Виберіть місто        


                                      
 
Місто:Суми

Туристичний клуб "Самар" - презентує календар з 10 дивовижним мандрівок, що пройдуть в 2018 році. З клубом ви зможете побачити гори Атлас в Марокко, вулкан Тейде на Канарах, неймовірно красиву гору Аннпурну в Гімалаях, проїхатись на велосипедах Північним Кіпром, сходити до базового табору Евересту, намилуватись Лікійською стежкою, побачити Балканські гори в Чорногорії і посидіти на Язику Троля в Норвегії. 

Дивіться нижче календар турів клубу "Самар"


                                      
 
Місто:Дніпро

Запрошуємо вас в світ активного туризму!

Ми організовуємо треки, сходження, походи, байдаркові сплави, корпоративні (мотузкові) тренінги і свята на природі, при цьому забезпечуючи максимальний комфорт і безпеку вашої подорожі! 

Ретельно опрацьовані програми, висока кваліфікація інструкторів, тісний контакт з місцевими гідами перетворюють наші маршрути в незабутню насичену пригоду.

Натискайте синю кнопку "Більше" і дивіться календар наших мандрівок на 2018 рік: 


                                      
 
Місто:Київ

Календар велотурів клубу "Velovuyki" на 2018 рік: 

Ми займаємося проведенням велосипедних турів в Україні і всьому світу. Наш перший велотур ми провели в серпні 2008 року, з того часу з'явилося чимало нових маршрутів. У кожен з них ми вкладаємо все те, що самі так любимо в подорожах - цікаві місця, приємне катання, незвичайні майстер-класи, колоритні екскурсії, живе спілкування і комфорт.

Натискайте кнопку "Більше" і дивіться наш календар на 2018 рік


                                      
 
Місто:Запоріжжя

Клубу туризму "Hike" - це піші походи в гори і нові підкорення вершин. Час проведений без походу-витрачений час даремно. Новий похід - це нові позитивні емоції, враження і звичайно ж цікаві знайомства.

Ми ставимо перед собою мету не пробігтися по горах, а отримати справжнє задоволення від безмежної краси наших пейзажів отримати прилив сил і натхнення на нові і нові піші походи. 

Натискайте кнопку "Більше" і дивіться календар наших походів на 2018 рік


                                      
 
Місто:Червоноград

Клуб "За Обрій" – в нашому клубі всі інструктори маюсь високі спортивні розряди і постійно приймають участь у багатьох спортивних турнірах. Тому рівень інструкторів на будь-яких сплавах відповідатиме найкращим стандартам. Вас навчать всьому, щоб отримувати задоволення від зростання власної майстерності і вдосконалення в управлінні різними плавзасобами.

Натискайте кнопку "Більше" і дивіться на календар мандрівок на 2018 рік: 


                                      
 
Місто:Верховина

 ЧеремошФест засновано 11 травня 2013 року. Ми виконуємо крафтовий* рафтинг. 

 На рафтингу ми використовуємо нове якісне спорядження. Рафти спеціалізовані для Черемошу -  їх “качає” на порогах, надійні, не перевертаються, зі зручними кріпленнями для ніг, гребці мають достатньо вільного простору. А для досвідчених туристів  у нас є маневрені рафт-байдарки.

 Натискайте кнопку "Більше" і дивіться календар наших сплавів у 2018 році: 


                                      
 
Місто:Київ

Ми звичайні люди, які пішли від сірих буднів в місця і події, де життя горить, а не мляво тягнеться день за днем. Ми любимо життя, ми любимо подорожі, ми любимо перевіряти межу своїх можливостей. Приєднуйтесь. Пригоди чекають!

Дивіться календар мандрівок на 2018 рік:


                                      
 
Місто:Київ

«Біла ворона» - це клуб, ціллю якого є створення незабутніх подорожей найцікавішими місцями України та найгарнішими куточками планети. "Біла ворона" об'єднує шанувальників туризму та подорожей. З нами ви отримаєте справжні враження, позитивні емоції, гарних друзів та здоровий відпочинок. 

Натискайте кнопку "Більше" і дивіться розклад наших мандрівок на 2018 рік.


                                      
 
Місто:Львів

Центр Рафтингу - це сертифіковані інструктори, професійне спорядження і аптечка, страхування, смачна польова кухня і комфортне проживання, розважальна програма та цікаве дозвілля, сюрпризи та подарунки і ще багато чого для незабутнього відпочинку.

Рафтинг, каньйонінг, скелелазання, сходження, екскурсії, квести, тімбілдінги і корпоративи.

Натискайте кнопку "Більше" і дивіться календар сплавів на 2018 рік: 


  Prev   1  2  3  4  5  6   Next