожують з нами регулярно.

У зимовий період наше основний напрямок - Гірськолижний тури Україною та Світом.

У весняний та літній період ми організовуємо сплави, рафтинг і сходження по найцікавішим і мальовничим місцинах.


                                      
 
Місто:Ужгород

Запрошуємо всіх бажаючих приєднається до нашого клубу.

Стань частиною єдиного товариства автомандрівників, впливай на розвиток караванингу, спілкуйся з однодумцями.

Наш форум http://westcamper.com.ua/forum

Тел. +38 050 673 64 34


                                      
 
Місто:Хуст

Міжсанаторно-курортна флотилія туристичного рафтингу "По Тисі разом" заснована у  2004-му році на базі санаторно-курортних закладів Закарпаття, а у 2006 -2007 роках на основі відгуків учасників стала "Хітом сезону"   через здійснення регулярних доступних для всіх щоденних сплаві по річці Тиса протягом всього літнього сезону (починаючи із 18 березня та завершуючи 1 жовтня).


                                      
 
Місто:Львів

Клуб "Terra Incognita" це команда професіоналів, яка запрошує всіх шанувальників однойменного бренду до подорожей по Україні. Стиль наших мандрівок закладена в назві Terra Incognita, що з латинської мови означає Невідома Земля. Ми подорожуємо маловідомими або невідомими місцями пішки, сплавляємось річками, піднімаємось в гори, проходимо болота, спускаємось в печери, відвідуємо національні природні парки і музеї.


                                      
 
Місто:Київ

Черемош – це команда досвідчених туристів та мандрівників котрі знають, як організувати цікавий, комфортний та безпечний відпочинок у горах. Якщо Ви мрієте відправитись у захоплюючу подорож, підкорити гори або просто заночувати в лісі біля багаття, але не маєте компанії чи спорядження, тоді Вам до нас


                                      
 
Місто:Київ

Ми - клуб екстрималів! У будь-який час року проводимо івенти і тури.

ТУРИ - Буковель (зима), Сентоза (літо)

Івент (в Києві) - флайторд, вейкборд, вейкскейт, роупжампінг, батут, і багато іншого.

Наш сайт: http://event-tour.com.ua


                                      
 
Місто:Львів

Команда професійних істориків-екскурсоводів з радістю відкриє для Вас перлини Західної України!

Увага! Ми не проводимо нудних стандартних екскурсій! Прогуляник з нами Львовом, замками, Карпатами, Закарпаттям запамятаються Вам на все життя! Адже ми стараємось щоб кожен наш гість дізнався щось нове, побував в цікавих місцях, спробував гастро-витрибеньки нашого регіону і, звичайно, відчув серцем ті місця, де з нами мандрував.


  Prev   1  2  3  4  5   Next