Виберіть місто        


                                      
 
Місто:Суми

Туристичний клуб "Самар" - презентує календар з 10 дивовижним мандрівок, що пройдуть в 2018 році. З клубом ви зможете побачити гори Атлас в Марокко, вулкан Тейде на Канарах, неймовірно красиву гору Аннпурну в Гімалаях, проїхатись на велосипедах Північним Кіпром, сходити до базового табору Евересту, намилуватись Лікійською стежкою, побачити Балканські гори в Чорногорії і посидіти на Язику Троля в Норвегії. 

Дивіться нижче календар турів клубу "Самар"


                                      
 
Місто:Дніпро

Запрошуємо вас в світ активного туризму!

Ми організовуємо треки, сходження, походи, байдаркові сплави, корпоративні (мотузкові) тренінги і свята на природі, при цьому забезпечуючи максимальний комфорт і безпеку вашої подорожі! 

Ретельно опрацьовані програми, висока кваліфікація інструкторів, тісний контакт з місцевими гідами перетворюють наші маршрути в незабутню насичену пригоду.

Натискайте синю кнопку "Більше" і дивіться календар наших мандрівок на 2018 рік: 


                                      
 
Місто:Київ

Календар велотурів клубу "Velovuyki" на 2018 рік: 

Ми займаємося проведенням велосипедних турів в Україні і всьому світу. Наш перший велотур ми провели в серпні 2008 року, з того часу з'явилося чимало нових маршрутів. У кожен з них ми вкладаємо все те, що самі так любимо в подорожах - цікаві місця, приємне катання, незвичайні майстер-класи, колоритні екскурсії, живе спілкування і комфорт.

Натискайте кнопку "Більше" і дивіться наш календар на 2018 рік


                                      
 
Місто:Київ

Ми звичайні люди, які пішли від сірих буднів в місця і події, де життя горить, а не мляво тягнеться день за днем. Ми любимо життя, ми любимо подорожі, ми любимо перевіряти межу своїх можливостей. Приєднуйтесь. Пригоди чекають!

Дивіться календар мандрівок на 2018 рік:


                                      
 
Місто:Тернопіль

Спектр послуг

Робота клубу здійснюється в двох основних напрямках.

Перший – сприяння розвитку спортивно-оздоровчого туризму (участь в організації та проведенні туристських змагань, походів, експедицій, консультаційна робота,  практична допомога громадським туристським клубам та секціям).


                                      
 
Місто:Кривий Ріг

"EXTREME CLUB MILLIONAIRE" - це група людей любителів активного відпочинку, приємного проведення часу, різного роду екстремальних захоплень і просто залежних від яскравих вражень. Наша команда на протязі вже п'яти років організовує заходи в Кривому Розі і за його межами. Хочемо запевнити вас, що працюємо ми тільки з перевіреними командами, яких вправі називати професіоналами. Безпека на першому місці! У списку наших заходів ви можете підібрати собі відпочинок до душі, від екскурсій до стрибків і польотів.


                                      
 
Місто:Київ

  NEW WAY - це недорогі авто-сафарі тури по всьому світу, активний відпочинок, цікаві місця і нові знайомства.

     Одне з наших улюблених напрямків - це авто сафарі. Кожному з нас іноді хочеться відволіктися від роботи, міської митушні, обов'язків і щоденних клопотів ... Просто сісти за кермо і поїхати..

     Тому ми почали створювати цікаві і недорогі авторські авто-тури для тих, хто цінує свободу в пересуванні, красу природи і хоче знайти нових друзів.


                                      
 
Місто:Львів

ВСІМ ПРИВІТ! Туристичний клуб «Цікава Україна» пропонує цікаві і захоплюючі автобусні тури для любителів неквапливого і невимушеного відпочинку. У нас в турах: 

- Транспорт єврокласу і комфортні готелі;
- М’який графік екскурсій і багато вільного часу; 
- Тільки найцікавіші пам’ятки і найкрасивіші пейзажі; 
- Цікаві гіди і професійний фотограф у кожному турі; 
- Помірна ціна у форматі «Все включено»; 


                                      
 
Місто:Червоноград

Клуб "За Обрій" – це спортивна команда, з високими вимогами до фізичної, технічної і моральної підготовки учасників. Всі інструктори маюсь високі спортивні розряди і постійно приймають участь у багатьох спортивних турнірах. Тому рівень інструкторів на будь-яких сплавах відповідатиме найкращим стандартам. Вас навчать всьому, щоб отримувати задоволення від зростання власної майстерності і вдосконалення в управлінні різними плавзасобами.


  Prev   1  2  3  4  5   Next